هرمس’ آخرین ارکیو ساعت زحمت به تصویر کشیدن برخی از کانادا شگفتی های طبیعی

شما لازم نیست برای زنده ماندن 183 سال بدون دانستن یک چیز یا دو مورد اختراع مجدد و هرمس است که مهارت–در میان تعداد بی شماری از دیگران-تسلط. یک مثال اخیر است که الهام گرفته از طبیعت به روز رسانی برای یکی از ترین آن vaunted ساعتهای.

به ارکیو سازمان دیده بان طراحی شده توسط هانری d’Origny در سال 1978 شده است و یک عامل اصلی از خانه بوده است. کلاسیک خود را در مورد دور شبح و امضای انحنای که عمل به عنوان یک بوم برای بسیاری از تکرار بیش از دهه, اما دو محدود-نسخه (شماره فقط 24 قطعه در هر) در حال گرفتن زیبایی خود را نشانه های از کانادا با شکوه بیابان.

این نسخه جدید دوبله ارکیو به کانادا وحشی, ویژگی های یک خرس قطبی و جغد برفی به ترتيب با طرح های ناشی از به کانادا وحشی روسری ابریشم از سال 2017, یک سبک ایجاد شده توسط هنرمند انگلیسی آلیس شرلی بزرگداشت کانادا سالگرد 150. و horologer را انتخاب جانوران است که هیچ حادثه: جغد سمبل کبک در حالی که خرس قطبی و توله نشان دادن انواع زمین و حیات وحش در منطقه است.

Hermès Arceau Into the Canadian Wild watch

هر خیره کننده شماره گیری است دقیق و پر زحمت با دست نقاشی شده است. حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

پاریس برچسب ماهر صنعتگران صرف بیش از یک هفته زحمت ردیابی خطوط موتیف در هر شماره به ایجاد عمق و بافت. هنگامی که مرحله کامل شد, سنگ دلربا پایه اخراج شد در یک کوره برای تنظیم و پس از آن حیوانات و مناظر طبیعی به تصویر کشیده شد ایجاد شده توسط استراتژیک لایه بندی رنگ با شلیک بین هر لایه. این تکنیک های ایجاد یک چند بعدی پس زمینه با وجود آن کوچک مقیاس چیزی برجسته توسط 82 الماس کاغذ بسته بندی در اطراف 23.9 mm طلا سفید مورد.

اما این دو سبک به رخ کشیدن بیش از فقط خوب به نظر می رسد. طراحی شده توسط سوئیس ساخته هرمس H1912 خود سیم پیچ حرکت مکانیکی آنها نیز از 50 ساعت قدرت رزرو و مقاوم در برابر آب تا 3 متر است.

شماره گیری ممکن است تجربه کرده اند یک وصله پینه کردن اما هرمس نمی غفلت از ویژگی های است که کمک کرده اند را ارکیو کلاسیک. آن را حفظ آن مربوط به اسب سواری-الهام رکاب شکل جای و خوش تیپ آبی تمساح بند. پیدا کردن آن را در فروشگاه آمده سپتامبر. قیمت بنا به درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>