هرمس را پوشش می دهد تمام پایگاه با چهار مقدمه این هفته از جمله جدید GMT جنبش غیر معمول خانمها مدل با یک چکش مورد و خارج از این جهان را در برنده جایزه l’heure de la Lune.

Slim d'Hermès GMT in Rose Gold

باریک d’Hermès GMT در رز طلا حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

باریک d’Hermès GMT ($19,675 موجود در ماه سپتامبر) و خارج از غرفه به عنوان یک زیبایی منحصر به فرد تفسیر GMT تابع. باریک, در حال حاضر به سختی وجود دارد فونت است که اختصاصی به هرمس و ایجاد شده برای این مدل باریک است و بیشتر پنهان توسط یک لایه از شیشه های دودی بیش از ساعت, حلقه. در دومین نمونه از نیمه ابهام این اعداد روی GMT بار دوم منطقه subdial مرتب به ظاهر به طور تصادفی به جای محیطی در یک حلقه بیرونی. خوشبختانه هر یک از دست های جادویی خطوط با هر یک از اعداد ترک هیچ سوال که به زمان است. H و L به محلی مراجعه و زمان نشان دادن روشن یا تیره برای شب و روز نشانه ای در یک نقطه و در زیر هر یک از. دیده بان شامل ultra-slim هرمس-جنبش H-1950 با GMT ماژول. 18 قیراط طلای سرخ و یا پالادیوم مورد 39.5 mm گسترده و 9.48 میلی متر ضخامت می آید و در یک مات پرتگاه-آبی تمساح. آن است که در قیمت $19,675 در طلا و دلار 14,775 در پالادیوم.

Hermès Arceau de la Lune

هرمس ارکیو de la Lune حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

یکی دیگر از برجسته هستند و نسخه های جدیدی از هرمس ” استثنایی فاز ماه ، ارکیو l’heure de la Lune ضربه بود زمانی که آن را راه اندازی در SIHH سال گذشته در ژنو و در ادامه به تقویم و نجوم سازمان دیده بان قیمت در سال 2019 جایزه بزرگ d’Horlogerie de Genève. منحصر به فرد دو مروارید فاز ماه (برای نیمکره شمالی و جنوبی) در حال حاضر نمایش داده شده در برابر یک پس زمینه شهاب سنگ عجیب و غریب. ستاره مریخ شهاب سنگ شماره گیری (محدود به دو, قیمت بنا به درخواست) است که کمی رنگ سبز که از یک طرف تعجب آور است از آنجا که مریخ به تصویر کشیده است که همیشه به عنوان قرمز به دلیل اکسيد آهن غنی سطح. این subdials برای زمان و تاریخ در این یکی سفید لاک الکل.

Hermès Arceau de la Lune

هرمس ارکیو de la Lune حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

دیگر گزینه های شماره گیری شامل یک صحرای بزرگ آفریقا شهاب سنگ با نقره ای-لاکی و سفید subdials ($54,100 محدود به 36) قمری شهاب سنگ با کریستال-اثر شیب قهوه ای-لاکی و سفید subdials ($43,000 محدود به 36) آبی مروارید با گرادیان خاکستری لاکی subdials ($33,200) و سنگ لاجورد با سفید لاکی sundials ($33,200).

Hermès Arceau de la Lune Blue Pearl

هرمس ارکیو de la Lune آبی مروارید حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

فاز ماه در ساعت 12 به عنوان دیده می شود از نیمکره جنوبی است آراسته با یک اسب بالدار اسب بالدار است که با توجه به Hermès, “نکات در گذشت بین دو جهان که در آن سحر و جادو و واقعیت ادغام خواهند شد.” ماه در 6 ساعت نمایش مشاهده از نیمکره شمالی چاپ شده است شبیه به سطح ماه.

Hermès Arceau de la Lune Lapis Lazuli

هرمس ارکیو de la Lune لاژورد حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

جنبش Hermès تولید H1837 اختصاصی moon phase ماژول قرار دارد در داخل 18 قیراط طلای سفید یا پلاتین مورد.

Hermès Cape Cod Martelée

هرمس کیپ Cod Martelée حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

هرمس را به طلا و جواهر را نیمکت برجسته متمایز مربع-در-یک-مستطیل مورد جدید کوارتز کیپ کاد ، اسکودوی کیپ Cod Martlée (به فرانسوی برای یک چکش مانند ابزار) مورد فولاد ضد زنگ است که دارای چکش طراحی برای ایجاد نور و سایه و آن را منحصر به فرد patinated نگاه کنید. شماره گیری نیز با چکش و پس از آن پوشش داده شده با یک لایه از لاک شفاف مدرج در سایه اعم از آنتراسیت به سیاه و سفید. هر قطعه منحصر به فرد خود را نگاه کنید. حتی chaîne d’ancre (لنگر زنجیره ای) نیمه لینک ضمیمه بند به مورد چکش. ساعت همراه با یک Barenia کف بند است که می تواند به صورت تک ($3,625) و یا دو بسته بندی ($3,775).

Hermès Arceau Cheval Cosmique

هرمس ارکیو چول کیهانی حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

این چول کیهانی است mètiers قطعه جشن امضا با نام تجاری اسب موتیف یک مرجع به این شرکت ریشه به عنوان یک saddler برای حمل و نقل تجارت در 19 قرن پاریس. حکاکی بر روی شماره گیری بر اساس یک طراحی شده توسط هنرمند Gianpaolo Pagni نشان دهنده شبح از یک اسب از یک اثر هنری در مجموعه های خصوصی از امیل Hermès, نوه شرکت موسس. هر تصویر از اسب یک هفته طول می کشد برای حکاکی.

Hermès Arceau Cheval Cosmique

هرمس ارکیو چول کیهانی حسن نیت ارائه میدهد از هرمس

صفحة هستند یا سنگ دلربا یا مروارید و مینا با الماس گودی. هر یک نسخه محدود از 24 قطعه. جنبش اتوماتیک H1912. قیمت در صورت درخواست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de