ها فروند هواپیمای پس از گفتن ساکنان برای حذف BLM نشانه هایی از متری


blm-signs-yard
ارین کلارک/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

HOA گفت: همه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به علائم باید فورا به حذف

مالکان’ انجمن است به نام پس از درخواست اعضای خود را برای حذف Black Lives Matter نشانه هایی از خود را متری بیش ادعا می کند که این درگیری با یک محله حکومت نوشته شده در سال 1994.

روز چهارشنبه Hampsted روستا ها در نیوآلبنی اوهایو ارسال شده در Facebook درخواست از ساکنان برای حذف سیاه و سفید خود را زندگی می کند توجه حیاط آیات با استناد به یک سیاست وجود دارد که در ارتباط با دستورالعمل. “همه سیاه و سفید زندگی می کند توجه به نشانه های قرار داده شده در Hampsted ایجاد منطقه مقدار زیادی بیشتر به Hampsted صاحبان خانه حمایت از #پل 7 دقیقه 46 ثانیه سکوت باید برداشته شود صاحب خانه بعد از ژوئیه 26 سال 2020 در 9:00 pm” پس از خواندن بخشی. پس از ساکنان را به رسانه های اجتماعی به شکایت در مورد درخواست این انجمن در حال حاضر می گوید آن را “ضعیف بیان پیام که فاقد زمینه و ایجاد قابل توجهی miscommunication.”

با توجه به 10TV اصلی 1994 HOA دستور متحده “هیچ نشانه ای از هر نوع باید نمایش داده شده به نمایش عمومی در و یا از هر بخشی از Hampsted روستای منطقه به جز کسانی که نشانه های تایید شده توسط کمیته.” اما بخش دیگری از سند لیست استثنا از جمله “تبریک ثبت نام برای فارغ التحصیلی دبیرستان یا ثبت نام اعلام تولد یک کودک یا یک رویداد خیریه.”

آن را نیز می فرماید: “نشانه های سیاسی ممکن است نمایش داده می شود تنها در طول دوره دو هفته قبل از انتخابات است و باید بی درنگ حذف شده پس از انتخابات است.” تمام نشانه های دیگر باید مورد تایید کمیته بررسی معماری قبل از آنها نمایش داده می شود. ساکنان اشتباه هستند اما بیان شده اند وجود دارد بسیاری از موارد که در آن نشانه هایی باقی مانده اند بسیار طولانی است.

“من درک نمی کنم که چگونه همه از ناگهانی این نشانه خاص باید در نظر گرفته شود” جان ویلسون گفت 10TV. “وجود دارد را نشانه گرفته است در این محله پس من اینجا زندگی می کردند در ماه فوریه شده اند که تقریبا تمام زمان پس از من اینجا بوده ام. آن را فقط به من می گوید که کسی تا به حال به شکایت در مورد آن.”

دیگران را به HOA Facebook صفحه به آنها بگویید دقیقا چگونه آنها احساس. “امروز در فضای سیاسی این است که یک انتخاب ضعیف HOA رهبری به انتخاب این نبرد است. من حدس می زنم از مالکان پرداخت برای این است تا ما را به انتقادی نگاه کنید اگر این است که چگونه ما می خواهیم به نمایندگی” ساکن کتی Herron نوشت.

Facebook

این ها صادر پست دیگری پس از مردم شروع به اشتراک گذاری این بازی آنلاین گفت که خود را پست اصلی بود به سادگی به معنای به عنوان “خدمات عمومی یادآوری.”

“این یک لحظه مناسب برای ما به تأمل در ما دستورالعمل طراحی” این ها به این نتیجه رسیدند در Facebook “و ما دعوت ورودی سازنده.”

در اینجا امید ها خواهد شد گرفتن تمام ورودی سازنده آنها برای درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>