Hilariously دقیق Yelp از بررسی از کودکان نوپا


kid-yelp-reviews-1
مامان ترسناک و LEREXIS/گتی

به عنوان من مطمئن هستم که بسیاری از شما ممکن است قادر به ارتباط با من بوده ام مشتاقانه و pointlessly کاوش interwebs برای مکان های است که من واقعا می خواهم به بازدید. اما با توجه به وضعیت فعلی بی سابقه جهانی و همه گیر (و به طور کلی افسرده چک کردن موجودی حساب) من نمی توانم پیش بینی من خواهد بود در سفر به آنها را در هر زمان به زودی.

هنوز, آن را متوقف نمی کند من از اضطرارا بررسی سایت های مختلف بررسی. من اعتراف می کنم, من و همسرم به تقصیر یک زن و شوهر از مکنده برای بررسی وب سایت های مانند Yelp از و مشاور سفر. این صحنه از Aziz Ansari را Netflix سری استاد هیچ بود همه چیز بیش از حد واقعی برای من:

توجه داشته باشید من می دانم Aziz Ansari شد متهم به سوء رفتار جنسی در سال 2018 که من به هیچ وجه condoning. این نشان می دهد به خوبی نوشته شده است, صادق, فوق العاده, خام, واقعی, و من واقعا از آن لذت بردم.

من هم آگاه هستم که Anthony Bourdain معروف اظهار نظر از Yelpers:

“واقعا وجود دارد هیچ بدتر یا پایین تر انسان از نخبگان Yelper. آنها جهانی منفور توسط سرآشپزها در همه جا. آنها بسیار تصویر از عنوان انرژی منفی است.”

بنابراین من انجام بهترین من به چنین بررسی را با یک دانه نمک (#DADPUNFORTHEWIN). اما آنچه می تواند به من می گویند و من می خواهم به انجام یک کمی recon قبل از ما شجاع دنیای مدرن مصرف.

به هر حال…

من اسکرول از طریق برخی از بررسی و برخی که صدای عجیبی آشنا:

“اجازه بدهید شروع با گفتن این که من خودم چیزی از یک سفر خبره. من شده است به حداقل پنج هتل در زندگی من است. من در خوب موسسات مانند تعطیلات مسافرخانه فایت محبت شناخته شده به عنوان ‘هتل پدر و مادر من سوگند آنها را به قتل رساندند ،

من در هتل با استخر. بهترین استخر.

من خار شانه با امثال مینی موس و اردک دونالد و Doc McStuffins. من حتی در آغوش گرفت اردک دیزی زمانی که برادر من بود ترس بیش از حد.

نیازی به گفتن نیست, من می دانم که یک یا دو چیز در مورد سفر و لوکس.

و همه می توانم بگویم این است که اقامت در این اورلاندو-Poopy-توده ای گفته می شود به نام “خانه من” در حال بدترین مطلق.

بیایید شروع با مدیران. آنها واقعا در عمل مانند آنها خود را به محل. ‘این کار را انجام نمی, و نمی خوردن و شستن دست های خود را و نمی نشستن بر برادر خود سر ، منظورم این است که آیا آنها فکر می کنند ؟ چه شرکت های بزرگ ادم احمق و ابله به فکر آنها در واقع می تواند هر خوبی در حال اجرا در این محل ؟ باور نکردنی است. در هر حال حاضر و پس از آن مرد مدیر به نظر می رسد بهتر است (یا حداقل ضعیف تر) از خانم مدیر. او به من چه من می خواهم حتی زمانی که خانم مدیر می گوید: “نه.” بنابراین در این موارد من به او اجازه دهید دوست من.

بیایید حرکت به غذا: بی رحم. با وجود افزايش سلیقه برای اقامت من خیلی ساده است وقتی که می آید به مواد غذایی است. اگر شما به من برخی از پاستا, پیتزا, کوکی ها, بستنی, کیک, شکلات, پوشش از کاسه یا کوکی خمیر که نا امن است به لیسیدن قاشق به دلیل وجود تخم مرغ خام در, و من طلایی … اما هیچ.

رستوران اینجا را نگه می دارد تلاش برای give me سبز ، و دیگر سبزیجات. و مرغ. نیست که تا کنون شنیده ام که مشتری همیشه درست است ؟ و واقعا چه سخت است به درک در مورد این واقعیت است که من نمی خواهم من ماکارونی و پنیر می شود اما من نمی خواهید به صبر کنید تا سرد و پس از آن زمانی که من صبر کنید تا آن را برای خنک کردن است که آن را سرد می شود که من می خواهم آن را دوباره گرم اما من نمی خواهم آن را می شود گرم شدن در مایکروویو, بنابراین من چیز دیگری است اما من نمی خواهم هر چیز دیگری من فقط می خواهم مک و پنیر ؟

دیدن ؟ پاک کردن شیشه ها.

و امکانات ؟ من خیلی ناراضی با متوسط روشنایی دسترسی به فقط یک نوشیدنی از آب و حضور نحس سایه که من آن را در زمان بر خودم به سادگی حرکت به مدیر مجموعه. هر شب. و آنها فکر می کنم که آنها می تواند به جلب رضایت من به سادگی خرید یک تخت با نام تجاری جدید است که سه بار به عنوان بزرگ و کامل با دقیق ورق و comforters که من مورد نیاز است ؟ من که به راحتی خاموش.

و به طور جدی آن را hurt so much فقط با خرید یک استخر ؟ یک مدیر برگ هر روز blabbering برخی از مزخرف در مورد پول و مراقبت از افراد بیمار. پس چرا او فقط مقداری از آن پول و خرید یک استخر ؟ کامل با اسلاید آب چلپ چلوپ بد و مختلف floaties. من پول من در بانک piggy تمام وقت. من شرط می بندم وجود دارد به اندازه کافی در آن وجود دارد به خرید یک استخر. چون در حال حاضر تفریح و سرگرمی محدود است به پیاده روی. من نمی خواهم به هر احمق تر راه می رود.

من نمی خواهد در اینجا بماند برای یک روز بیشتر از 14 سال. که در آن نقطه من هنوز هم ممکن است باقی بماند.”

شاهزاده دیلن سن 4, نخبگان Yelper

Mother and daughter using laptop
JGI/جیمی کوره/گتی

“مدت زمان طولانی خوان از بررسی اما این اولین بار است که من نوشتن!

آنها می گویند خانه است که در آن قلب است. من می گویم خانه است که در آن شیر است. و این محل را دارد. بنابراین حداقل آنها کردم که برای رفتن به آنها را.

در غیر این صورت آن را بدون زرق و برق.

مدیران خوب, من حدس می زنم. هر چند من قسم می خورم آن را مانند آنها در حال صحبت کردن زبان های مختلف. آنها را به من گفتن اما من فقط آن را دریافت نمی. گاهی اوقات آنها تکرار آن را آهسته تر و یا بلندتر و نشستن وجود دارد با این خنگ باردار نگاه در چهره خود و تلفن های خود را آماده برای گرفتن…من نمی دانم چه.

شاید این یک امر فرهنگی است.

در سمت تلنگر, من آنها را در کامل و با صدای بسیار بلند به انگلیسی: ‘Bah. توپ. Bah. Dah. Eeek. Mah. جیغ!!’ و برای برخی از دلیل آن نامشخص است که من می خواهم من پوشک تغییر کوکی, آغوش, کتاب خواندن و بازی با همه خطرناک ترین آیتم ها در مرکز.

مردم فقط نمی دانم که چگونه به برقراری ارتباط ندارد. آنها بیش از حد شلوغ خیره در تلفن های خود را. صحبت از گوشی های تلفن های اینجا خیلی خوشمزه بیش از حد.

مواد غذایی خوب است. ترین روز من محتوا را به یک ظرف غذا از آن پرتاب آن را بر روی زمین و امتناع از خوردن هر چیزی است. اما پس از آن بار وجود دارد که من فریاد گرسنگی و مانند آن سرآشپزها فقط نمی کنید من چی میگم. خواندن نشانه ای مردم!

امکانات خوب هستند. تخت کفایت خواهد کرد. من نمی خواهم در آن برای بیش از چند ساعت در یک زمان به هر حال.

وجود دارد یک انتخاب خوب از کتاب. من شخصا از طرفداران از خواندن همان کتاب بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها و بارها.

بنابراین همه در همه, من ماندن در اینجا دوباره ؟ اگر من تا به حال به طور خلاصه, من می خواهم می گویند: “توپ! توپ! توپ! Balllllllllll! توپ!'”

کاپیتان Myles, سن, 1, تازه کار Yelper

“این شگفت انگیز است!

از خواب بیدار شدم! بهترین!

من ادرار خارج! بهترین!

من نوشیدن آب از توالت! خوشمزه!

من قاپ زنی مواد غذایی از دیگر مهمانان دست کمی! بسیار سرگرم کننده!

من خواب بیشتر از روز! فوق العاده!

دوباره بیدار! مورد علاقه من!

مدفوع در حیاط! طراوت!

خوردن همان غذا من داده شده است برای نه سال! مورد علاقه من!

بازگشت به رختخواب! هرگز ترک!”

سارا بوردو Mastiff

من واقعا تعجب می کنم که در مورد این محل است. هر کس دیگری از آن شنیده ؟ برای تلفن های موبایل سوال برانگیز است. به ویژه مدیران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>