چگونه تمیز کننده موتور و پایدار متری هستند آتش مسافرت با قایق تفریحی به یک جدید سازگار با محیط زیست-آگاهی


Heesen را Aquamarine پروژه

موج بعدی از قایق خریداران می توانند خود را روی عرشه یک کشتی رو توسط عظیم بادبادک بادبان عطف آنچه پس از این عرصه چه اگر به در حال حاضر ممکن است. این ترجمه شده صنعت ساخته شده است گام های بزرگ و کوچک در پنج سال گذشته برای تبدیل شدن به یک جهانی محیط زیست-بازیکن. ارقام در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رایج غول پیکر, قایق مانند 600 پا برگرد اقیانوس هستند دو برابر به عنوان تلفن همراه تحقیقات عروق و بیشتر رو به جلو به دنبال سازندگان با تجربه صفر-فسیلی-سوخت و نیروی محرکه—از کامل خورشیدی به بادبادک بادبان به sci-fi-سطح مبدل که ایجاد لحظه های تجدید پذیر برق.

در شش ماه آینده انتظار می رود و حتی بیشتر تغییر نه تنها در راه قایق بادبانی جهان اقدامات پایداری بلکه در نحوه معاملات آن با تولید گازهای گلخانه ای. دو خانواده مسئول بزرگترین superyachts, Lürssen و Feadship منجر تحول با تشکیل سازمان های غیر انتفاعی و آب انقلاب بنیاد (WRF). هدف اولیه این است که برای ایجاد یک علم محور با رویکرد قایق بادبانی ساختمان.

اما ماموریت آن این است که حتی بزرگتر: خنثی کردن اثرات زیست محیطی از ترجمه شده صنعت برای کمک به حفظ چیزی است که به معنای بسیار به صاحبان قایق—از محیط های آبی در زیر آنها را.

Heesen Aquamarine Project

Heesen را Aquamarine پروژه Schöningh Wulffraat

Henk د وریس سوم, نسل چهارم, مدیر عامل شرکت Feadship گفت که او و پیتر Lürssen نسل چهارم رهبر از خانواده اش در کشتی صحبت در مورد این ایده چند سال پیش. “”اگر ما قصد داریم برای انجام این کار ما باید به طور جدی در مورد آن’ پیتر به من گفت:” د وریس گفت: به تازگی در یک صنعت فروم در آمستردام. “من به توافق رسیدند. ما بسیار بالا اهداف است.”

WRF می خواهد به آتش انقلاب در این ترجمه شده بخش با اتخاذ فن آوری های جدید و اندازه گیری اثرات زیست محیطی. به طوری که آن را نه فقط پای-in-the-sky سبز پچ پچ های گروه عوامل در قایق بادبانی-ساختمان مسائل اقتصادی به عنوان بخشی از فرمول آن با ارائه ابزارهای جدید با ساخته شده است در ماشین حساب کربن به نقطه اتصال بین سبزتر زنجیره تامین طراحی سازگار با محیط زیست و یک قایق طول عمر.

د وریس است رفیع انتظارات برای Feadship: او می خواهد جدید ترجمه شده می سازد به استفاده از تنها قدرت ترکیبی و یا به طور کامل برقی تا سال 2025. که هدف این است که پشتیبانی شده توسط تعداد فزاینده ای از جوان Feadship صاحبان. “آنهایی که نمی سقوط در خط مسن تر هستند مدیران پروژه که نمی خواهید به رها ثابت فن آوری های جدید برای آنهایی که,” او می گوید.

دیگر کشتی سازی سرمایه گذاری به تولید قایق بیشتر سازگار با محیط زیست. این Ferretti گروه گیاه جدید در آن آنکونا, ایتالیا, مرکز ترکیبی از خنک کننده گرمایش و برق برای کاهش مصرف برق تا 79 درصد است و با اضافه کردن پانل های خورشیدی برای کمک به تولید آب خود را.

The Kite Sail on Project Ice

یخ بادبادک مفهوم است.

“ما با استفاده از مواد قابل بازیافت در superyachts برای سال, اما تولید خواسته مهمترین و گسترده اقدامات” یادداشت Stefano de Vivo Ferretti ارشد تجاری افسر. Gigayacht سازنده Oceanco نیز استقبال پایدار فن آوری در مرکز آن در آلتن هلند. جدید خود را بازیابی حرارت و پمپ سیستم باید خود را بریده بریده طبیعی-مصرف گاز در نیمه, و در اینجا بیش از حد, پانل های خورشیدی ارائه خواهد شد در حدود 10 درصد از تسهیلات انرژی نیاز دارد. مصرف آن یک گام بیشتر, ایتالیایی سازنده Sanlorenzo به تازگی نصب شده و حدود یک و نیم زمین فوتبال از پانل های خورشیدی به عنوان بخشی از طرح خود برای تبدیل شدن به طور کامل انرژی خود کافی است.

سوم تغییر برای رفت و برگشت از مسافرت با قایق تفریحی است که قوانین و مقررات بین المللی است که حکم یک 70 درصد کاهش نیتریک-اکسید تولید گازهای گلخانه ای—آلوده کنندگان عمده—از عروق 78 فوت و یا دیگر. ویژه مبدل نیاز به اضافه شده به موتورهای به کار انجام می شود اما آن را دست و پا گیر.

که فقدان مهندسی ظرافت است که در حال حاضر باعث یک طراحی مجدد محفظه موتور و بدنه. سازندگان مانند Heesen حتی طراحی سریع تر و کارآمد تر پوسته از جمله 5000 آلومینیوم کلاس جدید آن زمرد کبود پروژه برای دیدار با مقررات. Bilgin, CRN و سایر متری نیز در مقابل با طرح های ابتکاری است که در حال حاضر در حال بررسی تمام مقررات جعبه.

این همه خبر خوب برای مسافرت با قایق تفریحی و صاحبان. علاوه بر ایجاد کننده عروق, جهان کشتی سازی در حال حاضر به دنبال در تصویر بزرگتر—سلامت اقیانوس ها که در آن خود را بادبان قایق بادبانی—خیلی لذت بخش خواهد بود فقط به عنوان هیجان انگیز و زیبا در 3020 به عنوان آن امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>