بسیار حساس Empaths واقعا در احساسات خود را در حال حاضر


empaths-exhausted
PeopleImages/گتی

من احساس فرد است. توسط برخی از تعاریف من در نظر گرفته شده بسیار حساس فرد یا HSP. من پوست نازک و یا بیش از حد همدلانه. من دراماتیک و عاطفی. من بزرگ احساسات — در مورد همه چیز.

من احساسات در مورد احساسات من. من احساسات در مورد احساسات دیگران است. من احساسات در مورد احساسات در مورد احساسات. (Ooof, من احساسی خسته فقط فکر کردن در مورد آن).

من فقط نمی overthink; من یک کار از تبدیل چیزهایی که در ذهن من و فرسایش در مورد آنها. تخصص من تمایل به چیزهایی که خارج از کنترل من بیش از حد به خصوص همه کسانی که ابراز پشیمانی و از اشتباهات گذشته است. من فقط نمی ساکن در آنها; من ساخت یک گوشی چادر و اقامت وجود دارد.

چند سال پیش من در صحبت کردن به یک دوست در مورد درام, پدر و مادر, یو پی اس و فراز زندگی از زندگی و به طور کلی clusterfuck از اخبار روزانه. پس از گوش دادن به من احساسی, مطالب و گریان گلایه و مقایسه خود احساسات او گفت: “من فکر می کنم شما ممکن است احساس می کنید چیزهایی بیشتر از اکثر مردم است.”

اگر این برای تلفن های موبایل خسته کننده است. نه فقط به خاطر اینکه همه نشخوار و فرسایش می توانید نگه دارید تا در شب, اما همچنین به این دلیل آن را از نظر احساسی تخلیه.

اما من چه کسی هستم و من صلح با آن است. برای بیشتر قسمت ها به هر حال.

به عنوان یک HSP من روحی “feelers” شده اند در overdrive برای چند سال گذشته. پس شب 8 نوامبر 2016 اگر من دقیق بودن اما آنها بوده ام لگد کردن و حتی بیشتر در چند ماه گذشته ، Coronavirus همه گیر ایجاد کرده است یک طوفان کامل برای empath گرایش. اضطراب در تمام زمان بالا. ما نگران سلامتی و ایمنی ما خانواده, البته, اما ما نیز عملا بیمار با ترس بیش از این امکان دیگر را بیمار شدن. ما گریه بیش از همه مردمی که عزیزانشان را از دست داده و یا مشاغل با توجه به همه گیر.

Allostatic بار باعث می شود ما احساس ما اجرای یک ماراتن هر روز برای گذشته 3+ ماه حتی اگر همه ما انجام داده ایم این است که راه رفتن از تخت خواب ما به یخچال به نیمکت. تصمیم خستگی است که ما احساس می کنیم در حال از دست دادن ذهن ما است. و پس از آن وجود دارد تمام دوم حدس زدن در هر زمان شما خانه خود را ترک و یا سعی کنید با خیال راحت حرکت را از طریق جدید بازگشایی میشود. این است بی خطر است ؟ چگونه در مورد آن ؟ اگر من همه چیز را “حق” و هنوز هم سهوا گسترش این ویروس ؟ آن را بیشتر و مضر برای کودکان و نوجوانان به ماندن خاموش از دوستان خود و یا چیزهایی مانند دوچرخه سواری در حالی که با پوشیدن ماسک خوب ؟ به هر حال من در آن نگاه کنید من احساس می کنم مثل من شکست کسی یا انجام کاری “اشتباه است.”

اضافه کردن به که آگاهی حاد است که نژادی عدالت یک توهم در این کشور است. به عنوان یک فرد سفید, من احساس می کنم بسیار زیاد shame فقط در مورد هر دقیقه از هر روز. من احساس خشم و شایع نژاد پرستی. اما آن را نه فقط خشم آن را مانند یک خیره کننده خشم.

هنگامی که شما بسیار همدلانه شخص شما نیست فقط احساس شفقت و همدردی و شادی را برای دیگران; شما احساس می کنید این احساس به عنوان اگر آنها خود را. همدلی تعریف فراتر از شفقت و بدان معنی است که شما vicariously تجربه افکار و احساسات دیگران.

اما در اینجا واقعی کیکر… به empath شما همچنین نکات دقیق وظریف. شما گاهی اوقات احساس تضاد به دلیل هنگامی که شما احساس می کنید همه چیز را در یک راه بزرگ است و می تواند احساس درد از دیگران وجود دارد کمتر روشن پاسخ. (هر چند من را دریافت نمی اشتباه است وقتی که می آید به چیزهایی مانند نژادپرستی و گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی وجود دارد در حال راست و پاسخ اشتباه است.) برای برخی از چیزهایی که وجود دارد بی نهایت سایه های خاکستری است که می تواند بسیاری از سردرگمی است. شما احساس درد از کار پدر و مادر که به شدت می خواهم مدارس به بازگشت به فرد در یادگیری در پاییز; شما هم احساس می کنید بسیار زیاد ترس از پدر و مادر که در حال وحشت زده از فرستادن بچه های خود را به جهان است. شما احساس خوشبینی محتاطانه از مردمی که در حال تلاش برای کشف کردن راه برای مدیریت این “طبیعی” با خیال راحت با رفتن به کافه; شما همچنین احساس تنهایی از مردمی که به علت یک بیماری زمینه ای و یا به راحتی خود را در سطح هنوز هم به لحاظ اجتماعی منزوی.

بودن بیش از حد همدلانه بزرگ احساس نازک پوست بسیار حساس گاهی اوقات فرد احساس می کند مانند یک نفرین اما در نهایت من فکر می کنم این یک برکت و رحمت است. همدلی خود را ایجاد درک و ارتباط آن کمک می کند تا شما را در انجام آنچه را خوب است برای دیگران نه فقط از خود و یا خانواده خود را. که بسیار حساس empath دلیل است که من خیلی سخت کوش در مورد ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله – من در تلاش برای محافظت از خودم و یا حتی بچه های من; من در تلاش برای محافظت از شما.

همکار empaths من لازم نیست که مقدار زیادی از مشاوره اما من در بر داشت چند چیز است که می تواند کمک به مدیریت کسانی که احساسات. من گاهی اوقات استراحت از رسانه های اجتماعی و به طور قابل توجهی کاهش در اخبار مصرف. من دقیق در مورد که من اجازه دهید به من “دایره” – تمرکز بر روی تعداد کمی از دوستی نزدیک و نه از boatload از ولرم دوستان است. درمان و دارو نیز کمک می کند.

یکی از بزرگترین خطرات برای empaths اما اجازه دادن به شما احساس فریب شما را به تفکر است که شما در واقع چیزی انجام می شود. اجازه دهید من بسیار واضح و روشن در اینجا: احساسات را نه برابر عمل است. این کافی نیست که به گریه زمانی که شما به عنوان خوانده شده در مورد میکرو های محیطی یا lynchings; شما نیاز به در واقع اعتراض امضای طومار پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس و یا در غیر این صورت دفاع از عدالت است. نگرانی در مورد کوروناویروس نیست به اندازه کافی برای نگه داشتن شما را از گرفتن آن; شما نیاز به پوشیدن ماسک استفاده کنید که ضد عفونی کننده دست و اقامت شش فوت دور.

خط پایین: تالار احساسات کافی نیست. شما نیاز به در واقع انجام کاری بیش از حد.

خبر خوب این است که انجام کاری معمولا کمک می کند تا خلق و خوی کسانی که خارج از کنترل بزرگ احساسات. حداقل من پیدا کردم که درست باشد. بنابراین خارج وجود دارد و کاری انجام دهد. شروع به کوچک اگر شما نیاز به اما کاری انجام دهد.

هر زمان که من احساسات شروع به احساس می کنید بیش از حد طاقت فرسا من سعی می کنم به خودم یادآوری کنم این نقل قول توسط Iain توماس (هر چند اغلب اعتبار به کورت وانگات): “نرم. اجازه ندهید که جهان شما را سخت. اجازه ندهید که درد شما را نفرت. اجازه ندهید که تلخی سرقت شیرینی خود را.”

بنابراین ماندن, نرم, من empath دوستان است. ما ممکن است بیش از حد همدلانه بزرگ احساس نازک پوست بسیار حساس هستند. در حالی که این می تواند به نظر می رسد جهان در حال رفتن به جهنم در یک handbasket چند روز (که روز به تازگی؟), ما بماند تا نرم شود. ما مبارزه نیاز به تبدیل به تلخ است. ما افتخار است که با وجود تمام شواهد خلاف ما هنوز هم بر این باورند که جهان به یک مکان زیبا.

و پس از آن ما می توانید سعی کنید به آن است.