صفحه اصلی تورهای: در داخل یک $30 میلیون لا با 75 پا استخر بی نهایت مشرف به شهر

بر خلاف اکثر خانه های شما وارد 12255 آسمان لین از طریق سقف. آدرس که ذکر شده است برای $29.95 میلیون دلار در دسترس است از طریق یک سنگ مرمر ایتالیایی جلوی خانه که بادها را به یک سه-گاراژ ماشین. متناوبا, شما می توانید پارک بر روی سقف خود را که دو برابر به عنوان یک 20-ماشین خودکار گالری. این راه مناسب برای نشان دادن خاموش خود را باارزش چرخ. در حالی که بسیاری از خوابگاه نگه داشتن این گالری فضاهای tucked دور در زير زمين آسمان لین است که در جلو و مرکز.

این یک دیدگاه بیش از حد به عنوان 16,700 فوت مربع خانه برخوردار دیدنی 180 درجه انداز اقیانوس آرام از آن تپه قرار گرفتن. واقع در برنت وود یکی از LA ثروتمند ترین نواحی آن را حتی قابل رویت از موزه گتی ایماژ. طراح Sanam د لورن از د لورن & همکاران در زمان موزه مجزا نما به عنوان الهام بخش برای آسمان لین مشابه انحنا بیرونی.

داخل هفت-تخت خواب 11-داخل خانه فقط به عنوان موثر است. طبقه همکف یکپارچه می آمیزد در محیط داخلی و فضای زندگی با یک اتاق نشیمن و آشپزخانه است که باز به یک حیاط جلویی با 75 پا بلند استخر بی نهایت. هر اتاق خواب دارای یک پنجره است که طول می کشد استفاده از اموال دیدگاه. به علاوه گرفتن در اطراف سه سطح نیست بیش از حد از یک کشیدن به عنوان وجود دارد دو دستگاه آسانسور است که می تواند شما را در هر نقطه که شما نیاز به رفتن.

می خواهم به آن را برای خودتان ببینید? در یک قسمت جدید از “Robb Report خانه تور” لیست نمایندگی Marcy راث از داگلاس Elliman در زمان ما در داخل این لیست.

امکانات دیگر شامل 13-صندلی تئاتر 650-بطری شراب انبار ، سالن بدنسازی و سونا. وجود دارد یکی دیگر از نامرئی ملایمت است که شایان ذکر است بیش از حد: آسمان لین را درون سیستم دولت از هنر وسیله ای است که می توانید خانه را تصفیه هوا و تصفیه آب به مالک میل.

د لورن اضافه شده standout معماری لحظات داخل آسمان لین بیش از حد به تعریف آن فک انداختن نمای. یک نقطه الهام بخش بود فیبوناچی هندسی مارپیچی که ده لورن اسیر در خانه راه پله. این همان مفهوم او مورد استفاده برای بطری بازکن در جلوی خانه و همچنین به عنوان طرح از حیاط جلویی که در زیر استخر بی نهایت وجود دارد 10000 فوت مربع پا باغ با 300 درخت میوه باغ.

California, Sky Lane

خودرو گالری و فضای جلوی خانه در سطح بالا است که از نمایش های دیدنی و جذاب از شهر است. آمازون

یکی دیگر تابیده لحظه داخل آسمان لین یک جفت سفارشی گردو میله های ژاپنی خراط Toshi Kawabata که اشغال و پایین تر از سطح منطقه تفریحی. همچنین توسط Kawabata یک منحنی, مجسمه, چوب, دیوار در اتاق نشیمن که می شکند تا فضای باز—و مورف به صندلی در آن پایه.

به عبارت دیگر چیزی وجود دارد در اینجا برای همه—این که آیا شما یک سلامتی مهره های یک ماشین جمع و یا یک معماری nerd. می خواهید به دامنه آن حتی بیشتر ؟ اتمام تصاویر زیر:

Sky Lane, California

طبقه همکف مخلوط داخل سالن و فضای باز زندگی می کنند. داگلاس Elliman

Sky Lane, California

اتاق نشیمن. داگلاس Elliman

California, Sky Lane

این Toshi Kawabata بار در آشپزخانه. داگلاس Elliman

Sky Lane, California

مارپیچ پله و انبار شراب. داگلاس Elliman

California, Sky Lane

یکی از اتاق خواب. آمازون

Sky Lane, California

نگاهی نزدیک تر به دیوار سبز و Toshi Kawabata تقسیم در اتاق نشیمن. داگلاس Elliman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im