چگونه Bell & Ross جدید غواصی تماشای باقی می ماند نورانی در اقیانوس تاریک ترین اعماق

Bell & Ross شناخته شده است برای ساخت ساعت که نگاه کنید و کار فوق العاده سخت—یک اخلاق که تمام می شود بیشتر به چالش کشیدن بیشتر شدید محیط زیست در سوال. اما چشم انداز دلهره آور از دریا اکتشاف نمی کنید در راه خود را و ثابت کند آن را با نام تجاری است که با انتشار یک ساعت مچی جدید با ویژگی های نوآورانه ایده آل برای اعماق اقیانوس است.

لقب BR 03-92 غواص کامل LUM این جدیدترین راه اندازی شد ایجاد شده به طور خاص با غواصان در ذهن با توجه به نیازهای خود را وقتی که می آید به تراورس عمیق ترین تاریک ترین آب. مهم ترین و قابل رویت ترین در این میان است به طور کامل شب تاب شماره گیری و استفاده از نشانگر.

زیرا تنها در این ساعت که دیدار با استاندارد بین المللی ISO 6425 می تواند به عنوان برچسب غواصی, ساعت آن را به حال به دیدار با سخت مجموعه ای از ضوابط و فهرست لباس های شسته شده از ویژگی های اساسی. به این ترتیب 42 mm سرامیک مورد این سبک مقاوم در برابر آب تا 300 متر, ورزشی یک گودی دوار با یک فارغ التحصیل دقیقه مقیاس یک عملیات شاخص و شب تاب و نشانگر این است که خوانا در شرایط نور کم. آن را فوق العاده دشوار آن را نیز قایق های ضد شوک و ضد مغناطیسی حفاظت.

Bell & Ross BR 03-92 DIVER FULL LUM

روشن شماره گیری است که ایده آل برای اکتشاف دریای که در آن شرایط نور و به ندرت ، حسن نیت ارائه میدهد از Bell & Ross

برای رسیدن به آن لازم است روشنایی که در اعماق قابل توجهی, Bell & Ross اقتباس آن Lum مفهوم به آن غواصی مجموعه و معکوس اصول سنتی روز و شب خوانایی در حالی که همچنین با ترکیب های مختلف سایه لومینسانس. به شماره گیری به طور کامل پوشش داده شده با رنگ ساخته شده از سبز Superluminova C5 رنگدانه در حالی که فلز تکه دوزی skeletonized شاخص ها و گودی را با اعداد پر شده با رنگ سبز Superluminova C3. با هم آنها به شکل قابل توجه و کاربردی کنتراست. این فوق العاده شب تاب سبز دارای دوام طولانی در ارائه ادامه داد و به راحتی خوانا خواندن از زمان حتی زمانی که همه چیز در حال زمین سیاه و سفید.

استدلال پشت متعدد سبز رنگ سایه این است که بادام سبز شماره برجسته ضروری نمایش عناصر در طول روز در حالی که ظریف آن سایه تبدیل شدید در شب و یا زمانی که در تاریکی. در کوتاه مدت آن را برای هر چیزی آماده و به نظر می رسد به همان اندازه خوب صرف نظر از هر آنچه که در شرایط کم نور ممکن است شما به خودتان پیدا کنید در.

را Bell & Ross BR 03-92 غواص کامل LUM شما برای $4,500.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>