صفحه اصلی هفته: یک خانه ساحل مالیبو ویژه در ‘Keeping Up With the Kardashians سر به حراج

اگر شما واقعا می خواهید به نگه دارید تا با Kardashians—Khloe and Caitlyn Jenner در این مورد—خرید شیک خانه ساحل مالیبو آنها استفاده می شود به اجاره.

آن ممکن است نگاه کمی آشنا است. خانه ساخته شده cameos در قسمت خانواده ضربه واقعیت نشان می دهد Keeping Up With the Kardashians.

این یک زرق و برق دار, تازه بازسازی 4,456 فوت مربع گسترش با دردار جلوی دسترسی مستقیم به مالیبو را گسترده و نمایش های دیدنی و جذاب از غروب آفتاب و نورد اقیانوس آرام.

زمان صاحبان تیفانی و جاناتان رز—تاسیس کردند Instagram-متمرکز گذار شرکت لوکس زندگی در حال حاضر خریداری این ملک در سال 2014 برای $5.72 میلیون.

که در آن سال آنها گزارش آن را به اجاره Bruce Jenner (در حال حاضر Caitlyn) در طول زمان او و همسر کریس بودند تماس آن واریز شده است. همچنین بر روی مستاجرها’ لیست کریس,’ دختر, واقیعت ستاره و مقتدر Khloe.

گل اول ذکر شده خانه برای $7.995 میلیون در سال 2018 و همچنین ارائه آن را به عنوان یک $25,000 یک ماه اجاره است که وقتی کارداشیان خدمه آن را اجاره. با هیچ خریداران پله به جلو آمد کردن بازار است. آن را دوباره ذکر شده در فوریه این سال برای همان $7.995 آسیاب.

در حال حاضر گل رز در حال تلاش دست خود را با جهانی آنلاین حراج خانه سرایدار, مزایده با مجازی حراج برای برنامه ریزی مارس 27 از طریق 29. و بله, وجود دارد, ذخیره, هر چند آن را افشا می شود.

Kardashian home

عرشه به نظر می رسد در اقیانوس آرام. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

“این ملک مظهر کالیفرنیا زندگی می گوید:” رز که در سابق زندگی بازیگر و مدل Tiffany Mulheron; او graced پوشش ماکسیم مجله و ستاره دار در فیلم هایی مانند گای ریچی را در سال 2008 اقدام جیغ وداد بازی کردن RocknRolla.

“زیبایی در اینجا این است که این فقط یک ساحل خانه; آن را کامل خانه در ساحل که بسیار خوب برنامه ریزی سنتی و بزرگ” او می افزاید.

Robb Kardashian home

این روشن پله ها. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

فلز گیتس با جهش دلفین ها منجر شود مالیبو را گسترده جاده ساحلی به این دو طبقه اصلی آن مشخص کوارتت از گنبد ویندوز مجموعه به سقف.

در آن تقریبا از 4500 فوت مربع از چوب جنگلی-floored فضای زندگی وجود دارد که چهار اتاق خواب و سه و نیم حمام و سرویس بهداشتی. وسيع کارشناسی ارشد مجموعه ویژگی های یک چوب مخابره سقف طاقی بزرگ و شیشه ای درب های باز بر روی یک full-width oceanfront تراس.

Robb Kardashian home

مجموعه کارشناسی ارشد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

شیشه صاف و روشن در پله ها منجر به گسترده باز-طرح اتاق نشیمن است که جریان را به براق استارک-آشپزخانه سفید. یک دیوار شیشه ای درب باز می شود بر روی یک عرشه ارائه آن فک انداختن وقفه نمایش اقیانوس آرام. رایگان-ایستاده وان آب داغ می افزاید: برای مشاهده نماييد.

Robb Kardashian home

استاد حمام. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

خانه خود را قرار است در بالا knoll که مجموعه ای از ساحل با یک ردیف دیگر از خواص در مقابل. خصوصی پله های چوبی پایین منجر به شن و ماسه از منزوی Lechuza ساحل.

Robb Kardashian home

آشپزخانه دارای منظره ای از اقیانوس. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

“شما می توانید به ساحل بروید اما ساحل را برانگیخت نمی تواند به شما می آیند مگر اینکه آنها دعوت می گوید:” عامل رودریگو ایگلسیاس, از هیلتون & Hyland که توسط شرکت عامل با فروش.

Robb Kardashian home

باز-طرح فضای زندگی است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

مناقصه تنظیم شده است برای باز کردن در 4 ساعت زمان اقیانوس آرام مارس 27 در ConciergeAuctions.com. جدی مناقصه خواهد برای اولین بار نیاز به قرار دادن یک 100.000 دلار سپرده است.

تعجب نکنید اگر یک کارداشیان یا دو برد و یک آنلاین دست و پا زدن برای اضافه کردن به صفحه اصلی خود را رو به رشد نمونه کارها املاک و مستغلات.

Robb Kardashian home

اتاق نشیمن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

Robb Kardashian home

خورشید عرشه است فقط مراحل از ساحل منزوی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

Robb Kardashian home

خانه در مالیبو گسترده ای ساحل محله. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از سرایدار, مزایده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im