چگونه ژاکه Edmonds ساخته شده دو ساعت با 300 ساله تزئینات روش

در برخی از راه Jaquet Edmonds نام تجاری است که زمان را فراموش کرده است. نبود سیلیکون-افزایش خودکار حرکات است که قدرت آن دو, جدیدترین ساعت, شما می خواهم برای روشن فکر آنها impeccably حفظ آثار از بنیانگذار Pierre Jaquet-Edmonds را 18th-century اوج. که به دلیل باطنی روش paillonné enameling که تزیین صفحة جدید “Fleur de Lys” گراند Seconde Paillonné و “Fleur de Vie”, ریزه اندام Heure دقیقه Paillonné متعلق به 300 سال سنت به ندرت دیده می شود در طراحی ساعت.

Jaquet Droz Grande Seconde Paillonné, Petite Heure Minute Paillonné

Jaquet Edmonds گراند Seconde Paillonné ریزه اندام Heure دقیقه Paillonné حسن نیت ارائه میدهد از Jaquet Edmonds

این روش که Jaquet-Edmonds استفاده می شود برای تزئین علامت تجاری خود را آواز پرنده جعبه و جیبی آغاز می شود با یک طلا شماره گیری تاب با guilloché کار می کنند. با هر لایه شفاف مینا شماره گیری از کار اخراج شده است در فر. بعدی صنعتگران پهلو نوار نازک از برگ طلا — این “paillon” — بین لایه از مینای دندان تشکیل شکلی است که پس از آن با پوشش شفاف مینا به شکل یک پوشش محافظ بر روی طراحی. نتیجه گیری با یک تکان دهنده درجه درخشندگی.

Jaquet Droz Petite Heure Minute Paillonné Workshop

Jaquet Edmonds ریزه اندام Heure دقیقه Paillonné کارگاه patriceschreyer.com

“Pierre Jaquet-Edmonds شد یک هنرمند از این تکنیک ها و لطف او را در میان دیگران, هنر paillonné enameling بود که در اوج خود در قرن 18 می گوید:” مدیر عامل مسیحی Lattmann با استناد به یک قطعه مستقر در Jaquet Edmonds, موزه, یک ساعت جیبی paillonnée با شفاف آبی مینا مجموعه با مروارید بود که ساخته شده برای بازار چین در اطراف 1785-1790.

در Jaquet Edmonds Ateliers d’art در لشو دو فوند سوئیس نام تجاری حمل تخصصی صنایع دستی با دو 18k قرمز طلا مدل هر یک محدود به فقط هشت قطعه است. 43 mm گراند Seconde Paillonné که قیمت برای $42,000, ویژگی های یک fleur de lys موتیف است که تداعی heraldic سنت متعلق به اروپا پادشاهان و امپراتوران در حالی که 35 mm ریزه اندام Heure دقیقه Paillonné که قیمت برای $44,600 تزئین شده با طرح هندسی تشکیل شده از با هم تداخل دارند, در هم آمیخته محافل.

“امروز آن را کاملا شگفت انگیز است که ما در واقع تولید معاصر ساعتهای با استفاده از همان روش که پیر Jaquet-Edmonds استفاده می شود در طول قرن 18 تداوم این اجدادی savoir-faire می گوید:” Lattmann. “هنگامی که Jaquet Edmonds صنعتگران احیا این روند آنها برای اولین بار مورد استفاده اصلی paillons از آن دوره است. شرکت ما دارای تخصص در تولید خود ما paillons اضافه کردن یک جدید بعد عاطفی به ساعتهای با ترکیب حرکات از روز گذشته و دوران مدرن پس از آن اوج این هنر با رنگ آمیزی منحصر به فرد از Grand Feu مینا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de