صفحه اصلی هفته: این $22.5 میلیون نیویورک پنت هاوس های ساخته شده در داخل یک تبدیل مدرسه کاتولیک

نیویورک را خیره کننده ترین پنت هاوس جدید نیست برخی کروم و مکعب شیشه ای در بالای یک وصف ناپذیر یکپارچه آسمان خراش. این یکی نشسته است در بالای یک و با شکوه قرمز-آجر سابق کاتولیک پسران مدرسه ساخته شده 112 سال پیش.

فقط منتشر شد $22.5 میلیون تراس پنت هاوس های تاج جواهر 555 غرب انتهای خیابان توسعه در قسمت فوقانی سمت غرب فقط یک بلوک آف برادوی و کوتاه قدم زدن به پارک مرکزی.

توسعه دهنده کری Tamarkin گزارش پرداخت 50 میلیون دلار در سال 2014 به صورت سابق St. Agnes پسران دبیرستان در غرب 87هفتم خیابان و پایان غرب خیابان.

به جای درست ساختمان Tamarkin یک انجام معمار طرحی برای تبدیل هنرهای زیبا شمع به 13 لوکس آپارتمانهای بیشتر از دو به یک طبقه با قیمت با شروع از $7.9 میلیون نفر است. در حالی که 12 منتشر شده است—و هشت در حال حاضر به فروش می رسد—Tamarkin شده است صرفه جویی بهترین ها را برای آخرین.

تراس پنت هاوس طول می کشد تا دو طبقه از هشت داستان برجسته قرمز-آجر و سنگ آهک ساختمان و امکانات بیشتر از 2200 متر مربع از فضای داخلی و وسیع 2,800 متر مربع از فضای باز خصوصی تراس.

Tamarkin رو تایید از نیویورک را سخت به لطفا نشانه های حفاظت کمیسیون به ایجاد طبقه اضافی نامرئی از سطح خیابان است که او استفاده می شود به جای این پنت هاوس را به اتاق نشیمن و اتاق های بزرگ با هم با فضا برای سرگرم کننده است.

یک آسانسور خصوصی باز می شود به گسترده اتاق بزرگ است که تقسیم دو طرفه سنگ مرمر-پیچیده گاز و شومینه. جراحی-قاب درب های فرانسوی باز کردن بر روی بسته بندی در اطراف تراس است که ویژگی های ساختمان های دوقلو شش گوش شکل crenellated برج.

اگر این تراس بزرگ نیست به اندازه کافی برای حزب سرگرم کننده گسترده سنگ راه پله منجر به گسترده کامل-کف سقف عرشه ارائه متعالی دیدگاه های منهتن افق و شرق به پارک.

Terrace Penthouse

اتاق های بزرگ و باز می شود به گسترده فضای باز است. عکس: هیز دیویدسون

وقتی که می آید به سرگرم کننده, خانه آشپز, آشپزخانه, بیش از تا برای این کار. همراه با جامد fumed بلوط سفید cabinetry صنایع توسط Christopher Peacock—او کلینتون Chappaqua نیویورک اقامت وجود دارد جلا Arabescato تخته سنگ مرمر کانتر plus top-of-the-line گرگ, Sub-Zero و لوازم خانگی Miele.

آن باز می شود به روح طرح باز ناهار خوری و اتاق پذیرایی, همه با درهای فرانسوی که منجر به کسانی استثنایی تراس.

Terrace Penthouse

باز-طرح اتاق ناهار خوری. عکس: هیز دیویدسون

یک طبقه پایین نشستن چهار اتاق خواب ensuite از جمله کارشناسی ارشد مجموعه دن و اتاق رختشویی. اتاق خواب استاد ویژگی های ساختمان را امضا قد بلند-پنجره های قوسی و یک استاد حمام با سفارشی کریستوفر طاووس سفید بلوط vanities Lefroy Brooks لوله کشی و تجهیزات تابشی-طبقه گرم می شود و فانتزی هم رفته هوشمند لوس.

امکانات تمام 555 پایان غرب خیابان ساکنان می توانید لذت بردن از شامل 24 ساعته دربان, state-of-the-art, مرکز تناسب اندام, دوچرخه اتاق و یک اتاق تفریح و سرگرمی با نوار خیس, استخر, جدول و صفحه بزرگ تلویزیون. متاسفانه هیچ استخر سرپوشیده.

Terrace Penthouse

نور خورشید infuses هر اتاق از آپارتمان. عکس: هیز دیویدسون

توسعه دهنده Tamarkin همراه با شریک CL گروه سرمایه گذاری حفظ تاریخ و ظرافت قابل توجه این 1908 ساختمان

در عین حال پیدا کردن یک خریدار می تواند ثابت کند یک چالش است. آدرس دو, دیگر بنر خواص—پنج-اتاق خواب 3,463 فوت مربع محل سکونت دوبله کتابخانه در مجموعه $10.5 میلیون و دیدنی سه تخت 3,420 فوت مربع افتاب برای 18 میلیون دلار—باقی می ماند unsold.

Terrace Penthouse

یکی از اتاق خواب. عکس: هیز دیویدسون

یک جایزه با این حال: پنت هاوس است که حرکت در آماده و برای کسی که به دنبال واقعی نهایی در نیویورک پشت بام زندگی افتاب واحد سمت راست درب بعدی و به راحتی می تواند adjoined به یک اقامت.

از آن فکر می کنم قریب به اتفاق هفت اتاق خواب 8,500-plus فوت مربع خانه برای $40.5 میلیون. کتی Taub از Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول و الکسا لمبرت از قطب نما و توسعه و به اشتراک گذاری این فهرست است.

555 West End Ave

555 پایان غرب خیابان رفت و از سنت اگنس پسران دبیرستان به آپارتمانهای لوکس. عکس: Joel Pitra از DDReps

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>