چگونه (و در آن) به افتخار پدر خود را با اهدای این روز پدر

روز پدر است که تقریبا بر ما. اما با توجه به این rollercoaster از یک سال بسیاری از ما نیاز به جشن بابا کمی متفاوت است. ناهار خوری را در خانواده خود مورد علاقه استیک مشترک ممکن است عاقلانه و یا حتی ممکن است به لطف خاص بیماری همه گیر. و بیش از حد بالا هدیه می تواند احساس نامناسب و ناکافی در یک لحظه زمانی که این کشور حساب با دیرینه نژادی و بی عدالتی و عمده بهداشت بحران است. خوشبختانه, یک راه وجود دارد به خود افتخار پیرمرد و انجام بخشی خود را برای کمک به کسانی که نیاز دارند. به سادگی تمام پول شما ممکن است صرف کرده ایم در میآید و هدایت آن به سمت یک موسسه خیریه به نام او. نه تنها شما را پدر بود افتخار انسان دوستی است, اما آن را تضمین شده به این پدر و روز به یاد ماندنی برای دلایل درست.

تا مطمئن شوید که وجود دارد هیچ کمبود سازمان های غیر انتفاعی انجام کار مهم است و آنها نیاز به حمایت شما. تا همه چیز را کمی ساده تر انتخاب کردیم که 10 اجرا حیطه از سیاه و سفید زندگی می کنند مهم جنبش و Covid-19 امداد به خاص بودن طرح. آمریکایی ها پیش بینی شده به صرف $17 میلیارد دلار در این روز پدر. تصور کنید که همه چیز شگفت انگیز این سازمان می تواند با رسیدن به حتی یک بخش کوچک از آن پول نقد.

طرح ملی پدر

بدون شک شما پدر بزرگ مدل نقش. این چیزی است که هر بچه سزاوار اما این هیچ شاهکار آسان است. این طرح ملی پدر با این نسخهها کار برای حمایت از پدران و تجهیز آنها با این ابزار به ماندن درگیر در زندگی فرزندان خود را. این تیم با بهره گیری مبتنی بر شواهد برنامه ها و منابع برای ساخت مهارت های پدران در اطراف درگیر و مسئول بودن.

اهدا:

سواران برای سلامتی

اگر خود را مرد یک فن و موتور سیکلت و او مطمئن شوید که برای قدردانی از این غیر انتفاعی طرز عمل. سواران برای سلامت فراهم می کند موتورسیکلت (و خودرو) به سلامت کارگران در آفریقا کمک می کند که آنها برای رسیدن به تقریبا پنج برابر بیشتر بیماران از آنها معمولا در پا. این گروه نیز اجرا می شود آموزش دقیق تعمیر و نگهداری و تعمیر به طوری که ماشین در جاده ها بمانند و کار خوب را می توانید در ادامه.

اهدا:

سرطان پروستات بنیاد

سرطان پروستات شایع ترین سرطان در مردان آمریکایی و حدود یک در نه خواهد بود مبتلا به این بیماری در هر سه دقیقه. این فرصت را برای کمک به همکار خود دلالت و اهدا به سرطان پروستات پایه و اساس است. این سازمان با این نسخهها کار خستگی ناپذیر برای تحقیق و توسعه جدید مورد تایید FDA درمان و تاریخچه تبدیل کمکهای مالی به پیشگامانه موفقیت.

اهدا:

Movember

شما به احتمال زیاد شنیده در مورد Movember سالانه سبیل-رشد جمع آوری کمک های که صورت می گیرد در ماه نوامبر است. شاید شما میآید حتی شرکت کردند. اما آنچه که شما ممکن است ندانید این است که جهانی خیریه برای کمک های مالی در طول سال. چنگال و کمک به این سازمان کار خود را در مسائل مانند سرطان پروستات و سرطان بیضه سرطان و خودکشی.

اهدا:

Wounded Warrior حمایت از خانواده

تاسیس شده توسط جانبازان, Wounded Warrior حمایت از خانواده کمک می کند تا خانواده ها از کسانی که زخمی, زخمی یا کشته شدن در حین خدمت. این خانواده ها رنج می برند و در بسیاری از بعضی لحاظ مالی برخی از روانی و غیر انتفاعی ارائه می دهد همه چیز را از مراقب مهلت به خانواده خلوت به کمک به ارمغان بیاورد.

اهدا:

Covid-19 پاسخ صندوق

این Covid-19 همه گیر است و تحت تاثیر تمام جهان و آن را به یک تلاش جهانی برای ضرب و شتم آن. به رهبری توسط بنیاد سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این Covid-19 پاسخ صندوق در حال تلاش برای پایان دادن به بی سابقه بحران بهداشتی. کمک های مالی استفاده می شود برای سرعت بخشیدن به تحقیقات و توسعه یک واکسن و کمک به خط مقدم کارگران و بیماران است.

اهدا:

Black Lives Matter شبکه جهانی

اطمینان از شما و پدر شما هستند در سمت راست از تاریخ ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و اهدای کمک شود. تاسیس در سال 2013 Black Lives Matter شبکه جهانی بوده و مبارزه برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند و توقف خشونت وارده در افراد توسط پلیس است. کمک های مالی را به سمت حمایت از تظاهرکنندگان در خط مقدم این مهم و لازم را نبرد.

اهدا:

برابر عدالت ابتکار

تاسیس در سال 1989 توسط برایان استیونسون را مساوی عدالت ابتکار با این نسخهها کار برای حفاظت از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه آمریکا با به چالش کشیدن نژادی و اقتصادی و بی عدالتی است. سهم استفاده خواهد شد برای حمایت از غیر انتفاعی تلاش برای پایان دادن به جرم حبس و بیش از حد مجازات و همچنین به عنوان کمک به دفاع از افراد به حاشیه رانده شده.

اهدا:

تغذیه امریکا

متاسفانه گرسنگی است نه یک مشکل جدید در این کشور است. در واقع یکی در نه آمریکایی ها می کند به اندازه کافی مواد غذایی است. و این وضعیت فقط بدتر شده در طول Covid-19 بیماری همه گیر. خوشبختانه تغذیه امریکا این کشور بزرگترین گرسنگی-سازمان امداد متعهد است برای گرفتن غذا به افرادی که به آن نیاز دارید و پایان دادن به گرسنگی است. هر دلار مطرح شده از آن Covid-19 پاسخ صندوق استفاده می شود برای به دست آوردن غذا و بودجه به مواد غذایی محلی بانک ها در سراسر ایالات متحده.

اهدا:

بهداشت روانی امریکا

وجود دارد یک ننگ در اطراف بهداشت روان اما حقیقت تلخ این است که نزدیک به یک در 10 مردان تجربه افسردگی و اضطراب است. انجام بخشی خود را برای کمک به کسانی که تحت تاثیر اهدا به سلامت روانی امریکا است. تاسیس در سال 1909 آن کشور منجر مبتنی بر جامعه غیر انتفاعی اختصاص داده شده به پرداختن به نیازهای کسانی که مبتلا به بیماری روانی است. پول خود را به سمت یکپارچه مراقبت و پیشگیری خدمات.

اهدا:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>