چگونه یک Instagram ارسال کمک به هموار کردن راه برای ترس از خدا جدید Collab با بارتون Perreira

مد را دوست دارد یک همکاری. این تمایل که به همراه داشت به تعدادی از سوال جفت (اویان x ویرژیل Abloh, Dolce & Gabbana x Smeg به بادام زمینی x Marc Jacobs…به نام چند). ابرو بالا بردن گذشته بهترین همکاری هستند کسانی که منتقله از معتبر وابستگی بین دو مارک و این کار بسیار اصیل تر از داستان جدید بارتون Perreira x ترس از خدا و همکاری. این عینک مجموعه ای که در حال حاضر در دسترس برای پیشسفارش نیست ورزش در co-branding تا آنجا که این میوه از یک مدت طولانی تحسین است. آن را همه آغاز شد و برخی از هشت سال پیش زمانی که ترس از خدا طراح جری لورنزو در آمد خود را کامل جفت عینک, مدل او شده است با پوشیدن همیشه از.

“من از اولین جفت در دن Deutsch نوری بوتیک در اینجا در لس آنجلس” لورنزو می گوید Robb Report. “من در عشق با فریم و بدون داشتن هیچ گونه دانش از بارتون Perreira نام تجاری. شبیه به حفاری در, در بازارهای کک شما باید یک ایده از آنچه شما دنبال آن هستید اما تا زمانی که شما پیدا کردن آن ایده از آنچه شما دنبال آن هستید فقط این است که: یک ایده است. زمانی که من در بر داشت من اولین جفت من بود ‘در نهایت راه حل مورد نیاز من!'”

Jerry Lorenzo in a pair of glasses from the FGBP.2020 collection.

جری لورنزو می پوشد یک جفت عینک از همکاری. ساموئل Trotter/بارتون Perreira x ترس از خدا

این ‘وودی’ مدل لورنزو کاهش یافت و به صورت یک مربع کلاسیک-lensed نوری که نمونه ای انجام نگرفته پالایش است که مشخصه بارتون Perreira ژاپنی ساخته عینک. “آنچه که من عاشق ترین است که قاب کاملا سازمان ملل متحد-opinionated,” لورنزو می گوید. “شکل و شفاف شامپاین تن—من احساس به عنوان اگر قاب طراحی شده بود کاملا به غالب شدن فرد با پوشیدن آنها.”

که آرام در نظر گرفتن یک صفت است که ساخته شده بارتون Perreira یک مورد علاقه در میان افراد مشهور از براد پیت رایان گاسلینگ از آن برای اولین بار در سال 2007 راه اندازی شد. همان را می توان گفت از ترس از خدا است که یک فرقه زیر آن محروم-بازگشت طول می کشد در ورزشی استیپلز. بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک زیبایی شناسی زبان میانجی بین دو لا-بر اساس برند—یکی از دلایل که چرا Patty Perreira که cofounded بارتون Perreira با بیل بارتون بود زیر لورنزو در Instagram و متوجه شده است که او در تعدادی از طرح های خود را.

The FGBP.2020 frames in the matte linen colorway.

این FGBP.2020 فریم مات کتان colorway. بارتون پریرا x ترس از خدا

“من دامن زد بیرون کمی” Perreira به یاد می آورد. “ما مارک های به اشتراک گذاری بسیاری از ارزش های اصلی از جمله اصل راهنما برای همیشه متفکرانه کرافت با قصد. چه جلب من به جری کار این است که خود مجموعه reimagined آمریکایی کلاسیک و در عین حال لوکس در ساخت و طراحی است.”

با بسیار رایج است جای تعجب نیست که این دو نیز به اشتراک گذاشته یک دوست مشترک. پس از کشف در بهار گذشته Perreira شناور ایده همکاری با آشنایی و در عرض چند هفته بارتون و Perreira نشسته بودند در لورنزو را برای خود طراحی و نشست. لورنزو که تا به حال قبلا طراحی عینک شروع شده توسط poring از طریق بارتون Perreira آرشیو از و آوردن رنگ مراجع از خاموش و خنثی او به طور مداوم استفاده می کند در ترس از خدا: بتونه خاکستری شنی beiges خاکی drabs.

All five models in the collection.

پنج مدل از این مجموعه است. بارتون Perreira x ترس از خدا

در نتیجه مجموعه ای به نام FGBP.سال 2020 تشکیل شده است از یک limited-edition شبح—تلفیقی از “وودی’ و ‘جو’ مدل لورنزو به مدت طولانی فرسوده در پنج خاکی رنگ توسعه به طور انحصاری برای این قاب. هر جفت ویژگی های ترکیبی از رنگ های مات و براق استات و نور شیب لنز که باعث می شود آنها را ایده آل برای هر دو نوری و خورشید می پوشند. درست به فرم برای هر دو مارک های عینک مطالعه در متعادل ظرافت. “کامل جفت عینک مانند لباس اجازه می دهد تا شما را به طور مناسب و پیشرفته برای انواع مناسبت ها می گوید:” لورنزو. “من فکر می کنم تطبیق پذیری و آزادی و effortlessness در ریشه طراحی شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>