دبیرستان ارشد با سرطان ترمینال و ماه به زندگی می کنند ازدواج دختر


terminal-wedding-marries-sweetheart
حسن نیت ارائه میدهد از امی Phipps عکاسی

پس از پیدا کردن او فقط 3-5 ماه به زندگی می کنند با توجه به نادر سرطان, این دبیرستان ارشد تصمیم به ازدواج

پس از دریافت یک دلخراش پيش از فقط چند ماه به زندگی می کنند ارشد دبیرستان تصمیم به زندگی می کنند و بقیه عمر خود را در شرایط او و ازدواج با دوست دختر خود را.

چیس اسمیت و Sadie میلز گره خورده گره در ماه گذشته تنها چند روز پس از او توسط پزشکان است که او تا به حال فقط سه تا پنج ماه به زندگی می کنند. اسمیت شده است مبارزه با سارکوم را سارکوم از او فقط 12 سال سن دارد. این زن و شوهر که با هم برای شش ماه به حال عروسی خود را در آسیاب پدر و مادر’ در جلوی خانه در ایندیانا — آن را به نقطه که در آن این جفت ارز به اشتراک گذاشته شده اولین بوسه خود را.

امی Phipps عکاسی

“به طور کلی, این بهترین روز زندگی من” میلز می گوید ایندی ستاره. “من همیشه می خواستم یک عروسی و این واقعیت است که تعقیب و گریز با ایده آمد به محراب سمت راست که در آن ما رفت و ما برای اولین بار از تاریخ که در آن ما تا به حال اولین بوسه ما که به معنای زیادی به من.”

امی Phipps عکاسی

هر دو اسمیت و میلز 18 سال, اما این عروسی چیزی بود که آنها تا به حال در مورد خواب برای مدتی به دلیل در بخشی به اسمیت تشخیص است. آنها در ابتدا برنامه ریزی شده به تحصیلات تکمیلی دبیرستان و حضور در دانشگاه با هم و ازدواج و هنگامی که آنها از دانشگاه فارغ التحصیل شد.

امی Phipps عکاسی

اما پس از پزشکان بازدید در ماه مارس به پایان رسید و در Smith یادگیری خود را سرطان برگشته بود برنامه های خود را تغییر. به گفته مردم او تومورها در سراسر بدن خود از جمله در, جمجمه, مغز, مایع, خود, شانه, ریه و ران. پزشکان به او گفت که او پیش آگهی تلخ صرف نظر از اینکه او به دنبال درمان. او و کارخانه تصمیم گرفت به سرعت خود را به برنامه های آینده و بیشتر وقت خود را با هم در سمت چپ.

امی Phipps عکاسی

“ما قطعا فکر کردن در مورد ازدواج در آینده و ما می دانستیم که ما می خواستیم به” اسمیت می گوید مردم. “بسیاری از مردم می گویند آنها در حال گرفتن ازدواج است چرا که او دارای یک پتانسیل برای تصویب دور به زودی’ و این که اصلا چرا ما تصمیم به ازدواج. آن را بیشتر از فقط یک شوکی که ‘هی خدا می خواهد شما دو تا با هم.'”

امی Phipps عکاسی

زن و شوهر پدر و مادر موافقت خود را با تصمیم گیری و کمک به برنامه ریزی و سازماندهی عروسی در میلز’ حیاط جلویی.

امی Phipps عکاسی

اگر شما در حال حاضر در حال پاره کردن از bittersweetness از آن همه اسمیت شرح دیدن عشق اول خود را به راه رفتن پایین راهرو خواهد شد که شما برای رسیدن به دستمال کاغذی جعبه. “من خیلی هیجان زده برای دیدن او چون من تا به حال دیده می شود او در تمام طول روز” اسمیت می گوید. “این واکنش خالص بودن قادر به دیدن او… آن را مانند یک ضربه به قفسه سینه از احساسات است.”

امی Phipps عکاسی

در حال حاضر وجود دارد GoFundMe راه اندازی به کمک اسمیت و خانواده خود را با هزینه های خود را. اگر طول آنها در آینده هم ناشناخته باقی مانده زن و شوهر مصمم است تا بهترین استفاده را از آن.

امی Phipps عکاسی

“با خدا, من همیشه می دانم که من یک شات. زمانی که او در کنار من من همیشه از این قدرت برای انجام هر کاری” اسمیت می گوید. او می گوید: همسر جدید خود را بزرگ حمایت عاطفی برای او بیش از حد. “او آرام ترس من… وقتی که من با داشتن بار خشن با تشخیص من و یا من در درد یا اضطراب بار او تنها کسی است که من می توانید بروید و او می تواند ضربان قلبم پایین من رسیدن به آرامش, رسیدن من به فکر چیز دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de