چگونه Boucheron تحویل یکی از برجسته ترین بالا-طلا و جواهر مجموعه از سال

وجود دارد یکی از یک نوع قطعه و سپس کسانی هستند که هرگز قبل از انجام شده است. دومی آسان نیست شاهکار در سبک و ژانر است که بسیار به ندرت خود را از نو میآفریند. اما ترک آن را به قدیمی ترین خانه در پاریس’ Place Vendôme به ارائه بیشتر رو به جلو فکر کردن و واقعا منحصر به فرد خلق شود. آخرین مجموعه ارائه می شود همه چیز از یک گردنبند ساخته شده از یک ابر الماس که به نظر می رسد کمی مانند الیزابت ruff یقه (البته یکی ایجاد شده با استفاده از high-tech computer algorithms) به یک گردنبند است که جایگزین یک زمین رشد سنگ در آن محور با عصر جدید مواد برداشته از ناسا.

گرفتن سبک سری بی وزنی است و نه آسان به آمده در بالا-طلا و جواهر. حجم بیشتر از نام بازی وقتی که می آید به ایجاد ترین در جهان چشم نواز جواهرات. اما در جهان تبدیل درهم و برهم, Boucheron مدیر خلاق کلر Choisne شد احساس به خصوص الهام گرفته است. Unmooring خودش از محدودیت های سنتی طراحی طلا و جواهر, Boucheron, جدید تفکر-مجموعه مضمون است که به درستی به نام هر دو برای کردار خود را انجام و اثیری شیوه ای که در آن قطاری از ایده های شناور در هوا. در اینجا برخی از نکات برجسته به 67 قطعه مجموعه است.

Goutte de Ciel (رها از آسمان):

Boucheron Goutte de Ciel (Taste of the Sky) Aerogel Necklace

Boucheron Goutte de Ciel (طعم آسمان) Aerogel گردنبند حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

شاید فوق العاده ترین قطعه در کل مجموعه, Boucheron, بیانیه Goutte de Ciel گردنبند یک استارت مکالمه در هر دو طراحی و ماده است. به دنبال به محفظهای قرار دادن آسمان به یک قطعه از طلا و جواهر, Claire Choisne نگاه فراتر از سنتی و سنگ های قیمتی برای چیزی است که هرگز قبل از دیده می شود در دنیای جواهرات. این دامله-به دنبال محور است که در واقع ساخته شده از Aerogel—ماده ای که تشکیل شده است از 98.8 درصد هوا و 0.2 درصد سیلیس. تا به حال آن را در درجه اول توسط ناسا استفاده می شود برای ضبط استارداست و عایق مریخ واحد.

Unformed Aerogel Pieces

تشکیل نشده Aerogel قطعات حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

Choisne کشف Aerogel از طریق جستجو در گوگل که منجر به یونانی دانشمند و هنرمند MIT همکار دکتر Ioannis Michaloudis شده است که با همکاری ناسا در نامعلومی پروژه با مواد غیر معمول. (در فرد به نظر می رسد کمی مانند یخ خشک.) Michaloudis آورده بود در هیئت مدیره برای کمک به پاریس خانه قالب مواد به یک سنگ مانند ساختار که معلوم شد—تعجب—به صورت کاملا یک شاهکار است. حتی Michaloudis بود کاملا مطمئن نیست که در ابتدا چگونه آنها قادر خواهد بود به ترکیب مواد به گردنبند. آن را در زمان چند آزمایشی اجرا می شود و در مجموع 857 ساعت برای تکمیل گردنبند—به حق آن را دریافت.

Boucheron Goutte de Ciel (Taste of the Sky) Aerogel Necklace

Boucheron Goutte de Ciel (محصول آسمان) Aerogel گردنبند حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

Aerogel شروع می شود به عنوان یک مایع ژل ماده با الکل در خلل و فرج آن است که باید گرم و تحت فشار تا تبخیر مایع ترک بیشتر هوا و کمی از سیلیس به فرم جامد. در ابتدا Michaloudis و Boucheron تیم سعی در رها کردن مایع در شیشه ای بوروسیلیکات به کار بر روی فرم خود را, اما آن را به قطعات شکسته. در نهایت یک قالب فلزی بود ایجاد شده در این گردنبند آویز فرم به رها کردن مایع به داخل و سپس گرم می شود و تحت فشار برای رسیدن به شکل آن است.

نتیجه خیره کننده است یخ-آبی 6 سانتی متر آویز احاطه شده توسط کریستال سنگ و 6,162 الماس با 108.17 قیراط ارائه می شود که تاثیر بالا بدون وزن از گردن به پایین. آویز همچنین فروپاشی در مورد مالک می خواهد برای پوشیدن یقه و یا آویز به طور جداگانه. آن رنگ آمیزی متفاوت بوده و بسته به نور گاهی اوقات منعکس کننده رنگ از غروب آفتاب است. در حالی که Boucheron قیمت این قطعه منحصر به فرد در €590,000 (حدود $674,000) یک ارزش واقعی نمی تواند قرار داده شده در یک ماده است که هرگز قبل از دیده می شود در بالا-طلا و جواهر. مطابق با دستبند نیز با یک Aerogel محور نیز در پیشنهاد (قیمت تایید می شود). و Choisne می گوید او هیچ برنامه ای برای استفاده از Aerogel دوباره ساخت این دو قطعه نه تنها تاریخی اما واقعا یکی از یک نوع است.

Nuage en Apesanteur (وزن ابر) گردنبند الماس:

Boucheron Nuage en Apesanteur (Weightless Cloud) Diamond Necklace

Boucheron Nuage en Apesanteur (وزن ابر) گردنبند الماس حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

یکی دیگر از به ظاهر غیر ممکن است پروژه Choisne عهده این فصل بود برای ایجاد تقریبا به معنای واقعی یک ابر الماس به گردن. تصور کنید اگر شما در زمان مشت الماس و پرتاب آنها را در اطراف گردن خود را و آنها باقی می ماند weightlessly در محل با تنظیم ؟ که اثر Nuage en Apesanteur شاهکار که تقلید اثر از میلیون ها نفر از دقیقه قطرات مایع که به صورت یک ابر. آن را با استفاده از ایجاد شد 4,108 الماس متصل به سختی قابل مشاهده تیتانیوم سرچشمه می گیرد.

Boucheron Nuage en Apesanteur Cotton Model

Boucheron Nuage en Apesanteur پنبه مدل حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

آن زمان 10,000 موضوعات از فوق العاده-مواد نور را به حالت تعلیق الماس در یک ابر مانند شکل. به منظور ایجاد قطعه ای بود که دو سال در ساخت Choisne اول تا به حال Boucheron صنعتگر ایجاد یک طراحی سازه با استفاده از پنبه به ایجاد شکل و پس از آن داوطلب خدمت سربازی یک برنامه نویس برای طراحی یک الگوریتم برای کمک به خانه مهندسان آن را به زندگی در جواهر-فرم.

این قطعه فوق العاده ای از ساخت و تخیل است که به نظر می رسد بر خلاف هر چیز دیگری شما تا به حال خواهد شد در ateliers از مهمترین و نخبگان بالا-طلا و جواهر خانه. چند چیز بیان خیلی تیز روح لوکس مانند داشتن سر خود را به معنای واقعی کلمه در یک ابر از الماس است.

Fenêtre Sur Ciel (پنجره بر روی آسمان):

Boucheron Fenêtre sur Ciel (Window onto the Sky) Necklace

Boucheron Fenêtre sur Ciel (پنجره بر روی آسمان) Tanzanite گردنبند حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

Choisne نگاه به هنرمند دیگر که با این نسخهها کار با فضاهای ثابت به برجسته حرکت اثرات آسمان در روح است. James Turrell را “آسمان باز” نصب و راه اندازی هنر در Naoshima ژاپن الهام گرفته از این طلا سفید تیتانیوم و مروارید گردنبند افت آراسته با الماس tanzanites یاقوت کبود کریستال سنگ و لاک ($735,000).

هر شش لهجه است یا الماس یا مروارید با دومی airbrushed در لاک برای ایجاد اثر یک آسمان طوفانی — یک فرایند است که در زمان تقریبا 2000 ساعت کار می کنند. انعطاف پذیر مش تیتانیوم بیشتر لهجه سیالیت از آسمان است. در قلب آن یک 35 قیراط sugarloaf tanzanite با فوق العاده, دریایی, رنگ لهجه در الماس. یک 8.52-عیار tanzanite حلقه احاطه شده با الماس آسفالته نیز همراه با این طراحی.

Avant Le Frisson مادگی ذغال سنگ (قبل از هیجان قاصدک گردنبند یقه):

Boucheron Pistil Collier

Boucheron مادگی ذغال سنگ حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

“کودکان به عنوان بسیاری از ما دمیده بر قاصدک ها و تماشای featherlight دانه ضربه دور در هوا گفت:” Choisne در مطبوعات ارائه توصیف الهام از الماس مادگی ذغال سنگ ($340,000). برای نشان دادن اثر باد روی گل Boucheron گردد ناشی از هر الماس نوک دانه در تیتانیوم به عنوان نازک به عنوان یک مو با برخی از قطعات طویل است که حرکت می کند زمانی که فرسوده و یا لمس کرد. یقه است تا واقع بینانه در آن نمایندگی شما عملا می توانید تصور باد الماس به باد. خوشبختانه آنها بصورتی پایدار و محکم در محل امن با وجود شکننده خود را ظاهر.

این گردنبند نیز همراه با یک حلقه و دستبند و گوشواره که تکمیل مجموعه.

Boucheron Murmuration Diamond Earring and Brooch

Boucheron Murmuration الماس گوشواره و سنجاق سینه حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

مانند گل هستند و نه غیر معمول موضوع در طلا و جواهر. آنها شده اند یک منبع الهام بخش برای قرن ها اما Choisne موفق به جذب زیبایی خود را در یک راه کاملا جدید با گرفتن مهاجرت خود را mid-air. این طلای سفید و الماس قطعه تداعی چرخش از یک گله از پرندگان در اطراف گوش در کاف در دیدار گوشواره لحظه ($136,000). در ضمن او عاقلانه تصمیم به عکس های سنجاق سینه یک مرد (قیمت تایید می شود)—یک menswear روند که در حال رسیدن به ارتفاعات جدید و به خصوص بر روی فرش قرمز—برای نشان دادن این مجموعه تطبیق پذیری است.

Boucheron Murmuration Rock Crystal and Diamond Earrings

Boucheron Murmuration سنگ کریستال و گوشواره الماس حسن نیت ارائه میدهد از Boucheron

برجسته از این خاص زیر موضوع از این مجموعه این است که سنگ کریستال یقه (قیمت به تایید) با الماس باند است که لیزر-حک شده در داخل کشور به ایجاد اثیری اثر یک تکان و لرزش بال پراکندگی بال اواسط پرواز. تنها یک ارائه ایجاد شده است در حال حاضر در دسترس برای چاپ و نشر, اما این قطعه (و همچنین گوشواره) است به عنوان مثال باور نکردنی از نحوه Choisne موفق به گرفتن سن-پیر طلا و جواهر تم به بعد قلمرو. آنها درخواست تجدید نظر نه تنها به حس بینایی—آن را به عنوان اگر شما می توانید تقریبا شنیدن صدا از پرندگان معلق در هوا در هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>