چگونه یک Michelin 2-ستاره رستوران بازگشایی با فروش BBQ ساندویچ گوشت خوک کشیده

در هر شب در Michelin دو ستاره مرغ انجیر خوار قبل از رستوران ها تعطیل برای ناهار خوردن در سرویس آشپز-صاحب نوح Sandoval و تیم او می تواند در خدمت gorgeously لوکس 15-البته مزه منوها به 40 مهمانان و آن را به نظر می رسد گردیده است. بنابراین تغییر چرخ دنده ها به خوراک 50 نفر کارولینای-سبک کباب گوشت خوک کشیده, ساندویچ, در خانه, brioche نان باید یک ضربه محکم و ناگهانی مناسب است ؟

“من مشغول به کار در رستوران برای 20 سال حداقل و شش سال گذشته من پخته شده, اما آن را نمی فشار برای من” Sandoval می پذیرد. “هفته گذشته من به عنوان یک خط طبخ و از آن ساخته شده من احساس می کنم سن و سال من. من کمر به قتل من بود.”

همه نشاط قولنج کنار Sandoval و همسر و شریک کسب و کار نگاه می دانستند پس از آنها به طور موقت توقیف مرغ انجیر خوار در ماه مارس آنها می خواهم در نهایت تغییر تمرکز و بازگشت به کسب و کار. در مه 2, آنها ارسال شده یک عکس ساده در Instagram یک لذیذ-به دنبال ساندویچ گوشت خوک کشیده بالا انباشت اشیاء بدست آمده با رازیانه سالاد کلم اعلام مرغ انجیر خوار در خانه. خود ظریف در عین حال مینیمالیستی رستوران مجموعه را آرام کوچه در شیکاگو غرب حلقه را در حال حاضر ارائه takeout.

هر هفته مرغ انجیر خوار را در خدمت یک تعداد متناهی از وعده های غذایی تا زمانی که فروش مانند 150 آنها ساخته شده اولین آخر هفته که شد جامعی-در عرض تقریبا 24 ساعت است. باز سری لگد کردن با $50 غذا کیت دو با الهام از Sandoval را ویرجینیا تربیت: کارولینای-سبک برکشایر گوشت خوک کشیده, شانه, منابع از D ‘ Artagnan اذوقه و نوشابه brioche نان پخته سیاه چشم نخود فرنگی پخته برگ کلم برگ رازیانه رو به جلو رازیانه سالاد کلم و مرطوب و اسفنجی کیک پوند کارا ساخته شده با استفاده از مادر بزرگ او اشمیت دستور غذا. که دسر آمد با یک موضوع مهم-در عین حال-ابریشمی صورتی ناچیز gastrique در ابتدا زوج با foie gras در سنگ را باز منو از اوایل سال 2016 با اضافه کردن یک لمس تر انحطاط.

Sandoval که صحبت با دیگر شیکاگو سرآشپزها مانند Alinea اعطای Achatz و Jeong را دیو پارک برای به دست آوردن دانش در مورد بازگشایی مرغ انجیر خوار با گاه به گاه بیشتر تمرکز این نسخهها کار میکند در کنار کارا بلکه خود chef de cuisine جف Eichem و طبخ Bryan پرادو, نه به ذکر است sommelier هارون McManus که جفت شدن شراب از جمله برخی از بالا پایان بطری از مرغ انجیر خوار را در انبار. قبل از خاموش کردن آنها تا به حال 25 مجموع کارکنان; در حال حاضر آن را در واقع فقط پنج. پس از کباب Sandoval می گوید آن را تا حدودی نمایشگاه بازی و هر آشپز ایجاد خواهد شد چرخش منوها بر اساس واقعا در مواد غذایی آنها عشق به طبخ و خوردن چه که نیواورلئان به سبک جنوب, آلزاس, مکزیک و بیشتر.

“ما نمی توانیم دوباره ایجاد سنگ; من نمی توانم از 50 ظروف [بود که],” Sandoval می پذیرد. “پس چرا چیزی راحت واسوده و راحت است که ما می توانیم تغییر و یا گسترش ؟ من از دست پخت و پز 15 دوره آموزشی برای 40 نفر, اما آن را به خوبی پخت و پز پاستا و مرغ. پس ما گفت: ما می خواهم به طبخ مانند ما در حال پخت و پز در خانه.”

شروع با کباب کردن یک انتخاب آسان برای Sandoval آن را به عنوان یک غذای او بزرگ شده و دوست دارد به طبخ. اولین وعده غذایی کیت بود او اذعان می کند, زیبا گاه به گاه. نگاه به آینده در آینده منوها او می گوید: آنها آماده تر تصفیه شده گزینه, اما نگه داشتن قیمت حدود 50 دلار خوانده شده را علامت. کارا باز خواهد شد تا سفارش هر آخر هفته پس از آن سرویس به پایان می رسد برای منظقه انتخاب کنید تا زیر پنج شنبه از طریق شنبه. و در اطراف گوشه در Sandoval یک ستاره میچلین نقطه Kumiko, شریک, جولیا Momose فروش کامل بطری ارواح مانند ژاپنی, ویسکی, شری خاطر و شراب و همچنین کوکتل کیت بطری روح-نوشیدنی های رایگان و غیر روح مواد غذایی کالا و اقلام مانند شمع های زیبا.

“او ترتیب یک تجربه به عنوان نزدیک به عنوان او می تواند به Kumiko,” Sandoval می گوید. “شما به کومیکو شدید لوکس, حتی اگر آن را ندارد به هزینه ، آن را ساده و مستقیم به جلو—که او چگونه است.”

و این چیزی است که مردم به نظر می رسد می خواهید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im