در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد خونريزي پس از زايمان و چرا آن را ندارد به خورد


Bundles_07_25_190122 2 1

در حال حاضر که شما تسلط هنر از رشد یک انسان و در نظر گرفتن یک پرينه بطری آب به بزرگترین چیزی که شما هرگز نمی دانستند شما نیاز آن زمان برای بازگشت به کسب و کار از خونریزی!

بساز?

وجود دارد بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از چیزهایی که هیچ کس واقعا به شما می گوید در مورد بدن پس از زایمان. مانند این واقعیت است که شما خونریزی شود. زیادی و پس از آن کمی کمتر است. و شما در یک بیت از یک مسافت طولانی با این یکی ، در واقع مادران جدید خونریزی می تواند برای ماه ها پس از تولد.

وجود خواهد داشت خون

علم-y نام برای آنچه که شما را در لباس زیر خود را است lochia. اساسا این راه بدن خود را خلاص می شود از خون اضافی و بافت آن نیاز به, شما می دانید, رشد شخص دیگری. (با تشکر از شما بدن!) در حالی که آن را سنگین ترین برای اولین 3-ish روز پس از تولد نوزاد است این کاملا طبیعی است برای برخی از خونریزی به گذشته خوب 6 هفته یا بیشتر. آن را طبیعی و عادی بخشی از درمان پس از تولد نوزاد. اما فقط به این دلیل آن را طبیعی و عادی به این معنا نیست آن را فوق العاده سرگرم کننده است.

خوشبختانه وجود دارد چیزهایی که شما می توانید آن را بسیار کمتر sucky.

حفظ آرامش و Peri در (ببخشید!)

برای کسانی که در چند روز اول شما به احتمال زیاد با پوشیدن بیمارستان صادر مش زیر شکم پر با آنچه احساس می کند مانند یک کوسن روی نیمکت. به طور جدی. همچنین این زمان هنگامی که شما در پیدا کردن خود را peri بطری و وان حمام در زندگی خود را برای یک دلیل. آنها به شما از طریق آن روزهای اول که به این خونریزی می تواند واقعا سنگین است. و هنگامی که خود را دکتر می گوید شما در روشن وجود دارد بسیار بزرگ ارتقا از که مش بیمارستان لباس زیر — اما ما که در یک ثانیه.

این مهم است به یاد داشته باشید که پس از زایمان خونریزی ضروری است بخشی از بدن خود را در فرایند درمان. فکر می کنم از آن کمتر مانند بدون هیچ زحمتی و بیشتر شبیه به یک بخش ضروری از گرفتن بدن خود را به سرعت. این رفتن را از طریق آنچه که ما می تواند همه موافق است آه خسته کننده روند.

بقیه هیدرات تکرار

هر کس به شما می گوید که برای استراحت پس از تولد نوزاد. اما به طور جدی: شما فقط به حال یک کودک. شما نیاز به استراحت. شما نیاز به اجازه دهید بدن خود را بهبود می یابند. و در حال حرکت در اطراف بسیاری در واقع بدن افت می کند به از بین بردن lochia. هر زمان که ممکن است آن را آسان.

همچنین? برو توالت. زیادی است. خالی مثانه کمک می کند تا رحم خود را قرارداد و انجام همه چیز به آن نیاز دارد به انجام است. و پس از زايمان مرطوب است درست مثل بعد از زایمان استراحت کنید. آن چیزی است که بدن شما نیاز به بیشتر از همیشه در حال حاضر.

دیدار Thinx

دوست من گفت: ممکن است این مسافت طولانی مامان. شما احتمالا به دنبال بیش از چند هفته از لکه بینی و حتی کامل در خونریزی. پس چه اتفاقی می افتد بین فارغ التحصیلی از مش شورت برای رفتن تکاور?

دریافت به دانستن Thinx.

اگر شما مانند من هستید و گاهی اوقات شما نمی توانید معده فکر یک چیز بیشتر از رفتن به محل های دفن زباله. در واقع می توان آن را تا 500 سال برای یک واحد-استفاده از تامپون برس به تجزیه بنابراین با استفاده از محصولات یکبار مصرف نمی کند و همیشه احساس درست کنه. به عنوان یک جایگزین Thinx هستند قابل شستشو و قابل استفاده مجدد, لباس زیر که تحویل در تقریبا در هر راه ممکن است. آنها رطوبت فتیلهسازی بو-کنترل نشت مقاوم در برابر سوپر جاذب پاسخ به نماز خود را.

Thinx مانند به طور منظم زیر اما خیلی بهتر است. آنها در طیف وسیعی از اندازه — از XXS به 3XL — و انواع جذب سطح از نور به برگزاری 4 تا تامپون ارزش خون.

من می دانم آنچه شما فکر از آنجا که من فکر کردم آن را بیش از حد: چگونه شما آنها را بشویید? آن را بسیار آسان است. شما آنها را پرتاب در شستشو سرد با بقیه لباس های خود را (که خواهد بی ریا!) و سپس آنها را تحمل کنید تا خشک شود. که در آن است.

پس بدن خود را هنوز هم شفا آن را فقط احساس بهتر زمانی که شما می دانید که این مواد در نزدیکی خود را با ارزش ترین و زحمتکش بیت امن هستند. Thinx طول می کشد مشتری تندرستی بسیار جدی و محصولات خود را به رعایت دقیق زیست محیطی و استانداردهای ایمنی.

کسانی که در هفته اول با یک نوزاد جدید خود ارزشمند هستند. طاقت فرسا و کمی کثیف ، اما با چند تنظیم ساده — peri بطری, بطری آب, و برخی از خوب لباس زیر — شما می توانید آن را به عنوان آسان که ممکن است برای واقعا لذت بردن از آن زودگذر نوزاد لحظات.

Thinx مانند به طور منظم زیر اما خیلی بهتر است. قابل شستشو و قابل استفاده مجدد و طراحی شده به جای پد و تامپون و یا به خونريزي پس از زايمان بسیار کمتر از بدون هیچ زحمتی. خرید خود را Thinx اینجا. اگر شما علاقه مند به پیوستن به Thinx جامعه آنلاین را بررسی کنید Thinx بچه اتاق در Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>