چگونه EmbraerX است با استفاده از یک شبیه ساز پرواز برای تست اول آن مستقل هواپیما

EmbraerX تجربی هواپیما بخش از کسب و کار جت ساز ساخته شده و اولین پرواز خود را—از انواع در برقی مجازی برخاست و فرود هواپیما. پرواز در محل شرکت شبیه ساز پرواز در مقر خود در سائو خوزه دوس کامپس, برزیل. در این ویدئو, آزمون آزمایشی Gerson اولیویرا گفت: آن رفت ، “من تا به حال دو inceptors به کنترل هواپیما,” او گفت:. “آن را به عنوان ساده به عنوان که به عنوان دوستانه به عنوان آن پرواز بود کاملا آسان به انجام است.”

امبرائر استفاده از شبیه سازی پرواز به عنوان یک گام مهم در آزمایش جدید خود را کسب و کار جت. این هواپیما تولید کننده می بیند زمینه ظهور هوای شهری تحرک به عنوان یک گام تغییر در حمل و نقل هوایی و عهد کرده است به یک “adopter اولیه.”

“ما متعهد به عنوان یک شریک برای adopters اولیه در شهری ساکت و تحرک صنعت و اعتقاد ما بر این چشم انداز ما این است که امن ترین روش برای اجازه دادن به این صنعت به مقیاس” دیوید Rottblatt پروژه, رهبر EmbraerX شهری مدیریت ترافیک هوایی پروژه گفت: Robb Report.

Embraer X

آزمون آزمایشی گفت: طراحی eVTOL و آن fly-by-wire کنترل ساخته شده پرواز “کاملا آسان به انجام است.”

امن ترین روش استفاده از شبیه ساز برنامه ریزی شده است که برای پرواز این شرکت آزمون eVTOL “در یک عامل واقعی محیط زیست” با توجه به Rottblatt و اضافه کرد که “این تکنولوژی واقع بینانه شرایط پرواز و پرواز-پارامترهای کنترل به عنوان به خوبی به عنوان certifiable قوانین کنترل.” کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به توسعه محصول است.

این شبیه ساز همچنین فراهم می کند یک انسان و ماشین رابط کاربری است که اجازه می دهد تا خلبان با تجربه هواپیما در حالی که ترکیب fly-by-wire کنترل پرواز است که این هواپیما را آسان تر برای پرواز. پرواز برنامه با همکاری ایجاد شده توسط هر دو با تجربه و تازه کار خلبانان.

EmbraerX نیز به شدت درگیر با ایجاد آنچه در آن خواستار طرح پرواز تا سال 2030 است که اساسا یک پارادایم جدید برای تهویه-مدیریت ترافیک. آن را برای دهه آینده به عنوان به طور بالقوه هزاران eVTOL هواپیما پرواز بالاتر از مناطق شهری و روستایی. آن کاغذ سفید طراحی شده است به عنوان “دروازه ورود به رشد” برای شهری هوایی تحرک انقلاب که EmbraerX و دیگران ببینم.

Embraer

EmbraerX نیست فقط درگیر با طراحی و ساخت هواپیما. این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک پروژه با یک مقدار بزرگتر دامنه به نام طرح پرواز 2030. این اجازه خواهد داد که هزاران نفر از eVTOL هواپیما به گنجانیده شده جدید هوا-سیستم کنترل ترافیک. EmbraerX

“در حالی که آن را بسیار محبوب است به تمرکز بر روی eVTOL طرح ها و فن آوری های اولویت ما این است که همیشه برای ساخت تجربیات برای جلب رضایت جامعه و مردم نیازهای واقعی و مطمئن شوید که تجربه انسانی است که همیشه در هسته از آنچه ما انجام می دهیم” گفت: آنتونیو کامپیو مدیر عامل شرکت EmbraerX سال گذشته. “هنگامی که ما می بینیم eVTOLs در مورد پرواز و تغییر زندگی مردم است? خیلی زودتر از شما فکر می کنم.”

پس این هفته شبیه ساز پرواز این شرکت گفت: آن را “یک گام نزدیک تر به توسعه به طور کامل خودمختار هواپیما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>