hong-kong-coronavirus-gathering
آنتونی والاس/گتی

هنگ کنگ پرده آن سخت ترین coronavirus محدودیت و در عین حال از جمله ممنوعیت تجمعات از دو یا بیشتر

هنگ کنگ عناوین ساخته شده در روز دوشنبه برای اعلام آخرین دور از محدودیت ها با هدف کاهش گسترش Covid-19 — و ما باید می گویند آنها را در امریکا در واکنش به افزایش همه گیر به نظر می رسد کمی… underwhelming. در میان قوانین جدید ؟ هیچ تجمعات بیش از دو نفر و یک جریمه سنگین برای کسانی که نمی رعایت هر یک از سلامت محور دستورالعمل.

در علاوه بر این به ممنوعیت تجمع بیش از دو نفر در هنگ کنگ نیز منع ناهار خوری در رستوران. شهروندان باید از ماسک در خارج, حتی در حالی که ورزش. کسانی که به سرنوشت دچار وسوسه کردن با اجتناب از محدودیت می تواند با یک سیلی جریمه تا 5000 دلار هنگ کنگ دلار ($645 دلار).

“همه گیر وضعیت در این شهر همچنان شدید و موارد تایید شده در هفته گذشته همچنان به افزایش سرعت” دبیر کل متی چونگ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما بسیاری از untraceable موارد و آن را دشوار است به از بین بردن مخفی زنجیره انتقال در یک دوره کوتاه از زمان.”

دور قبلی از قانون سفت در هنگ کنگ ساخته شده ماسک-پوشیدن اجباری در داخل خانه و تعطیل دیگر موسسات عمومی مانند ورزشگاه میله و بیشتر نزدیک-تماس با سالن عمومی می باشد. در شروع coronavirus شیوع این شهرستان قادر به جلوگیری از چنین پروتکل های دقیق به این دلیل که جمعیت به سرعت در آغوش اجتماعی فاصله منابع مانند ماسک و ضد عفونی کننده دست.

اما حتی پس از همه اما از بین بردن Covid-19 موارد هنگ کنگ شاهد موج دیگری. این اقدامات شدید هنگ کنگ در حال حاضر مصرف می آیند و پس از ضبط بیش از 100 Covid-19 نفر از پنج روز در یک ردیف. که باعث می شود شما تعجب می کنم که: باید به آمریکا بود, یادداشت برداری?

برای بافت جمعیت هنگ کنگ است 7.451 میلیون. جمعیت جکسون ویل فلوریدا است که فقط بیش از 900,000 (فلوریدا پیشی نیویورک بیش از آخر هفته برای تبدیل شدن به دولت ایالات متحده با دوم بالاترین coronavirus تعداد).

Duval County, که در آن جکسون واقع شده است و دارای یک زمان coronavirus مورد تعداد 19,791 با 143 مرگ و میر. در پنج روز گذشته Duval County دیده است موارد جدید در نوسان است از یک کم از 240 به بالا از 500. مردم همچنان به گله به سواحل رستوران ها و بیشتر. مدارس صورت اجباری بازگشایی. یک نفر از هر 52 فلوریدا آلوده شده توسط ویروس در واشنگتن پست.

هنگ کنگ در چه محلی مقامات پزشکی اند و لقب خود را “موج سوم است.” در اوایل این ماه, Dr. Anthony Fauci — مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی — گفت که ایالات متحده “هنوز knee-deep در موج اول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im