صفحه اصلی تورهای: در داخل یک $56 میلیون Bel-Air میلیون عمارت که به شکل یک جت پروانه

Bel Air است خانه را به بسیاری از چشمگیر عمارت اما تعداد کمی هستند به عنوان معماری قابل توجهی به عنوان 11490 Orum درایو. بهتر شناخته شده به عنوان Orum این 18,800 فوت مربع ساخت و ساز جدید طراحی شده توسط معمار زولتان پالی SPF:معماران با سه متمایز بال هر jutting در جهت های مختلف از یک گره مرکزی. اما هر چند آن را غیر قابل انکار standout اقامت آن چیزی جز پر اب و تاب. داخل یک پالت رنگ از خاکستری قهوه ای و کنید taupes آن را احساس می کنید بلافاصله آشنا و حس آرامش و تقریبا مانند یک عقب نشینی—که فقط اتفاق می افتد به در بالای جهان است.

از 56 میلیون دلار گیج نشسته است در بالای یک رفیع knoll در قلب ادم هوا که در آن لذت می برد فک بازدید از شهر زیر. شما حتی می توانید گرفتن یک نگاه اجمالی از اقیانوس در یک روز روشن. و مانند بسیاری از خانه ها در منطقه, Orum خانه یکپارچه می آمیزد در محیط داخلی و فضای زندگی با کف به سقف پنجره های شیشه ای عملا در هر اتاق. در طبقه همکف آنها باز به ادغام, هوای آزاد, استخر, متفرقه زمینه ها و گودال آتش با فضای داخلی.

می خواهم به راه رفتن در محل خودتان ؟ شما در شانس هستید—Mauricio Umansky بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مگا لوکس کارگزاری این سازمان به تازگی به Robb گزارش کامل تور در Instagram.

“توسعه دهنده دنگ Bodiratnangkura بود, این, باور نکردنی, چشم انداز—او می خواست برای ساخت یکی از مهمترین و معماری قابل توجهی خانه است که او تا کنون انجام داده اند” Umansky می گوید Robb Report در بخش. “او هرگز مهندسی ارزش هر چیزی تا خانه دقیقا همان چیزی است که او می خواست. هیچ هزینه شد در امان است.”

Orum House, California, Bel Air

این کشور پس از اتمام تمام شد دستچین شده توسط توسعهدهنده. آژانس

و آن را نشان می دهد. پایین راه پله—که یک دیدنی, ساختار زاویه ای که zigzags تا خانه—خانه را با ملایمت suite. این شامل 1000 بطری شراب دخمه در یک باشگاه ورزشی با مشاهده یک آبگرم و سونا سینما و گسترده آشپز در آشپزخانه است. (یکی دیگر از وجود دارد کوچکتر آشپزخانه در یکی از بال ها در طبقه همکف.) همچنین در دسترس از طریق این طبقه است, مکعب, چهار, تخت, چهار-حمام مهمان خانه که بخشی از Orum خانه بسته است.

Orum House, Bel Air, California

خانه یکپارچه می آمیزد محیط داخلی و فضای باز زندگی می کنند. آژانس

طبقه دوم خانه ها اتاق خواب از آن وجود دارد نه در کل. مجموعه کارشناسی ارشد می شود و تمام بال و یا به جای پروانه تیغه را به خود. اتاق خواب دیدنی 270 درجه نمایش از شهرستان و همچنین عرشه دسترسی داشته باشید. آن را نه تنها اتاق خواب در خانه اگر وجود دارد به عنوان یکی دیگر از مینی-استاد در طبقه دوم که به طور مشابه راه اندازی شده است.

و اگر شما تحت تأثیر قرار نمیگیرند با محل شما می توانید آن را به عنوان است—مبلمان و تمام. دیدن بیشتر از آن را در زیر.

Orum House, Bel Air, California

شیشه ای و استیل راه پله. آژانس

Orum House, Bel Air, California

یکی از خانه 15 حمام و سرویس بهداشتی. آژانس

Orum House, Bel Air, California

بخشی از 1000 بطری شراب. آژانس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im