چگونه با داشتن یک فرزند مبتلا به اسکيزوفرنيا من آماده برای یک جهانی همه گیر


Son-With-Schizophrenia-1
حسن نیت ارائه میدهد از میریام فلدمن

داشتن یک کودک مبتلا به بیماری روانی جدی است که ورزش در از دست دادن و غم و اندوه با هیچ برابر چرا که آن را نگه می دارد یک طنز خاص … آنها در اینجا اما آنها از بین رفته اند در همان زمان. ما لازم نیست بسته شدن عزاداری به عنوان با مرگ است. آنها را از دست داد به ما و در همان زمان و درست در مقابل چشم ما است. داشتن یک کودک مبتلا به بیماری روانی جدی است مانند ایستاده در ساحل اقیانوس عظیم شما هرگز قادر خواهد بود را وارد کنید.

اما از آن است که چیزهای دیگر نیز هست. آن را عمیق. آن را تکان دهنده گاهی اوقات. و من می دانم این است که به لحاظ سیاسی درست اما گاهی اوقات از آن است که واقعا خنده دار است. ما باید به جست و دقت برای شادی, اما آن را نیز می توان یافت. خیره کننده ترین جنبه ثابت و عدم قطعیت است که رنگ بقیه زندگی من است. ما در رحمت از این بیماری و من هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. که او بود امروز ؟ وجود خواهد داشت یا فاجعه راحتی ؟ آیا او خود را meds? من هر روز جدید آماده برای غیر قابل تصور است. یک مهارت است که در آینده بسیار مفید در حال حاضر.

How Having A Son With Schizophrenia Prepared Me For A Global Pandemic
حسن نیت ارائه میدهد از میریام فلدمن

پانزده سال به پسر من اسکیزوفرنی من ایستاده در محل که در آن شن و ماسه با آب پا برهنه من بصورتی پایدار و محکم کاشته. من هنوز هم نمی تواند بازیابی او اما حداقل او می شنود و من در حال حاضر. من بازی یک نوع تماس-و-پاسخ بازی با او مانند مارکو پولو. او را هرگز از دست من; من نمی خواهد اجازه می دهد آن را. پزشکان و دانشمندان یافت نشد راه در عین حال به سر خود را. آنها حتی نمی دانند چه چیزی باعث این. ما سرهم بندی کردن در اطراف با داروها, محیط, استراتژی … اما یقین تنها راه مبارزه با آن را با قلب. بدون عشق ما از دست رفته — یکی دیگر از تحقق و پس از آن تغییر رفتار است که مفید است این روزها. این بیماری همه گیر روز.

من سعی کردم برای سال های بسیاری برای پیدا کردن برخی از مرتب کردن بر اساس منطق و یا سیستم برای چه اتفاقی می افتد. از کجا شروع شد ؟ که خطا در آن است ؟ چگونه می توانم آن را حل کنم ؟ در نهایت متوجه شدم که هیچ یک از که اهمیت آن را بی ربط که شمارش بود آنچه من بعدی. چگونه من واکنش نشان دادند. چگونه من مسلحانه خودم با دانش خودم را برای بدترین آماده. در حال حاضر که من قبول آن است که همه چیز خارج از کنترل من, من می توانم بند برای موج بعدی. صدا آشنا است ؟

به عنوان من تماشای اخبار و گوش دادن به مردم در بحث از COVID-19 تا به مصرف زندگی ما, من احساس وهم آور به رسمیت شناختن. ناگهان آن را برای تلفن های موبایل مانند هر کس یک پسر با اسکیزوفرنی. همه ترس تمام وقت. هیچ کس نمی داند آنچه در آینده آینده. ما همه آماده. ما همه قفل شده و لود شده است. علم به این که هر چیزی می تواند اتفاق می افتد و اتفاق می افتد نفوذ دستگاه برای حمل در اطراف.

آن سنگین است. آن را بسیار سنگین و من انجام آن را هر روز به مدت پانزده سال. مسئولیت برای پسر من است. هیچ کس دیگری می خواهد شانه آن است. گمان می کنم که منصفانه است. او مال من است, بعد از همه … من سلول های من, خون من, تاریخچه. دروغ گفتن در رختخواب در شب, من تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که من رفته است. چه خواهد شد به او ؟ که لباس های شسته شده, مطمئن شوید که سطوح تمیز و به یاد داشته باشید قرار ملاقات خود را? من هرگز نمی خواهم به مرگ و ترک همه او را به تنهایی و گاهی اوقات من می خواهم به مرگ امروز و به صورت رایگان از آن همه است. مرسی. من آن را گفت. من فکر کردم در مورد مرگ و میر و پیامدهای آن هر روز به گذشته پانزده سال. در حال حاضر همه فکر کردن مانند این. ما همه در ساحل همان اقیانوس عظیم.

How Having A Son With Schizophrenia Prepared Me For A Global Pandemic
حسن نیت ارائه میدهد از میریام فلدمن

من خارج از شهر در آغاز ماه مارس زمانی که coronavirus از تغییر ناچیز به طور افراطی مرتبط است. من با عجله از فرودگاه به پسر من جای خاص او می شود ناراحت است. او به استقبال من با او آشنا زندگی تغییر پوزخند و گفت: “سلام مامان, آیا شما سفر خوبی داشته باشید?” به عنوان من کمرویی مطرح موضوع همه گیر من متوجه شدم که او کاملا بی اطلاع است. آن را تا به حال حتی وارد جهان خود را. آیا من به او بگویید ؟ آیا او باید این اطلاعات را در سر خود را ؟ من فکر کردم در مورد شیوه زندگی خود را. او باقی می ماند در آپارتمان خود را بیشتر از زمان می رود برای پیاده روی در تعامل با تعداد بسیار کمی از مردم: من خود را مراقبان. با تشکر از آبپاش OCD در مخلوط من شک دارم او را لمس دستگیره در یک دهه! او زندگی کاملا رضایتمندانه (بیشتر از زمان) در خود فوری جهان است. او کامل است quarantinee. راه خود را از زندگی مظهر تمام قوانین از انزوای اجتماعی و نشان می دهد که چگونه به حرکت به عدم قطعیت است. او طول می کشد آن را به معنای واقعی کلمه در یک روز در یک زمان. تصمیم گرفتم به او اطلاعات کافی برای محافظت از او اما نه به اندازه کافی برای ترساندن او.

اسکیزوفرنی تشکیل شده است از یک میلیون چیزهای کوچک. عجیب و غریب نگاه است که می تواند تبدیل به چیز دیگری در دسترس نباشد. یک حرکت یا کشش ناگهانی و یا غیر ارادی پا زدن است که می گوید داستان پزشکی و بدن. تلالو شناخت شاید یاد عشق ؟ صدای. وجود دارد صدای در سر خود را قطعا وجود دارد اما صدای در معدن به عنوان به خوبی. Singsong غمگین, متلک خود من صدای من یادآوری می کنند که من باید هشدار باقی بماند. من هنوز هم لبه کمی از ترس هر زمان یک حلقه تلفن وجود دارد و یا دست کشیدن بر روی درب و یا نامه ای می رسد. این ثابت فراگیر عدم قطعیت در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده توسط هر کس.

چگونه ما با آن زندگی می کنند? در طول زمانی که پسر من اسکیزوفرنی از کنترل خارج شد من فرار مار از طریق من روز خاصی پایان نزدیک شد. اما نبود یک آخرالزمان فقط از آن بود طبیعی جدید و من تا به حال برای رسیدن به آن استفاده می شود. بیایید آن روبرو هستند, ما لازم نیست که کنترل بیش از هر چیزی به هر حال این یک توهم است. هدیه ای است که پسر من اسکیزوفرنی به من مطلق درک که از واقعیت است. من باید یک انتخاب ، آیا من همچنان به راه آهن و تلو تلو خوردن در برابر ناشناختنی اجتناب ناپذیر کنم یا پیدا کردن جای پای من در مواجهه با این عدم قطعیت? پس از آن پذیرش هدیه بود و من آماده برای آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر.

وجود دارد یک زیبایی خاص در همه حال در همان محل در همان زمان حتی اگر آن محل وحشتناک است. ما خفا دشمن نمی داند که ما که هستیم و مراقبت می کند; ما همه همان به COVID-19. همه. The. همان. فقط توقف و فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه. ما ایستاده (شش فوت از هم جدا امیدوارم) در ساحل این ناشناختنی اقیانوس خاصی از هیچ چیز دیگر از این واقعیت است که هیچ یک از ما به خصوص متفاوت تر از دیگر. امیدوارم زمانی که ما از خواب بیدار از این تب رویای ما را به یاد داشته باشید که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de