من تنها شده است در آنتی بیوتیک ها دو بار در زندگی من: یک بار به صورت وحشتناک مورد برونشیت و یک بار برای عفونت مثانه.

اما چیزی که برای من اتفاق افتاده و هر بار من در یک. یک یا دو هفته پس از دور پزشکی کامل شد, من می خواهم یک خروش عفونت قارچی است. مانند چیزی گامه خارش دار و دردناک من نمی تواند متوقف لمس بانوی من منطقه در تلاش برای گرفتن برخی از کمک. که اغراق است ،

من تلاش کرده ام با عفونت قارچی تمام زندگی من است. در واقع, به عنوان یک کودک من استفاده می شود به آنها را از پوشیدن پوشک. وقتی که من شروع عادت ماهانه ضخامت لنت های من استفاده می شود می تواند یک عفونت قارچی در هر ماه است. دکتر من به من گفت که در یک سن و سال به استفاده از صابون در اطراف مهبل (واژن) پس از او کشف شد که در آن ساخت عفونت قارچی بدتر است.

من حدس می زنم شما می توانید می گویند من تجربه آید به باکتری های بد تهاجم من — و این بار من یک عفونت پس از استفاده از آنتی بیوتیک ها عفونت همیشه بسیار بدتر است.

بنابراین زمانی که من سقوط کرد زیر آب و بعد از اینکه در مورد آنتی بیوتیک, من نمیفهمد آن را ناشی از چیز دیگری است و گفت: هرگز یک کلمه به هر کسی در مورد آن. پس از همه, چرا من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در بخش خصوصی تا به حال همه چیز را به انجام با آنچه که من قرار دادن آن در دهان من اگر هیچ کس به من گفت که به عنوان حد ؟

ظاهرا این دو متصل تر از شما ممکن است فکر می کنم.

من متوجه ارتباط پس از دختر من رو گاز گرفته و چیزی را در یک راش پوستی و چهره او دارای عقاید بسیار من را نمی شناسد. او متخصص اطفال تجویز استروئید و به من هشدار داد به سازمان دیده بان برای علائم یک عفونت قارچی به دلیل این دارو شناخته شده بود به تلفات در هر باکتری های خوب در بدن است.

در حالی که دختر من هرگز یک عفونت قارچی (همه بدن واکنش نشان می دهند به روش های مختلف) بهتر است بدانید قبل از اینکه شما آنتی بیوتیک را که آنها می تواند تاثیر خود را در بهداشت و سلامت واژن.

مامان ترسناک صحبت با دکتر مری جین minkin را OB/GYN در دانشگاه ییل که به ما می گوید دلیل این است که آنتی بیوتیک ها در کشتن باکتری ها — اما برخی از باکتری “خوب” و آنها را به کسانی که بیش از حد.

“چه اتفاقی می افتد زمانی که شما آنتی بیوتیک است که آنها اغلب کشتن باکتری های خوب مانند لاکتوباسیل است که کمک به محافظت از ما vaginas با نگه داشتن تعادل pH اسیدی — و سپس آنها را دور نگه دارید” بد ” باکتری ها و مخمر می گوید:” minkin را.

اگر شما در حال حاضر در حال مصرف آنتی بیوتیک و یا فقط به پایان رسید دور از آنها شما ممکن است یک عفونت واژن “از انواع باکتری و مخمر انواع” او گزارش می دهد.

وجود دارد اقدامات دفاعی شما می توانید اگر شما می خواهید. دکتر minkin را توصیه می کند مصرف پروبیوتیک ها برای اطمینان از بهداشت و سلامت واژن, گفته های مورد علاقه او است که به نام طرفدار-B.

“Pro-B شامل ‘خوب’ است که همان گونه لاکتوباسیل ما vaginas — این است که یک قرص خوراکی که در دسترس است بیش از شمارنده و مطالعات متعددی نشان داده اند آن را مفید در جایگزینی بچه ها خوب است که ممکن است کشته شده است هنگامی که ما را به یک آنتی بیوتیک می گوید:” دکتر minkin را.

یکی دیگر از توصیه از دکتر آلیسون هیل که یک رئیس پزشکی خبرنگار مستقر در لس آنجلس است و یک سوم از سابق مامان اسناد در شبکه خود را. او همچنین توصیه می کند مصرف پروبیوتیک روزمره اضافه میکند: “من به خصوص توصیه می شود بیماران را Florajen زنان به دلیل آن را به خصوص فرموله شده برای بهبود بهداشت و سلامت واژن. آن را بازیابی و کمک به حفظ تعادل سالم از واژن خود را گیاهان و pH هر دو مهم در نگه داشتن عفونت در خلیج است.”

دکتر می گوید که انجام این کار به عنوان بخشی از زندگی روزمره (نه تنها زمانی که شما در آنتی بیوتیک ها و یا احساس یک عفونت در آینده) مهم است به عنوان آن را ایدز در واژن و به طور کلی سلامت روده.

Minkin را اضافه می کند یکی دیگر از گزینه های موجود در یک محصول به نام RepHresh, “… که کمک می کند تا واژن اسیدی.”

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب, از آنجایی که ما همیشه هشدار داد در مورد اسیدیته معده; اما minkin را می گوید اسید در واژن یک چیز خوب و سالم نگه داشتن آن و در سطح pH مناسب.

اگر شما در حال رفتن به یک آنتی بیوتیک, شما می توانید شروع با برخی از RepHresh در دسترس بیش از شمارنده در داروخانه و ببینید اگر اسیدی شدن را مقابله با مشکل است.

اگر شما فکر می کنم شما ممکن است در حال توسعه واژينيت در اینجا برخی از علائم به نگاه کردن: تغییر در ترشحات واژن و درد هنگام ادرار و مقاربت جنسی, سوزش یا خارش در ناحیه واژن (داخل یا خارج) و یا نور خونریزی.

اگر شما این علائم بسیاری وجود دارد بیش از حد داروهای شما می توانید در صفحه اصلی که موثر هستند — اما اگر علائم بدتر شوند و یا نمی تواند بهتر از تماس با متخصص زنان خود را به بحث در مورد گزینه های خود را.

Minkin را نیز تاکید می کند که در حالی که ما نباید ترس از آنتی بیوتیک “ما تنها باید به آنتی بیوتیک ها زمانی که ما به و استفاده از آنها مناسب است.”

به دلیل آن مهم است برای درمان آن عفونت و دریافت دارو نیاز داریم و … که شامل ما ساخته شده است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im