در اینجا چیزی است که ایتالیایی آب به نظر می رسد در زمان Coronavirus

به عنوان فصل رشد واقعا لگد کردن در شراب کشور بسیار تغییر کرده در این سال در تاکستان و با وجود این تقریبا کامل اختلال در زندگی است که در این سال رمان coronavirus باعث شده است. به عنوان در هر سال تصمیم گیری در مورد تاج مدیریت خواهد بود وزن بر اساس منحصر به فرد آب و هوا تحولات محصول نازک در نظر گرفته خواهد شد بر اساس عملکرد و تاک تعادل…. رشد و ساخت شراب در نظر گرفته شده است ضروری عملا در سراسر جهان است. اما حتی به عنوان کسانی که سالانه فرآیندهای ادامه بی پایان عوارض شده اند لایه بیش از وظایف به طور منظم به نگه داشتن هر کس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. Vintners تنظیم کرده اند به این ویروس در تاکستان و زیرزمینهای—می گویند هیچ چیز از شکل-تغییر چشم انداز از فروش شراب خود را.

تولید کنندگان در سراسر جهان (حداقل نیمه شمالی آن) روبرو هستند چالش های زیادی برای کسب و کار خود را در زمانی که زمین تنظیم شده است به تولید یکی دیگر از فهرست. اتاق مزه هیچ tasters. سفارشات صادرات هستند اما در خود نگه دارد. و رستوران ها و میله های قوی رانندگان از شراب فروش در زمان عادی فقط در حال حاضر haltingly مقابله با موانع برای بازگشایی.

در ایتالیا یکی از سخت ترین ضربه شراب کشورهای تولید کننده از همه ویرانگر صحنه های غرق کارگران بیمارستان و بیشتر دلگرم کننده صحنه از ساکنان آواز در بالکن خود را در همبستگی آشنا شد در اوایل بیماری همه گیر. اما آنچه واقعیت در تاکستان و انبارها در سراسر کشور گسترده آب مناطق ؟ برای یک تصویر لحظهای ما را در بررسی با سه تولید کنندگان—Giampiero Bertolini, مدیر عامل شرکت Montelcino را Biondi Santi; Axel هاینز, املاک, مدیر Frescobaldi خانواده گل سرسبد Masseto و Ornellaia از wineries در توسکانی Bolgheri منطقه و آلبرتو Tasca, مدیر عامل Tasca, d’Almerita خانواده پنج املاک در سیسیل—به درک که چگونه دیدگاه های خود را تغییر داده اند (یا نه) به عنوان vintners در یک کشور ویران.

به جز برای هرس آشکار تاکستان وظیفه در اوایل سال, ویروس حمله نسبتا آهسته زمان برای تولید کنندگان است. با این تغییر به عنوان برگ انگور کردن, ایتالیایی, تولید کنندگان در حال گرفتن کشور خود مقررات ایمنی را جدی بگیرید. در Biondi Santi می گوید Bertolini کوچک کارکنان دفتر حفظ هستند “همه کار با رعایت توصیه های بهداشتی, احترام فواصل مطابق با دفاتر. و در انبار ما قادر به ادامه ما به طور منظم فرآیندهای دوباره در انطباق با توصیه.” دقیق کار راهپیمایی پیش رو در تاکستان در حال حاضر نیز که در آن Biondi Santi تمرکز دارد مقدار زیادی از تلاش. “از فوریه تا نوامبر مراقبت از انگور ما به طور متوسط هشت یا نه مراحل در هر سال از هرس به برداشت محصول می گوید:” Bertolini “و ما خواهد بود پس همه آنها در این سال است.”

هنوز همه از این است که چیزی جز کسب و کار به عنوان معمول است. “این همه چیز را در دیدگاه های مختلف” اذعان می کند Bertolini که تا به حال به یک نمای نزدیک از شمال ایتالیا را ضعف سیستم بهداشت و درمان. “همه چیز نسبی می شود! من شخصا احساس می کنم بسیار متاسفم برای هزاران نفر از مردم در حال مرگ هر روز و همه پزشکی تیم های درگیر در این بیماری همه گیر به طور مستقیم. ما سعی خواهد کرد برای ارائه یک سهم کوچک به وضعیت با دادن بودجه به بیمارستان های محلی چون ما احساس می کنیم یک بخشی از ما Montalcino جامعه است.”

wine italy Biondi Santi

Biondi Santi را باغ های انگور. عکس: Biondi Santi

در نوک جنوبی کشور در سیسیل Tasca, d’Almerita تاکستان آلبرتو Tasca, توصیف مشابه مرحله با هرس در آینه دید عقب و بهار وظایف در اینده نزدیک—”suckering و hoeing و سبز هرس برای حذف مازاد برگ و جوانه برای اطمینان از انگور باید تعادل مناسب و تهویه مناسب برای جلوگیری از بیماری و تضمین انگور خوب.” این همه رفتن که در Montalcino با دقت طراحی روش های ایمنی.

اما برای Tasca, بیش از حد, چه چیزی اتفاق می افتد در جامعه دلخراش است. “واقعیت تلخ” او می گوید: “نه فقط در حال حاضر تهدید مطرح شده توسط COVID-19 اما بیشتر از همیشه فقر شدید ما در حال حاضر شاهد روزانه. ما نمی توانیم صرفا بحث در مورد مشکلات ما در حال تجربه به عنوان تولید کنندگان شراب. امروز تهدید به مراتب وحشیانه تر: به عنوان کار خشک در سراسر کشور مردم دیگر پول کافی برای غذا است. ما نیاز به عمل در حال حاضر است.”

این واقعیت که در حال ظهور و ایتالیا vintners پیچیده است—با نگرانی ستون تا از ایمنی کارگران به رشد-فصل اولویت برای آینده خود میباشد. برای اکسل هاینز از Masseto و Ornellaia در دور توسکانی غربی جدید و خیره کننده کارخانه شراب سازی املاک و ساخته شده در سال گذشته برای Masseto یک مزیت غیر منتظره در طول این سال بحران است. (این امر می تواند دقیق تر بگویم “کاوش های باستان شناسی” به جای “ساخته شده” برای توصیف چگونه شراب سازی به دست می آمد به عنوان آن را به طور کامل در زیر زمین به طور مستقیم در زیر افسانه ای بوته تاکستان شراب ساخته شده است.) “واقعیت این است که ما ساخته شده است یک کارخانه شراب سازی با یک ایده روشنی از چگونه ما می خواستیم به بهترین کار برای شراب” او می گوید: “ثابت خواهد کرد که به عنوان یک مزیت در این لحظه. سازماندهی فضاهای به ما اجازه همه کار در یک فاصله امن از یکدیگر است.”

در نفس هاینز است که به دنبال به جلو: “این قطعا آسان نیست اما ما باید همچنان به کار به عنوان انگور را از طریق معمول خود چرخه رشد همه گیر و یا نه. من معتقدم که همه چیز خواهد بود بیش از ما خواهد آمد قوی تر از همیشه. در حال حاضر وضعیت آموزش ما به تمرکز بر ملزومات بر آنچه واقعا مهم در روزمره ما به عنوان vintners—و به عنوان انسان بیشتر از همه.”

wine italy Biondi Santi

تاکستان تولید بدون در نظر گرفتن یک بیماری همه گیر. عکس: Biondi Santi

هر سه تولید کنندگان در واقع سرعت حرکت خود را از چالش های منحصر به فرد خود را به جوامع و از آنجا به آب به عنوان یک کل و به ما اتصالات در صنعت شراب جهانی. به وضوح به عنوان کسب و کار و زندگی شروع باز haltingly از منطقه ای به منطقه این است که انعکاسی زمان. و در مقابل افت اخیر درد وجود دارد خوشبینی است. در حالی که Biondi Santi را Bertolini روشن است که این صنعت در سراسر کشور است که در مواجهه با یک ضربه مالی, که, در نظر او, است که منجر به هزینه برش و مشکلات مدیریت تولید و او در هر دو دولت ایتالیا و اتحادیه اروپا برای تزریق پول نقد به زودی او نیز می یابد و امیدواریم که در این کشور تابآوری در گذشته است. “من این را به عنوان یک وضعیت مشابه به یکی از ما قرار گرفتند و پس از جنگ جهانی دوم,” او می گوید. “ایتالیایی ها در ایجاد شرایط برای یک اقتصاد در حال رشد با ترکیبی از خلاقیت و سرسختی است. ایتالیایی ها که مجبور هستند بسیار خوب است!”

در جنوب آلبرتو Tasca, نیمکتها شرایط در مقایسه با کسانی که از سال های 2008 و 2009 زمانی که فروش در حال سقوط, مجبور, انتخاب های سخت در تاکستان و برای برداشت محصول. “این بسیار بدتر,” او می گوید. در عین حال “سیسیل سرزمین است که شناخته شده است بسیاری از فاتحان و تهاجم و مردم. این زمین است که به خود می بالد در انعطاف پذیری است. آن را ممکن است به چالش کشیدن در حال حاضر هر دو برای Tasca, و ایتالیا به شراب صنعت به عنوان یک کل و هیچ کس نمی تواند می گویند کاملا آنچه که در آینده برگزار خواهد شد اما همه ما یک ملتهب تمایل به حرکت رو به جلو برای خروج از این ماه قوی تر و بیشتر از نزدیک گره از همیشه.”

Tasca, می شود به پایین خط سرعت: “برای Italophiles و همه دوستداران شراب بهترین کاری برای انجام این است که برای حمایت از ما از طریق خرید و آمدن به دیدار ما—ما مناطق, تاریخ و طبیعت—زمانی که ما قادر به شما خوش آمد یک بار دیگر و به اشتراک گذاشتن یک شیشه در میان دوستان است.”

که سفر به ایتالیا ممکن است کمی غیر عملی در کوتاه مدت. اما نوشیدن ایتالیایی است. در اینجا برخی از بطری از این سه تولید کنندگان ما صمیمانه توصیه می کنند.

wine italy Biondi Santi 2012 Riserva

Biondi Santi 2012 Riserva عکس: Biondi Santi

Biondi Santi 2012 Riserva

فقط منتشر شده تحت یک برنامه جدید به شراب در بطری این است که قدرتمند و در عین حال ظریف Riserva. قرمز روشن—میوه تمشک و آلبالو و گیلاس—لایه لایه است با مرزه زمین و briars معطر florals, شیرین بیان و ادویه.

($566)

Biondi Santi 2016 روسو دی Montalcino

بی پروا رایحه گل و گیلاس تاریخ غنی لوم و ثبتشده برگ گوجه فرنگی روی بینی با یک اسیدیته به میوه (تمشک) تعادل پس تند و قدرتمند اما ابریشم بافت کام.

($115)

wine italy merlot Masseto 2015

Masseto 2015 حسن نیت ارائه میدهد از Masseto

Masseto 2015 بوته Toscana IGT

این خیره کننده قرمز ممکن است بهترین استدلال در عین حال برای گرفتن بوته به طور جدی. تیره توت انگور قرمز و ادویه لایه با مرزه عناصر لوم و لمس شوری. ظریف تانن عمق بزرگ, انعطاف پذیر mouthfeel و زیبا از ظهر به اضافه کردن “یکی از ویژگیهای vintages” را به عنوان املاک و مدیر اکسل هاینز تماس 2015. ($795)

Ornellaia Bianco 2016

Ornellaia بیانکو 2016 حسن نیت ارائه میدهد از Frescobaldi

Ornellaia بیانکو 2016 Toscana IGT

این همه Sauvignon بلان سفید بود که در اوک در حدود 25 درصد از آن جدید بود. زیبایی متمرکز, آن آشکار در دهان با روشن و دقیق مرکبات با لبه اقیانوس-نسیم شوری و minerality. جذاب بافت را خرد گیاهان وحشی, دوست داشتنی, florals و نکات سنگ میوه.

(38 دلار)

italy wine Alberto Tasca

آلبرتو Tasca, عکس: Tasca,

Tasca, Conti D’Almerita Tenuta Sallier د لا تور 2016 لا Monaca Syrah

تیره و گوشتی و در عین حال خوشمزه و آبدار این Syrah قوی است در آبی میوه لایه با خرد گیاهان برگ توتون و تنباکو دود و درمان گوشت باارزش توسط Syrah عاشقان.

(38 دلار)

Tasca, Conti D’Almerita Tenuta Regaleali 2014 روسو del Conte

ایجاد شده در سال 1970 از Nero d’Avola و لوازم آرایشی انگور روسو del Conte اولین تک تاکستان شراب در سیسیل. این 2014-52 درصد Nero d’Avola و 48 درصد لوازم آرایشی—متمرکز شده است و خاکی. Briary بوش طعم توت یک مرزه گیاهی با کیفیت در آبدار کام با یک ضربه اسیدیته در پایان برساند.

(70 دلار)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im