چگونه یک محلی پخت فروش تبدیل به یک در سراسر جهان جمع آوری کمک در حمایت از زندگی ماده

چند هفته پیش پائولا Velez, آشپز شیرینی در واشنگتن است و معرفت/قوم نیست در یک محل عالی. “من در خانه دوستانش غمگین و furloughed به دلیل covid می گوید:” جیمز ریش جایزه فینالیست برای افزایش ستاره آشپز. اما پس از آن با یک دوست و صاحب رستوران به او تماس بگیرید و ایده: اگر او پخته چیزی برای یک علت خوب است. بلس ایجاد دونا Dona یک شیرینی بی شیرینی pop-up است که اهدا به کمک یک سازمان فراهم می کند که کمک به آسیب پذیر جوامع مهاجر. “وجود دارد کارگران ثبت نشده که در اینجا نیاز به کمک” بلس می گوید. “آنها نمی تواند درخواست برای بیکاری آنها نمی توانند به یک محرک بررسی, بنابراین اجازه دهید چیزی که در مورد بیایید کمک کند.” پاپ آپ یک آمار فروش سه خرما در ماه مه.

Willa Pelini این آشپز شیرینی در دود در, d. C. زمان اطلاع. “من فکر کردم آن بود واقعا عالی ایده و او هر بخشی از آن را به طوری که آن را واقعا الهام بخش,” او می گوید. در پی افسر پلیس درک چوین کشتن جورج فلوید و پس از آن سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض مینیاپولیس بومی Pelini احساس مجبور به حمایت از معترضان تلاش. “من می خواستم برای حضور در, اما من کار تمام وقت و من نمی خواهم به افشای همکاران من به بیماری” او می گوید. “من می خواستم به این احساسات و کانال آن را به چیزی مولد.” بنابراین Pelini رسیده به بلس برای کار در فروش پخت با هم, با درآمد حاصل از رفتن به سازمان است که در ترویج نژادی عدالت است.

پس از اضافه کردن به مخلوط همکار DC آشپز راب Rubba—که شده است در حال اجرا را تکه تکه نان شیرینی حلقوی نوار pop-up در طول Covid-19 shutdown—سه نفر در مورد برنامه ریزی نانوا در برابر نژاد پرستی. در این روند آنها تصمیم گرفتند تا به جاه طلبی های خود را. آن را نمی خواهد فقط یک محلی پخت فروش آنها می خواهم آن را باز کنید تا به سرآشپزها شیرینی و نانوا خانه خارج از دی سی است که می تواند حمایت Black Lives Matter فصل در سراسر کشور است. “اگر کروناویروس نبود یک چیز و همه ما قادر به در همان ساختمان همه در همان زمان ما نمی توانست تصور می کردند که مردم در کشورهای دیگر آن را انجام دهد” Pelini می گوید. “اما چرا ما این محدودیت آن در واقع به آن باز می شود تا اگر ما نمی تواند انجام دهد آن هم پس از آن هر کسی می تواند آن را انجام دهد در هر نقطه.”

“اگر ما انجام داده اند فقط سی آن را بزرگ بوده است,” Rubba می گوید. “اما با باز کردن آن را در حال حاضر حتی نانوا خانه درگیر هستند و با استفاده از این به عنوان یک منبع برای اضافه کردن به درآمد حاصل.”

Rubba طراحی شده برخی از گرافیک و همه آنها ترسیم این طرح است. اراده هر یک از ارائه 150 محصولات پخته شده—از Rubba مادر بزرگ را کدو سبز نان دستور العمل به Pelini را sundaes به بلس شور میوه و توت فرنگی کیک دست و پنجه نرم. روز دوشنبه 15 ژوئن پیش فروشی آغاز می شود و خریداران می توانید انتخاب کنید تا در 20. روز بعد آنها را ارسال در Instagram چه مقدار از آنها در حال اهدا به موسسه خیریه از انتخاب خود.

با چارچوب اساسی از فروش مجموعه آنها ایجاد یک صفحه منابع تا مردم علاقه مند به شرکت می تواند به پیدا کردن اطلاعات در مورد که در آن آنها می تواند کمک تبلیغاتی گرافیک و متن و حتی یک راهنمای برای نانوا خانه چگونه به مقیاس. سپس آنها شروع به گسترش این کلمه در. این گسترش سریع است.

“من فکر می کردم همه ما نیاز به 80 نفر'” بلس با خنده می گوید. “ما هیجان زده بودند که پس از آن همه ناگهان آن 80, 100, 1000 و در حال حاضر آن را 1,659. و مردم در حال تشکیل ائتلاف—در حال حاضر وجود دارد یک ریچموند نانوا در برابر نژادپرستی است.” جنبش رفته بین المللی با نانوا در فرانسه و آلمان و سنگاپور و ترکیه و بیشتر ثبت نام. و برای کسانی که امضا نیست در عین حال—از جمله نانوا خانه — آنها می توانند به نانوا علیه نژادپرستی صفحه منابع به عضویت. آنها مطمئن نیستید که چه مقدار از آنها قادر خواهید بود برای افزایش, اما آنها درخواست کنندگان برای کمک به پیگیری کمک های مالی خود را در یک صفحه گسترده گوگل پس Pelini, Rubba و Pelez می توانید محاسبه مجموع تاثیر است.

“غذا چیزی است که ما با استفاده از برای حفظ بدن ما و پس از آن به استفاده از آن به عنوان یک ابزار سیاسی برای کمک به دیگران است قدرتمند” بلس می گوید. “پخت است که چنین راه صمیمی از پخت و پز. شما باید بدانید که مواد تشکیل دهنده خود را, شما باید صبر کنید برای چیزهایی اتفاق می افتد شما باید به اعتماد که شما آن را انجام حق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im