برخی ممکن است می گویند در آن طول می کشد فقرات به ساخت یک صاحب رویا قایق بادبانی. اعصاب از فولاد پس به صحبت می کنند. اما چند کارخانه کشتی سازی را که استعاره به معنای واقعی کلمه. زمانی که Heesen را 262-پا آلومینیوم کیهان به اتمام است او را به قایق برای اولین بار در جهان به منظور جلب قدرت و استحکام از یک تخت فلزی نوار. یادآور I-girder حمایت پرتو مورد استفاده در ساخت و ساز آسمان خراش ها Heesen با ابداع آن را “ستون فقرات.”

در حال حاضر در حال ساخت در هلند کشتی سازی امکانات در اوس کیهان—که هال و روبنا ملحق شدند و با هم در این ماه—راه اندازی شد و با تجربه صاحب با یک میل شدید برای سرعت. درخواست یک رزمناو در 200 پا علامت یک چیز است اما زمانی که قایق بادبانی گسترش بیش از 260 فوت فیزیک تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن می گوید: مارک کاوندیش فروش و مدیر بازاریابی در Heesen.

“وزن بزرگ است دشمن از سرعت به نگه داشتن وزن پایین ما تا به حال برای ساخت در آلومینیوم است که بسیار نرم تر از فولاد” کاوندیش گفت: Robb Report. “ما نیاز به قدرت و استحکام را به پوست و جلوگیری از آن را از خم بنابراین ما در حال حاضر ثبت فقرات فن آوری است که اجازه می دهد تا ما را به ساخت یک هال و هنوز هم نگه داشتن آن سفت و سخت.”

Heesen

ستون فقرات می دهد اپوس استحکام ساختاری پس از آن می تواند رسیدن به 30 گره. هال و روبنا ملحق شدند در این ماه. Heesen قایق بادبانی

طراحی و توسعه با مشارکت هلندی hydrodynamicists ون Oossanen کیهان را سریع جابه جایی پلت فرم است که در اصل ساخته شده از دو بلند, تخت, صفحات فلزی متصل به هم توسط یک صفحه عمودی در وسط. قدرت و استحکام مراکز از بالای عرشه به بندر و طرف سمت راست و پایین به پایین دلسرد می گوید: کاوندیش در حالی که “بدنه خود است که در واقع وجود دارد به نگه داشتن آب و مبلمان در.”

برای تحویل در حیاط را وعده نزدیک 30 گره سرعت بالا چهار MTU موتور جمعا 19,000 اسب بخار خواهد درایو دو controllable pitch ملخ هواپیما.

در علاوه بر این به اندازه و سرعت مالک مختصر شامل به طور کامل گواهی helipad. این می گوید جیمز راسل از وینچ طراحی و تعیین طول و نسبت به تعظیم و همچنین موقعیت روبنا. زمانی که استفاده نمی شود به عنوان یک helipad تعظیم ویژگی های 16-پا گسترده ای سینما و نمایش میآید جلو. مجتمع مبل ها روشن شده از نور ستاره فیلم مشاهده سینک کاملا خیط و پیت کردن به عرشه هنگامی که استفاده نمی کنید بنابراین به عنوان به در انطباق با helipad مقررات.

Cosmos

Helipad تبدیل به یک منطقه اجتماعی روز و مینی سینما در شب با یک صفحه نمایش فیلم در foredeck.

یک پرتو 885 فوت مربع عرشه خورشید یکی دیگر از عنصر مهم طراحی برای صاحب راسل گفت: Robb Reportکه اضافه می کند که “مشتری در نظر دارد به صرف مقدار زیادی از زمان وجود دارد با مهمانان و خانواده است.”

بزرگ, جارو, شیشه ردیابی arching خط روبنا پر کردن Sinot-طراحی داخلی با نور طبیعی است. در عرشه اصلی و عقبی است 23-پا شیشه ای-کف استخر با یک آبشار که فرو از عرشه بالا و درخشان در سلامتی عقب نشینی زیر. این منطقه باز می شود تا به سر و portside سیستم عامل برای ایجاد یک به طور کامل تکامل یافته باشگاه ساحل.

Cosmos

با Heesen ساختمان همیشه بزرگتر superyachts انحصاری ستون فقرات استفاده می شود می تواند در آینده می سازد. Heesen قایق بادبانی

با خیلی در Heesen جدید تکنولوژی انحصاری است که ستون فقرات یک ؟ “این بستگی دارد که چه کسی می خواهد به ساخت یکی دیگر از قایق مانند کیهان می گوید:” کاوندیش. “ما در حال ساخت بزرگتر و بزرگتر قایق در حال حاضر. کیهان این است که ما بزرگترین و به روز و اگر کسی دیگر می آید و می خواهد برای انجام کاری مشابه و سپس من مطمئن هستم که ما از حافظه جمع کردن ستون فقرات دوباره زمانی که مورد نیاز است.”

کیهان برنامه ریزی شده است برای تحویل در ماه آوریل سال 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de