صفحه اصلی هفته: Inside The Weeknd زرق و برق دار $25 میلیون لا عمارت و نئون روشن گاراژ ماشین

شما می توانید آن تماس بگیرید نهایی Weeknd دور شو. Nestled در افراد مشهور محاصره از تپه پنهان در شمال لس آنجلس, خاطره, این, براق, خانه رعیتی به سبک عمارت شده است خانه به کانادا موسیقی احساس آبل Tesfaye بهتر به عنوان شناخته شده The Weeknd به سه سال گذشته است.

Tesfaye, 30 بود که برجسته بر روی جلد فوربس مجله برای خود تخمین زده می شود تا سال 2017 درآمد سرسام آور $92 میلیون دلار گزارش پرداخت $18.2 میلیون دلار برای آن جدید 13,500 فوت مربع خانه.

مجموعه در سه شکوه هکتار خاموش فوق العاده-جاده خصوصی خانه آسان است به نقطه در کره زمین گوگل برای آن چشم ظاهر روشن-نارنجی بسکتبال.

و در شب شما فقط ممکن است جاسوسی نئون روشن شدن سیل در خارج از خانه فک انداختن گاراژ.

ساخته شده است به جای Tesfaye را چرخش مجموعه ماشین—او گفت: در حال حاضر به خود 618 hp مک لارن P1 hypercar یک لامبورگینی Aventador SV اسب سواری جدید, Bentley Mulsanne و کلاسیک سال 1980 پورشه 911—آینه-floored گالری خودکار می توانید سوئیچ بین بنفش و آبی و سبز نئون روشنایی.

پنج-خلیج گاراژ همچنین ویژگی های شیشه ای-panelled درب و منتشر چراغ سقف به آن را آسان تر به زل زل نگاه کردن در خودرو شاهکارهای داخل.

The Weeknd’s $25m LA mansion

که نارنجی نئون بسکتبال باعث می شود صفحه اصلی آسان به نقطه از بالا. عکس: آلفرد Yson

ترکیب خود را ویژگی های یک دو داستان اصلی خانه مستقل مهمان کلبه هشت غرفه انبار, استخر, cabana, یک, جای بدنسازی و یوگا اتاق احاطه شده توسط قوی ردوود درختان آراسته پوشیده از چمن چمن و بلند هدجروس برای حفظ حریم خصوصی.

یک دروازه و جلوی خانه منجر به اصلی بتن و چمن پارکینگ منطقه خارج ظریف هر چند بی تکلف دو سطح ورودی.

The Weeknd’s $25m LA mansion

با شکوه پشت محوطه استخر و کابین. عکس: آلفرد Yson

و در مورد شما بدانم که خط به بالا از خودرو غریب پارک خارج—از جمله سیاه, Rolls-Royce کوللینن SUV—نمی The Weeknd آخرین اسباب بازی. آنها آورده بودند برای عکس ها.

داخل خانه اصلی در طراحی داخلی مینیمالیستی تقریبا اسکاندیناوی نگاه و احساس. این همه براق سفید دیوارها و سقف و گسترده-تخته چوب کف. اطاقها همه بزرگی روح و کفش-طرح بزرگ سیاه-قاب شیشه ای جیب درب به داخل سالن/فضای باز زندگی می کنند.

The Weeknd’s $25m LA mansion

گراند entryway. عکس: آلفرد Yson

آشپز آشپزخانه ویژگی های دوقلو آبشار گرانیت سلیمان حرفه ای درجه اجاق گاز و گسترده استیل, یخچال و فریزر. نزدیک وجود دارد کنترل آب و هوا انبار شراب روشن در آبی نئون.

The Weeknd’s $25m LA mansion

اتاق خانواده. عکس: آلفرد Yson

مجاور اتاق خانواده, ویژگی های براق و سنگ مرمر-قاب شومینه و باز کردن درب به یک گرم شده و تحت پوشش پاسیو برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری. در این سطح اصلی نیز وجود دارد یک ناهار خوری رسمی منطقه نمایش فیلم اتاق ظریف و گوشه نوار.

The Weeknd’s $25m LA mansion

اتاق ناهار خوری. عکس: آلفرد Yson

ظریف چوبی راه پله منجر به طبقه دوم با هفت اتاق خواب از جمله کارشناسی ارشد مجموعه با آن پیاده روی در گنجه بزرگ سنگ مرمر پوشیده, حمام با وان و دوش جداگانه و یک تراس خصوصی.

The Weeknd’s $25m LA mansion

مجموعه کارشناسی ارشد. عکس: آلفرد Yson

خارج مشرف به بی نهایت لبه استخر آب شور, دو خوابه از 1200 فوت مربع مهمان کلبه ارائه می دهد گسترده مناطق تحت پوشش برای lounging.

همانطور که برای خانه هشت غرفه انبار Tesfaye تصمیم به چشم پوشی از اسب به نفع تجهیزات ورزش, راحت, مبل و یک میز پینگ پنگ.

The Weeknd’s $25m LA mansion

این با شکوه ، عکس: کارینا Guevara

وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا او قصد دارد به جدول با او به جدید حفاری در 18 طبقه از بوتیک بورلی غرب محل سکونت برج در LA Wilshire بلوار که او در ماه دسامبر گذشته 21 میلیون دلار. چهار اتاق خواب, 8,200 فوت مربع پنت هاوس طول می کشد تا تمام کف 22-داستان برج.

The Weeknd’s $25m LA mansion

نمایش اتاق. عکس: کارینا Guevara

این خواننده شناخته شده برای چنین megahits به عنوان “Wicked Games,” “نمی توانم احساس من چهره” و “تپه” است که به دنبال به فروش تپه پنهان خانه هر چند کارگزار فرشته سالوادور در آژانس که دارای $24.995 میلیون لیست.

The Weeknd’s $25m LA mansion

ملک تاج جواهر فقط ممکن است این گاراژ. عکس: آلفرد Yson

The Weeknd’s $25m LA mansion

شراب اتاق. عکس: آلفرد Yson

The Weeknd’s $25m LA mansion

مهمان کلبه. عکس: آلفرد Yson

The Weeknd’s $25m LA mansion

یک دریچه خصوصی جلوی خانه منجر به خانه است. عکس: آلفرد Yson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im