در اینجا به دوستانی که عشق ما هنگامی که ما را


friends-love-us-when-down
Hian اولیویرا/Unsplash

من در مورد شما نمی دانم, اما من دوستی را کمی تغییر در چند ماه گذشته ، شاید نه خیلی تغییر به عنوان تقویت شده است. آن دوستی که سست و گاه حتی بیشتر گاه به گاه. دوستی نزدیک هستند و حتی نزدیک تر است. و کسانی که در زمان های دور دوستی که لغزش در داخل و خارج از زندگی ما در حال لغزش است. Coronavirus بحران ساخته شده است که من می خواهم به بررسی کنید دوستان من بیشتر از همیشه.

راه های ارتباط ما با دوستان ما در حال تغییر بیش از حد. زوم Houseparty و FaceTime را جایگزین قهوه, تاریخ, ساعت و خوشحال و پیاده روی های طولانی با هم. مکالمات در حال حاضر تمرکز کمتر بر شکایت در مورد به ظاهر بی پایان لیگ کوچک بیس بال بازی به ابراز تاسف در مورد عدم بازی های لیگ کوچک (و فارغ التحصیلی و حافظه های فوق و سفرهای کلاس). هر مکالمه احساس می کند خیلی بیشتر… قابل توجهی به نحوی.

همانطور که با هر گونه بحران تمایل وجود دارد برای بسیاری از ما به دنبال پوشش نقره ای. ما می خواهیم برای پیدا کردن نقاط روشن و پس از آن ما می خواهیم برای به اشتراک گذاری آنها را با دیگران است. وقتی که همه تلاش ما نمی خواهیم به تشدید دیگر درد یا استرس به طوری که برخی از ما سعی کنید به تمرکز بر “ماندن مثبت” و “ساخت بهترین از همه چیز.”

این صفات قابل تحسین ، اما گاهی اوقات اجازه دهید آن صورت, ما نیاز به یک سگ ماده, دوستان, کسی, ما می توانید اجازه دهید آن را همه قطع کردن با. کسی که ما ما به اشتراک گذاشتن ترس ها و شکایات – مهم نیست چقدر خرده و یا بی اهمیت – با. کسی که نمی ذهن ما گاه به گاه دبی Downer نگرش است. کسی که به ما اجازه غلتیدن در حالی که برای.

چون این کثافت است سخت. ما همه ماتم و غصه چیزی. ما در حال ترس و خسته و مضطرب است. بله ما سپاسگزار برای سلامت ما و خانواده های ما و راحتی از خانه ما. اما ما در حال تلاش – شاید نه در همان راه و یا به همان درجه – اما ما همه تلاش. و من نمی دانم در مورد بقیه از شما اما زمانی که من در میان یک بحران, من نمی خواهم به سانسور خودم با دوستان; من می خواهم به قادر به باز و صادقانه و واقعی – و من می خواهم از دوستان که درک این بیش از حد.

بنابراین در اینجا به دوستانی که به ما گوش دریچه. برای دوستانی که نمی گویند چیزهایی مانند “حداقل شما باید …” و چه کسی نیست به ما یادآوری می کنند که “همه چیز می تواند بدتر” از آنجا که ما می دانیم چیزهایی که همیشه می تواند بدتر. ما سپاسگزار برای آنچه که ما را و ما لازم نیست یادآوری. ما نیاز به دوستانی که می دانیم که مبتذل کلیشه تنها اضافه کردن گناه روی ما در حال حاضر سنگین داشته باشید.

در اینجا برای دوستانی که به ما اجازه دهید سگ ماده در مورد ما خاکستری و ریشه های ما, با صدای بلند, باسن کودکان و نوجوانان و ما لغو برنامه های تعطیلات. ما می دانیم این چیزها اهمیت و کوچک شکایات. ما می دانیم که وجود دارد مشکلات بزرگتر. اما ما نیاز به دوستانی که به ما یادآوری می کنند اما اجازه دهید ما ناله و شکایت کردن در مورد جریان بی پایان از ظروف کثیف و راه ما مرد متاهل chews چرا که آنها می دانند که در اعماق ما سپاسگزار برای ظروف و همسر.

در اینجا برای دوستانی که به ما اجازه بود و غمگین و عصبانی و غم زده بیش از چیزهایی که ما از دست داده ایم و از چند ماه گذشته حتی اگر این زیان ها به عنوان اساسی به عنوان از دست دادن ظاهر و حس تندرستی. در اینجا برای دوستانی که به ما یادآوری می کنند که آنها یک فضای امن برای ما احساسات و مشکلات است که ما لازم نیست که برای ویرایش احساسات ما هنگامی که ما صحبت کنید.

و در اینجا به دوستانی که به ما اجازه می دانم که آن را خوب به بیرون ریختن و گریه و شکایت به آنها را به خاطر آنها بیرون ریختن و گریه و شکایت به ما. به دوستانی که به ما اعتماد با احساسات آنها احساس گناه یا خجالت در مورد دوستانی که می دانیم که احساسات اغلب غیر منطقی و غیر منطقی دوستان که به ما اجازه دهید ما را خودشان تمام به دوستی با آوردن خود را تمام كنيد.

ما در حالت بحران در حال حاضر در یک بحران ما نیاز به “مردم ما” بیشتر از همیشه. ما باید از دوستانی که به ما یادآوری می کنند که ما از طریق این بحران است. ما باید دوستانی که بلند ارواح ما با یک خنده دار الگوی رفتاری یا مسخره تصویری. و ما باید دوستان ما که عشق ما هنگامی که ما در حال مبارزه و نه قادر به دیدن نور در انتهای تونل فقط رتبهدهی نشده است. چرا که در خود وجود دارد برای ما آنها هستند که نور در انتهای تونل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im