با سلام پدر و مادر زیر اجتماعی, فاصله, قوانین: شما در حال ساخت آن را سخت تر در بقیه از ما


parents-responsible-teens
جاستین Paget/گتی

من احساس یک سطح پایین از خشم در همه زمان ها این روزها. سپس, زمانی که من دیدن یک گروه از نوجوانان با هم راه رفتن بدون ماسک کردن شانه ها و افراد از ارسال تصاویر در رسانه های اجتماعی با جشن فارغ التحصیلی از پرتاب کلاه خود را در هوا خاموش عرشه عقب که خشم بالا می رود در سینه ام و من می خواهم برای فریاد.

من باید زندگی نوجوانان در خانه من. نوجوانان که می خواهید برای دیدن دوستان خود را و به طور مداوم به من بگویید که آنها تنها کسانی نیستند که نمی توانند به بیش از. قدیمی ترین من به من می گوید حداقل یک بار در هفته که همه دوستان خود را در حال گرفتن با هم برای یک اتش, سفر به ساحل و یا یک حزب پیتزا در خانه دوست.

ظاهرا همه آنها اویختن با هم در طول روز و پرسه زدن در محله.

آن است که آیا تمام حقایق یا نه, من شروع به باور بسیاری اگر از آن درست است — منظورم این است که او به من نشان می دهد خود داستان اسنپ چت به امید متقاعد کردن من که او را یکی از سمت چپ و من احساس بد و تغییر ذهن من.

آن کار نمی کند. چه آن را انجام می دهند این است که من دیوانه در خودخواه پدر و مادر که در حال بالا بردن خودخواه بچه ها. خسته شدم از بهانه و شنوایی پدر و مادر می گویند که آنها نمی توانید کنترل کنید که چه بچه های خود را انجام دهید.

واقعا ؟ چون آخرین باری که من چک زندگی بر روی خط در اینجا و بزرگسالان در خانه تا به حال توانایی برای جمع آوری کلید ماشین و تلفن های همراه (که آنها برای پرداخت) اگر بچه های خود را شکستن قانون ساده از ماندن در خانه است.

چه این پدر و مادر معتاد به اسب دوانی نیست که دیگر دسته سه تایی ما برای بچه های ما دیگر این کابوس رفتن به زندگی در.

این پدر و مادر که حاضر به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از آنجا که آنها فکر می کنم آن را احمقانه یا گفتن این زندگی نیست باید باور نمی شمار کشته شدگان همه ترسناک علائم مانند رمز و راز التهابی سندرم که مؤثر است و کودکان و نوجوانان است. که تنها نتیجه من می آیند — از آنجا که من درک نمی کنم که خود را به فکر می روند در غیر این صورت.

من هنوز هم دیدن پست تقریبا یک بار در روز در Facebook از پدر و مادر درخواست همکار پدر و مادر اگر آنها فکر می کنم آن را خوب اجازه دهید بچه های خود را اویختن با دوستان خود را در حال حاضر.

آنها باید فکر می کنم این واقعیت است که کودک خود را می تواند بسیار بیمار و مرگ از COVID-19 چاق و گنده جعل. چگونه بسیاری از بار آنها به شنیدن از یک پزشک این است که یک فرد بیماری یا فقط می تواند آسیب کسانی که با یک بیماری زمینه ای?

قرار دادن کودک خود را می خواهد برای اولین بار (و اجازه دهید آن صورت, دیدن دوستان خود را در فرد در حال حاضر می خواهمنه یک نیاز) است که خود محور.

برخی از پدر و مادر در حال ساخت آن را بسیار سخت تر برای پدر و مادر که در حال انجام کار درست و نگه داشتن بچه ها خود را در خانه در حال حاضر. آنها بسیار روشن در قصد خود را — آنها را نمی دهد پرواز برو در مورد وضعیت جهان و آنها قطعا نمی در نظر گرفتن زمان به فکر می کنم در مورد آنچه آنها می خواهم انجام اگر فرزند خود را بیمار و یا آلوده دیگر فرد (یا افراد). وجود دارد هیچ پاسخ.

این یک مثال وحشتناک به مجموعه ای برای بچه های خود را. تمام جهان است که توصیه می شود برای حفظ فاصله خود از یکدیگر و تمام اقدامات احتیاطی لازم. این بدان معنا نیست که اجازه دادن به کودک خود را اجرا کردن به پارک اسکیت برای چند ساعت با یک دسته از دوستان و یا اجازه می دهد آنها را برای حضور در یک گوشی حزب استخر.

اجازه دادن به بچه ها در مورد راه های شاد و با قطع جوانه های خود را به دلیل “شما نمی بینید آسیب در این” یا “آن بوده است به اندازه کافی طولانی” به اندازه کافی خوب نیست عذر و بهانه.

من آرزو می کنم همه پدر و مادر را یک لحظه به فکر می کنم در مورد پیام قرار دادن آنها در خارج وجود دارد به دیگر کودکان که والدین آنها توسط قوانین بازی. من آنها را می خواهید به دانستن در مورد مشکل آنها باعث برای کسانی که احترام به آنچه که پزشکان به ما بگویید که ما نیاز به انجام به منظور ایمن ماندن.

من می خواهم آنها را به فکر می کنم در مورد خط مقدم کارگران و غیرمنتظره بیمارستان. با اجازه بچه خود را بازگشت به زندگی عادی خود آنها اضافه کردن به که توسط بسیاری.

اگر کودک خود را در نظر گرفتن یک درایو خود را برای اولین بار که می خواهم به آنها بگویید به پوشیدن کمربند ایمنی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است چرا که اگر آنها نمی تواند وجود داشته باشد عواقب فاجعه بار مناسب است ؟

و در بالا از آن, آنها همچنین نگرانی در مورد دیگر رانندگان در جاده ها مراقب بودن و یا توجه و ترس کسی می تواند ضربه فرزند خود را.

پدر و مادر که اجازه بچه های خود را پرسه زدن در اطراف به عنوان آنها آرزو هستند مانند بی دقتی رانندگان جهان است. آنها با پیروی از قواعد چرا که آنها فکر می کنم آنها بالاتر از آنها هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.

یا شاید آنها فکر می کنم بچه خود را بیش از حد مهم است به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله چرا که آنها واقعا زندگی چه همه از دست رفته و تمام.

حدس بزنید چه ؟ ما همه از دست رفته. به منظور صرفه جویی در زندگی می کند. این در واقع ارزش آن. و بی دقتی والدین از جهان در حال ساخت ما دست حتی طولانی تر است.

آنها مانند buzzed رانندگان در جاده ها در حال حاضر به فکر هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد و بچه های خود را نمی خواهد به هر کسی آسیب برساند.

من می خواهم آنها را به خود بخواهید اگر آنها می خواهم اجازه دهید بچه خود را در یک ماشین پس از چند نوشیدنی و رانندگی در اطراف ؟ من شرط می بندم پاسخ منفی است — چرا که آنها آگاه هستند که خطر بیش از حد بزرگ است.

آن زمان برای همه پدر و مادر برای زیبا کردن و تحقق بخشیدن به این است که هیچ تفاوتی ندارد … و انجام کار درست مهم نیست که چقدر سخت است, مهم نیست که چقدر آنها التماس بنابراین این shitshow می توانید شروع به در حال حرکت در مسیر درست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net