هرمان میلر طراحی یک بازی صندلی بنابراین شما می توانید به تسلط Fortnite در سبک

گذشته بیش از 115 سال هرمان میلر ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از معتبرترین منابع برای مبلمان شیک برای خانه و دفتر کار. اما در حال حاضر این شرکت با عطف توجه خود را نسبت به مخاطبان جدید—پارسه.

این Zeeland, میشیگان بر اساس مبلمان ساز است فقط خود پرده برداری کرد, تجسم, بازی, صندلی. همکاری و مشارکت با سوئیس جانبی کامپیوتر شرکت لاجیتک صندلی طراحی شده است که به بازی های ویدئویی-وسواس یک صندلی گزینه ای است که ترکیبی از ظرافت و عملی است.

در حالی که آن را نمی خواهد شما می خواهید به بازی شیر یا خط کردن خود را Eames صندلی هرمان میلر صندلی جدید است, بازی نادر صندلی شما نمی خواهد شرمنده به در خانه خود را. در حالی که پرنیان با هدف مبلمان تمایل به نفع یک garish, مربوط به اینده, زیبایی, این صندلی متناسب یکپارچه با نام تجاری خط فعلی از تجسم طرح است. آن را نه فقط در اتاق-صندلی سیاه یا. این تجسم Gaming صندلی دارای یک درشت فیروزه ای (یا آبی آبی) صندلی عقب و مطابق با لهجه تحت armrests که آن را برخی از شعله ور شدن.

Herman Miller x Logitech Embody Gaming Chair

هرمان میلر x Logitech تجسم بازی صندلی هرمان میلر/Logitech

البته هرمان میلر می داند که یک صندلی حتی یکی که به نظر می رسد بزرگ نیاز به راحتی به عنوان خوب به خصوص اگر شما قصد دارید به صرف ساعت نشستن (یا بازی) در آن است. مبلمان ساز است که فکر کردن در مورد پارسه برای مدتی در حال حاضر مشغول به کار دست در دست با لاجیتک به یک صندلی ارگونومیک به خصوص هماهنگ به بازی الگوهای. آن صندلی عقب امکانات این شرکت PostureFit ستون فقرات سیستم پشتیبانی برای کمک به اطمینان حاصل شود شما درست نشستن و راست در حالی که به صندلی خود ویژگی های یک لایه اضافی از پد و خنک کننده فوم برای مبارزه با گرما ایجاد می کند. آن را نیز می تواند تنظیم شود به اطمینان حاصل شود که شما اقامت در یک موقعیت بی طرف در خصوص بازی خسته کننده جلسه زمانی که همه شما می خواهم به طور معمول می خواهید انجام دهید این است که رکود.

“پارسه سزاوار پیشرفته ارگونومیک راه حل در تمام جنبه های بازی است. ما همکاری با هرمان میلر به تکامل برنده جایزه خود را تجسم صندلی به یک راه حل است که مطابق با نیازهای خاص از علاقهمندان به بازی امروز گفت:” لاجیتک افسر ارشد بازاریابی پیتر کینگزلی. “این اولین گام در یک رابطه مداوم و ما مفتخر به همکاری با هرمان میلر برای پیدا کردن راه های جدید برای کمک به همه علاقهمندان به بازی در بهترین حالت خود است.”

Herman Miller x Logitech Embody Gaming Chair

هرمان میلر x Logitech تجسم Gaming صندلی تحت تست هرمان میلر/Logitech

البته صندلی سبک و با تکنولوژی بالا ویژگی های ارگونومیک در یک قیمت می آید. این تجسم Gaming صندلی خرده فروشی برای $1,495 که ممکن است صدا مانند بسیاری برای بازی صندلی است اما در خط با هرمان میلر قیمت گذاری شده است. صندلی جدید نیز فقط محصول برای اولین بار آمده از همکاری: یک ارتفاع میز قابل تنظیم و نظارت بر بازوی انتظار می رود به دنبال به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>