صفحه اصلی هفته: داخل $23.5 میلیون عمارت که به ارمغان می آورد شهر گناه به دولت آفتاب

آنچه در وگاس اتفاق می افتد باقی می ماند در وگاس و یا پس از این ضرب المثل می رود.

توسعه دهنده این دلری بیچ عمارت مخالف بود. ایده این بود برای آوردن یک تکه از شهر گناه به دولت آفتاب ترکیب عناصر مانند یک 250,000 گالن آب شور استخر با الهام از کسانی که در وین لاس وگاس. در نتیجه $23.5 میلیون عمارت که, طراحی, عاقلانه, است, ناب جنوب فلوریدا: سفید, سنگ نمای یک اتاق نشیمن روشن با افزایش 32-سقف پا سنگ مرمر کف و مروارید سقف درمان است. این امکاناتی که اضافه کردن یک چلپ چلوپ وگاس گلم به محل ساخت آن را واقعا منحصر به فرد ارائه.

این 31,000 فوت مربع عمارت بخشی از منحصر به فرد سنگ Creek Ranch جامعه—یکی از تنها 37 شهرکهای وجود دارد. طراحی شده توسط برنر معماری یک شرکت با یک تعداد انگشت شماری از دیگر براق فلوریدا پروژه به اعتبار آن اموال دوبله Rockybrook راه برای جاده ای که در آن ساخته می گذارد ادعا می کنند به 2.5 هکتار از زمین.

Florida, Delray Beach

فک انداختن گرند سالن انتظار. داگلاس Elliman

این یک اقامت است که باعث می شود یک جهنم از یک برداشت اول. پس از عبور از آستانه بازدید کنندگان استقبال by an eye-popping امپریالیستی راه پله. آن را با شکوه و تداعی قدیمی هالیوود, اما وجود دارد مقدار زیادی از هتاک لمس است که به Rockybrook راه وگاس نگرش است. بیشتر قابل توجه است این باشگاه که خود نوار, کارت, میز بیلیارد, میز, به علاوه یک جداگانه سیگار آلاچیق.

Florida, Delray Beach

این باشگاه ، داگلاس Elliman

و فقط به عنوان تقریبا هر وگاس هتل دارای یک آبگرم این روزها, این صفحه اصلی است, سلامتی و قدرت پردازش بیش از حد از جمله یک سالن بدنسازی و سونا و آبگرم. خارج وجود دارد و حتی ذن باغ با آبشار و برکه koi.

Florida, Delray Beach

اتاق نشیمن که امکانات افزایش 32-سقف پا. داگلاس Elliman

که می شود گفت وجود دارد مقدار زیادی به انجام در هفت تخت یازده-حمام چهار دیوار. وجود کودکان و سالن با یک کوچه بولینگ درجه حرارت-کنترل انبار شراب و سینما. به علاوه وجود آشپزخانه: یکی کردن سالن انتظار به صورت روز به روز پخت و پز و بزرگتر تجاری یکی از حوادث بزرگ است.

Florida, Delray Beach

اتاق خواب استاد. داگلاس Elliman

طبقه بالا اتاق خواب استاد خود جدا بال. آن را احساس می کند مانند یک جهان خود را کامل با آشپزخانه, مطالعه, سالن خود را و او حمام و یک بالکن خصوصی.

Florida, Delray Beach

یکی از دو آشپزخانه. داگلاس Elliman

واقعی showstopper بر است ، اطراف منطقه landscaped به مانند یک گرمسیری فرار با یک آبشار و غار. تحت پوشش غرفه و منطقه ناهار خوری به معنی وجود دارد مقدار زیادی از lounging فضا. (حتی یک جداگانه تنیس برای کسانی که می خواهم به جای رقابت در یک مسابقه شنا چند دور.) چراغ های رنگارنگ زینت آبشار و استخر دادن به آن است که روشن-چراغ وگاس پرنیان.

می خواهید یک نگاه دقیق تر در این standout ملک ؟ چک کردن عکس های بیشتر از این مثال است که برگزار می شود سندا Adzem از داگلاس Elliman زیر:

Florida, Delray Beach

اتاق ناهار خوری. داگلاس Elliman

Florida, Delray Beach

کوچه بولینگ. داگلاس Elliman

Florida, Delray Beach

نوار منطقه است. داگلاس Elliman

Florida, Delray Beach

انبار شراب. داگلاس Elliman

Florida, Delray Beach

این غرفه در فضای باز. داگلاس Elliman

Florida, Delray Beach

زمین تنیس. داگلاس Elliman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im