چگونه و چرا به خانه تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن

Refinancing وام مسکن خود را ممکن است یک حرکت خوب برای شما, اما چگونه شما آن را انجام? من شما نشان دهد چگونه در 7 گام ساده (+ هنگامی که شما باید تشکیلات جدید بکار تجاری)

Ramit Sethi

Takeaways کلیدی

  • Refinancing می تواند پول را نجات دهد اگر شما می توانید با استفاده از نرخ بهره پایین تر است که باعث می شود شما بدهی وام مسکن کمتر از گران قیمت برای حمل.
  • وجود دارد بیش از یک راه به تشکیلات جدید بکار تجاری, پس از انتخاب راه حل است که مکمل امور مالی خود را.
  • Refinancing می تواند از بین بردن هزینه های اضافی در طول عمر وام مسکن خود را مانند خصوصی وام مسکن بیمه.

اگر چه همه گیر باعث شده است که بحران اقتصادی آن را نیز در حداقل یک نقطه روشن: نرخ بهره در حال انداختن به پایین تاریخی. کاهش نرخ بهره می تواند به معنای کاهش ماهانه پرداخت وام مسکن یا وام بهتر شرایط است که به خصوص مفید برای افراد که شغل خود را از دست, تا به حال ساعت قطع و یا در غیر این صورت احساس تاثیر بحران بهداشتی در سراسر جهان.

اما وجود دارد بیشتر به refinancing از waltzing به بانک های محلی خود را و خواستار یک وام جدید است. آشنایی با اشکال مختلف از refinancing می تواند راهنمای شما را به تصمیم گیری است که حس می کند برای شما.

پاداش:اگر COVID-19 همه گیر شده شما نگران پول, چک کردن رایگان من Coronavirus تصحیح امور مالی خود را هدایت و محافظت از پول خود را در طول این همه گیر!

چه خانه شما Refinancing وام مسکن چیست ؟

Refinancing وام مسکن خود را بدان معنی است که شما به جای وام مسکن موجود خود را با یکی از جدید. صاحب خانه می تواند با استفاده از صفحه اصلی وام refinancing به اهرم نرخ بهره پایین تر بازسازی وام مسکن خود را و یا ضربه بزنید عدالت خانه خود را.

زمانی که من باید در نظر Refinancing وام مسکن من?

  • به اهرم نرخ بهره پایین تر: شما می توانید به کاهش ماهانه وام مسکن خود را پرداخت اگر شما می توانید امن یک نرخ بهره پایین تر است که باعث می شود بدهی های خود را کمتر از گران قیمت برای حمل بیش از زمان.
  • اگر شما می توانید جبران هزینه های: Refinancin’ ain’t رایگان بنابراین شما می خواهید به شلاق زدن یک ماشین حساب برای تایید است که شما در رسیدن به یک نقطه نسبتا در اوایل وام جدید خود را. در ابتدا وام خود را گران تر خواهد بود به دلیل بسته شدن هزینه برای وام مسکن جدید, اما شما صرفه جویی در پول بعد در قالب کمتر علاقه.
  • اگر شما می خواهید برای کاهش مدت وام خود را: مالکان اغلب برای انتخاب کردن یک 30 سال وام مسکن به گسترش پرداخت. این یک شمشیر دو لبه دلیل آن را نیز بدان معنی است که شما پرداخت بیشتر در علاقه به علاوه بالقوه دیگر مانند هزینه های بیمه. با کاهش وام خود را به 15 سال است و شما می توانید با پرداخت پول بیشتر نسبت به اصل.
  • اگر شما می خواهید برای انتقال از یک بازوی ثابت: اگر شما در وام مسکن نرخ قابل تنظیم (ARM), نرخ بهره خود را همان باقی می ماند برای یک دوره اولیه اما پس از آن هر سال تغییر برای زندگی از این وام با توجه به نرخ بهره شاخص. نگران نرخ بهره خود را رفتن ؟ اگر شما در خانه خود را برای مسافت های طولانی ممکن است حس را به بازسازی به یک نرخ ثابت وام مسکن.
  • به استفاده از پول نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن: برای مالکان با مقدار قابل توجهی از سهام (بیش از 20%) در خانه های خود وجود دارد یک فرصت برای تشکیلات جدید بکار تجاری و “نقد کردن” تفاوت خانه های قدیمی خود را وام و خود را یکی از جدید. این نقدی است که به رایگان استفاده کنید برای پروژه های بهبود صفحه اصلی و غیره. شما می توانید از فکر می کنم نقدی از refinancing به عنوان یک راه برای هر دو تشکیلات جدید بکار تجاری خود را وام و قرض گرفتن پول به طور همزمان.
  • برای خلاص شدن از وام بیمه: بسیاری از وام دهندگان نیاز به حداقل 20 درصد پایین پرداخت اگر شما می خواهید برای جلوگیری از وام مسکن بیمه. اگر شما هنوز هم پرداخت بیمه وام مسکن refinancing است که یک راه برای از بین بردن آن است.

چه هزینه Refinancing ؟

Refinancing است لاتین به صورت “وام جدید است.”

خوب نیست اما refinancing هنوز بدان معنی است که یک وام جدید ایجاد شده است به جای خود ، به یاد داشته باشید همه کسانی که هزینه ها و هزینه های شما مجبور به پرداخت برای خانه اول وام ؟ متاسفانه همان کسانی که هزینه اعمال می شود.

هزینه های متفاوت از وام دهنده به وام دهنده, اما شما ممکن است مجبور به پرداخت هزینه های اولیه نرم افزار منشاء وام, حقوقی, بررسی, بیمه عنوان و عنوان جستجو. همه در همه این هزینه ها و هزینه های معمولا نشستن بین 3 ٪ و 5 ٪ از کل وام.

جایزه: داشتن بیش از یک جریان درآمد می تواند به شما کمک کند از طریق دوران سخت اقتصادی. یاد بگیرند که چگونه به شروع به کسب درآمد پول در کنار با من رایگان راهنمای نهایی برای ساخت پول

خوب, من چگونه می توانم تشکیلات جدید بکار تجاری?

مرحله 1: می دانیم که چرا شما refinancing

آیا شما می خواهید برای بازسازی بازوی خود را به یک نرخ ثابت وام ؟ آیا شما می خواهید برای وام خود را کوتاه مدت? آن را ضروری به ناخن دقیقا به همین دلیل شما می خواهید به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را, بنابراین شما می توانید رویکرد فرایند refinancing با یک هدف خاص در ذهن است.

مرحله 2: خود را مالی متوسط

درست مثل اصلی خود را در خانه با وام جدید وام مسکن خود نیاز به تصویب. آیا شما از خوب به عالی و نمره های اعتباری پایین بدهی به نسبت درآمد? خود را بهتر امور مالی خود را بهتر بالقوه شرایط وام.

اگر نمره اعتباری خود را می تواند با استفاده از کمی کار و یا شما تعداد زیادی از وام های برجسته شما می توانید پرداخت کردن آن را در بهترین منافع خود را به کار بر روی بهبود آن را قبل از درخواست برای یک وام جدید است.

مرحله 3: محاسبه چقدر عدالت خانه شما ساخته شده تا

صفحه اصلی سهام تفاوت بین ارزش اموال خود را و چه مقدار شما مدیون وام دهنده. بنابراین اجازه دهید می گویند در خانه خود را به ارزش $500,000 و شما مدیون 300.000 دلار در وام. عدالت خانه خود را خواهد بود $200,000. بدانند عدالت خانه خود را به شما خواهد گفت اگر شما می توانید جلوگیری از گرفتن وام مسکن خصوصی بیمه و هزینه های دیگر.

توجه داشته باشید: اگر شما بیش از 20 درصد حقوق صاحبان سهام در خانه خود را, شما شارژ می شود با هزینه کمتر و واجد شرایط برای بهتر شرایط وام. اما شما هنوز هم می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری اگر شما حداقل 5% سهام.

گام 4: نقل قول از وام دهندگان

هنگامی که شما در حال خرید برای لباس های شما احتمالا نمی نگاهی به خانه اولین چیزی که شما انتخاب کنید تا در فروش قفسه. شما به احتمال زیاد سعی کنید در لباس چند combos مهارت های تصمیم گیری کسانی که از خطوط افقی هستند unflattering و قرار دادن چند قطعه قبل از پایان دادن به در ثبت نام کنید. همین روند باید درخواست خود را refinancing… منهای افقی است.

رویکرد وام دهندگان متعدد برای به دست آوردن انواع نقل قول. مطمئن شوید که شما نگاه فراتر از نرخ بهره هنگام ارزیابی خود را نقل—هزینه ها و سایر هزینه ها نیز مهم هستند را در نظر بگیرید.

گام 5: جمع آوری مدارک خود را

آیا شما تا به حال به یک سخنرانی بدون notecards وجود دارد به راهنمای شما ؟ اگر چه winging آن گاهی اوقات می تواند منجر به موفقیت برای خوش شانس چند, شما باید مقدار زیادی موفقیت های بیشتر اگر شما آماده است. شما نباید “بال” خود را refinancing ،

جمع آوری مالیات مناسب اسناد پرداخت اینترنتی شناسه و دیگر مدارک خود را قرض دهنده نیاز برای فرآیند تصویب وام. در برخی از موارد, شما همچنین نیاز به آماده شدن برای یک ارزیابی—اما نه همه وام دهندگان نیاز به این مرحله.

مرحله 6: آماده سازی برای بسته شدن

مانند وام خانه اول خود شما خواهید بود در قلاب برای هزینه های اختتامیه. وام دهندگان به شما این بسته افشا و وام تخمین می زنند که جزئیات چقدر پول شما نیاز به وام جدید خود را.

گام 7: پرداخت وام خود را و حل و فصل در

درخواست وام دهنده خود را در مورد autopay تخفیف و مطمئن شوید که شما در حفظ و پیگیری وام خود را پرداخت. کپی مدارک و بررسی اظهارات خود را به طور منظم.

خانه خود را برای کمی ارزان تر

Refinancing برای همه نیست, اما آن را به ارزش زمان خود را به نگاه به گزینه های خود را هنگامی که کاهش نرخ بهره و یا اگر وام مسکن فعلی خود را شرایط ایده آل نیست. همه گیر شده است و با تحویل کشت از اخبار ناگوار اما برای برخی از مالکان آن می تواند بدهی های وام مسکن کمتر از گران قیمت برای حمل.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>