صفحه اصلی تورهای: در داخل یک $13 میلیون Aspen عمارت که دو برابر به عنوان یک رنگ آبی تراشه گالری هنر

بیشتر ترشح خانه در اسپن دو به عنوان اسکی کلبه های ییلاقی. آنها بیشتر در خانه تعطیلات برای کنده کاری تا دامنه هر فصل از یک محل که در آن شما قطع کلاه خود را—بسیار کمتر خود را بی بها هنر است. بنابراین برای یک 12.9 میلیون دلار ارائه که نشسته در قلب Starwood خصوصی تحت محاصره است که در میان یکی از تنها جوامع دردار در آسپن. بر خلاف بسیاری از همسایگان خود آن 9,560 فوت مربع اختصاص داده شده به فروشنده گسترده مجموعه هنر—می گویند هیچ چیز از دو هکتار از فضای خارج که در خانه یک باغ مجسمه بیش از 30 مختلف کار می کند.

این حفاری متعلق به نانسی Magoon از نیویورک املاک و مستغلات توسعه دهنده جک پارکر. عضو هیئت مدیره موزه هنر آسپن و افتخاری متولی از پرز موزه هنر Magoon شور و شوق برای آثار هنری معاصر مشهود است در هر گوشه ای از این هفت-تخت خواب و هفت حمام خانه. پر نور اتاق نشیمن, برای مثال, دیدنی پنجره که به نظر می رسد بر روی مجسمه سازی باغ و دیمین هرست را سپر آشیل (2010) آویزان از دیوار. استاد در اين مجموعه وجود دارد یک پرتره از Magoon خودش بود که بنا به گزارش ها در نقاشی های اندی وارهول در ساعت 3 صبح بعد از یک پارتی در میامی.

و اگر شما می خواهم یک تور شخصی از محل و سپس شما را در شانس هستید. Robb Report به تازگی یک نگاه از درون از Magoon در یک قسمت جدید از “خانه تور” در Instagram:

نکته این است که هیچ یک از Magoon این مجموعه فوق العاده می آید ، وجود دارد چند مورد استثنا برای این قاعده هر چند مهمترین مختلف denizens از مجسمه سازی باغ که در حال حاضر بخش زیادی از اموال که Magoon مایل به بخشی با چند. قیمت این را شامل نمی شود در 12.9 میلیون دلار درخواست. داخل یک کتیبه از جنین حیوانات توسط هنرمند آرژانتینی نیکولا Costantino یک خریدار جوشیدن به عنوان Magoon قادر نخواهد بود به آن را با او. (به دلایل آشکار است.)

Aspen, Real Estate

این اتاق بزرگ که به نظر می رسد بر روی مجسمه سازی باغ ها و کوه ها. داگلاس Elliman

اما در حالی که Magoon استفاده از خانه به عنوان یک سفید-گالری دیوار, این یک ویژگی است که می تواند به راحتی reimagined برای یک خانواده و یا به عنوان یک پد لیسانس. طبقه پایین درست کردن اتاق بزرگ است که در کارشناسی ارشد مجموعه که متشکل از یک بزرگ پیاده روی در گنجه استاد حمام و یک دفتر خصوصی. آشپزخانه در ضمن به طور کامل در فولاد ضد زنگ پس از اتمام هر دو لوازم و cabinetry—با یک مجاور منطقه ناهار خوری است که مشرف به تپه (و مجسمه) زیر.

ورودی. صاحب پیشنهاد در مزرعه درب در حراج خود را از دست داد به طوری که او تا به حال یک هنرمند تکرار آنها برای خانه خود را.

در سطح بالا که مشرف به اتاق بزرگ هستند اتاق مهمان. ورزشگاه و کودکان اتاق بازی در یک جداگانه بال. بخشی از این بخش در حال حاضر اختصاص داده شده به Magoon آن, آثار, اما آن را به آسانی می توان repurposed توسط مالک آینده به دیگر cozier منطقه زندگی می کنند.

Real Estate, Aspen

نمایی دیگر از هنر پر از اتاق بزرگ. به سمت چپ است Hirst طلایی “سپر آشیل” (2010). در قفسه مجموعه ای از ماقبل تاریخ سفال. داگلاس Elliman

خارج از جریان اجرا می شود از طریق باغ مجسمه و سنگ مسیر منجر بازدید کنندگان از طریق آن. دو پل عبور بیش از جریان در فواصل زمانی مختلف—نمایش الک کوه فقط فراتر از آن. به علاوه در مجموع $16.9 میلیون شما می توانید خرید های مجاور زیادی با اضافه کردن اضافی دو هکتار به بسته و خود را دو برابر فضای باز است.

Aspen, Real Estate

یک پنجره سقفی اجازه می دهد تا نور خورشید به اتاق بزرگ. داگلاس Elliman

بنابراین آیا شما در نظر خودتان را جمع آوری یا نه این منزوی دنیلسون آدرس درایو است که هیچ اگر نه یک standout در آسپن بازار. اتمام عکس زیر:

Aspen, Real Estate

اتاق خواب استاد, که ویژگی های Magoon پرتره توسط اندی وارهول. داگلاس Elliman

Aspen, Real Estate

این فولاد ضد زنگ ، داگلاس Elliman

Aspen, Real Estate

خوردن در آشپزخانه. داگلاس Elliman

Real Estate, Aspen

نمایی دیگر از باغ مجسمه با رنگارنگ “ساخته شده در چین” (2005) دینو توسط مجسمه ساز چینی Sui Jianguo جلو و مرکز. داگلاس Elliman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>