صفحه اصلی هفته: داخل یک دیدنی, ورمونت, خانه رعیتی با یک زیر زمین هاکی روی یخ بازی

قضاوت از بیرونی این خانه به نظر می رسد مانند آن می تواند ساخته شده از یک قرن پیش. در عین حال این مینیمالیستی خانه رعیتی مجموعه 200 شکوه نورد هکتار فقط در خارج از Woodstock, Vt. فقط 10 سال.

Woodstock Farm کار توسان-بر اساس معمار ریک شادی, که برنده جایزه, نمونه کارها شامل استارک Amangiri توچال و آبگرم در جنوب یوتا و افسانه ای کویر Nomad خانه در بیابان آریزونا.

متشکل دراز 3,890 فوت مربع خانه اصلی تنظیم در زاویه کنار 5,625 فوت مربع سرو-تکه چوب برای سقف انبار, این, دیدنی و بی سر و صدا عقب نشینی خانواده است نه اتاق خواب و هفت حمام و سرویس بهداشتی.

“این چیزی کمتر از یک شاهکار معماری مدرن, یک کار درست از هنر می گوید:” کارگزار ریک Higgerson از چهار فصل Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول که دارای فهرست.

“در حالی که آن را ممکن است احساس از راه دور و خارج از شبکه آن است که زیبایی بودن یک درایو 10 دقیقه ای از این روستای زیبا از Woodstock 20 دقیقه از کالج دارتموث و چند ساعت از بوستون.”

همکاری نزدیک با مالک شناخته بوستون مبتنی بر توسعه اموال, شادی, طراحی دو ساختمان به مخلوط یکپارچه با اطراف ورمونت چشم انداز و در نزدیکی کوه های سبز.

Woodstock Farm in Vermont

وودستاک در مزرعه ای در ورمونت حسن نیت ارائه میدهد از Flylisted.com

150-پا-طولانی اقامت اصلی امکانات عظیم پایان دیوار تشکیل شده از سنگ بستر لایروبی از پایین در نزدیکی دریاچه چاپلین. عظیم فولادی I-پرتوهای حمایت از سقف تن به تن دادن به کلیسای جامع ارتفاع سقف داخل تا 22 ،

را وارد کنید از طریق بی ادعا راهرو در پایان از خانه و باد از طریق غریب, سنگ, دیواره خم است که منجر به یک افزایش بزرگ اتاق. دیوار از کف به سقف کشویی شیشه ای ویندوز را نمایش خیره کننده از اطراف نورد مراتع.

Woodstock Farm in Vermont

باور نکردنی سنگ دیوار پایان. حسن نیت ارائه میدهد از Flylisted.com

در پایان یکی از اتاق دیگر دیوار از سنگ با شومینه. در پایان مقابل این براق با ای مرکزی جزیره شامل فولاد ضد زنگ کانتر و بی پیرایه کامل کابینت سفید.

دالان در دو طرف آشپزخانه منجر به گسترده کارشناسی ارشد مجموعه با مستقل در وان حمام در کنار یک پنجره بزرگ برای دیدنی خیساندن. بیشتر از سه ensuite اتاق خواب و راهرو با کامپیوتر کار ایستگاه های در حال اختصاص داده شده برای بچه ها.

Woodstock Farm in Vermont

اتاق های بزرگ خود را با شکوه دیوار سنگ. حسن نیت ارائه میدهد از Flylisted.com

یکی از تعجب و لذت از ویژگی های است که در زیر زمین; داخل سالن هاکی روی یخ یخ بازی کردن با یخ مصنوعی کف—مناسب برای کسانی که پر باد روز هنگامی که آن را فقط بیش از حد سرد می شود بر روی یخ و گرم نه کاملا بهار روز هنگامی که یخ نیست و کاملا امن است. و برای علاقه مندان واقعی وجود دارد هرگز نیاز به یک فصل دوباره.

قوی دو طبقه انبار در کنار خانه اصلی را فراهم می کند مهمان تسهیلات تا 12 در چهار طبقه دوم اتاق خواب. در این سطح نیز وجود دارد یک اتاق بازی و استودیو به نگه داشتن مهمانان را سرگرم.

Woodstock Farm in Vermont

بی سر و صدا ، حسن نیت ارائه میدهد از Flylisted.com

پله ها منجر به سطح پایین تر که در آن وجود دارد یک گاراژ با مقدار زیادی از مجاور سازی به علاوه سرپوشیده بسکتبال است که می تواند باز شود تا برای تبدیل شدن به یک دادگاه.

طولانی و گسترده ای عرشه منجر به خارج از انبار به یک بهار-تغذیه تالاب است که دو برابر به عنوان یک سرسره در زمستان و استخر در تابستان.

Woodstock Farm in Vermont

کارشناسی ارشد مجموعه احساس می کند مانند یک عقب نشینی است. حسن نیت ارائه میدهد از Flylisted.com

خانه برنده Architectural Record magazine خانه از سال عنوان در سال 2010 و به مدت طولانی است که مورد علاقه از معمار خود را. به طوری که در دهه گذشته او شده است برگزاری سالانه 10 روز سمینار در ملک دعوت جوان معماران و طراحان به “زندگی در دیواره های آن” در طول جلسات.

Woodstock Farm in Vermont

راهرو به کودکان بال. حسن نیت ارائه میدهد از Flylisted.com

سوابق نشان می دهد مزرعه برای اولین بار ذکر شده در 2015 برای $8.75 میلیون. Higgerson می گوید که پس از هیچ خریدار آمد جلو آن گرفته شد بازار تا مالک می تواند بهبود.

Woodstock Farm in Vermont

زیر زمین هاکی روی یخ یخ بازی کردن. حسن نیت ارائه میدهد از Flylisted.com

این کار شامل تغییر رویکرد خاموش Cox منطقه جاده ها اجرا می شود که در کنار اموال re-مسیریابی, نرم افزار, ساختمان, جذاب, جدید, سنگ, دیوار, اضافه کردن یک باغ و نصب یک پل جدید در سراسر نهر. در همه کار لایحه نزدیک به نیم میلیون دلار است.

با توجه به Higgerson صاحب فروش است بنابراین او می تواند حرکت بر روی یک پروژه جدید در این منطقه است.

Woodstock Farm in Vermont

این محیط صلح آمیز است و فقط چند دقیقه از ایجاد کرد. حسن نیت ارائه میدهد از Flylisted.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر