اگر شما مثل ما, شما احتمالا به پایان خود را Netflix افسار. نه هر کس راضی به ببر پادشاه و دوباره اجرا می شود بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهد. خوشبختانه جریان خدمات موبی ارائه شده است برخی از ستارگان نمونه هایی از مدرن روز سینما سرپرستی توسط هیچ یک دیگر از ستایش, فرانسوی, طراح و عکاس Hedi Slimane به صورت رایگان.

خود را مشهور طعم بی عیب و نقص و مشکل پسند چشم سليمان است و در حال حاضر مدیر هنری سلین و همچنین صرف زمان قابل توجهی Dior Homme و Yves Saint Laurent. انتخاب خود شامل مجموعه ای از فیلم های است که نه تنها از نظر بصری خیره کننده اما همچنین بسته پانچ و از نظر طرح. بیشتر چه, لیست سرپرستی ارائه می دهد یک تصویر لحظهای از طراح سینمایی احساسات.

سليمان را انتخاب لگد کردن با متین فیلم به نام لورنس به هر حال که کارگردان فوق العاده هیپ کانادا فیلمساز خاویر دولان و نتیجه گیری با شاهکار که 400 Blows است François Truffaut. اروپایی فیلمسازان به شدت نمایندگی در سراسر با ژان-لوک گدار, Jean-Pierre Melville, Michelangelo Antonioni, Wim Wenders و اینگمار برگمن همه ساخت برش. حتی فهمیده ترین cinephiles مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار.

مشاهده این پست در Instagram

HEDI SLIMANE به سرپرستی انتخاب فیلم از @موبی را نشانه هالیوود به فرقه کلاسیک به سازمان دیده بان به صورت رایگان در MUBI.COM/HEDISLIMANE ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ انتخاب فیلم های سرپرستی توسط HEDI SLIMANE می توان به تماشای رایگان برای 30 روز: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ اینک آخرالزمان (فرانسیس فورد کاپولا, 1979) جدول کلمات متقاطع (STANLEY DONEN, 1963) به هر حال لورنس (XAVIER DOLAN, 2012) LE CERCLE ROUGE (JEAN-PIERRE MELVILLE, 1970) شب جزر و مد (CURTIS HARRINGTON, 1961), پاریس تگزاس (WIM WENDERS, 1984) شخصیت (اینگمار برگمن, 1966) PIERROT LE FOU (ژان-لوک گدار, 1965) سرخ کویر (MICHELANGELO ANTONIONI, 1964) 400 BLOWS (FRANÇOIS TRUFFAUT, 1959) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ تماشای فیلم بر روی @موبی از طریق این لینک در بیو ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ فیلم انتخاب متفاوت در هر کشور است. این مجموعه در دسترس خواهد بود به دیده بان از امروز تا مارس 31st, 2020. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #CELINEBYHEDISLIMANE #CURATEDBYHEDISLIMANE

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط CELINE (@سلین) on

در حالی که وجود دارد 10 عنوان در این لیست تنها چهار نفر هستند در دسترس در ایالات متحده از جمله شب جزر و مد توسط Curtis Harrington جدول کلمات متقاطع توسط Stanley Donen, Le Cercle Rouge توسط Jean-Pierre Melville و Laurence Anyways. به شما خواهد شد قادر به تماشای این کوارتت از فیلم بدون هیچ هزینه.

موبی است که معمولا در قیمت 11 دلار در ماه, اما این شرکت ارائه شده است مجموعه ای کامل رایگان برای 30 روز. کتابخانه را پوشش می دهد همه چیز را از فرقه کلاسیک به هالیوود bubblegum و باعث می شود برای یک تغییر طراوت را به خود معمول جریان های غول پیکر.

Hedi Slimane را سرپرستی میدارد در دسترس خواهد بود به دیده بان از امروز تا 31 مه. شما می توانید لیست کامل عناوین و ثبت نام اینجا را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im