در اینجا چگونه CFDA و برخی از مد را سنگین ترین Hitters در حال کمک به طراحان مستقل و کارخانه

شورای طراحان مد آمریکا است (CFDA) است که راه اندازی آن در دور دوم کمک های مالی که در مجموع به مقدار نزدیک به 5 میلیون دلار برای حمایت از صنعت مد آن را به عنوان نقشه راه برای بازیابی پست-همه گیر.

در دور دوم $2,015,000 توزیع خواهد شد در یک چند جانبه استراتژی است. سی و شش شرکت–از جمله مارک های خرده فروشان کارخانه ها و دیگر کسب و کار–شما تقسیم خواهد شد $1,015,000 فقط بیش از نیمی از این مبلغ است. این CFDA و رواج نیز مشترک 1 میلیون دلار کمک مالی به آیکون 360, جدید, غیر انتفاعی تاسیس شده توسط Brandice دانیل هارلم را مد ردیف به طور خاص طراحی شده برای کمک به طراحان از رنگ مجبور به محوری در طول مستند.

“جهانی همه گیر در ادامه به تاثیر کل صنعت مد است که نیاز به پشتیبانی ما در حال حاضر بیشتر از همیشه گفت:” تام فورد رئیس CFDA در بیانیه ای. “این دور دوم از بودجه ما اجازه می دهد تا به کمک اضافی مارک های خرده فروشان و کارخانه ها از طریق چالش های شدید از این زمان است. ما هم فوق العاده خوشحال می شود قادر به ارائه کمک های مالی به آیکون های جدید 360 گرانت برنامه از هارلم را مد متوالی است که پشتیبانی از طراحان از رنگ و تقویت CFDA مهم کار برای ایجاد تغییرات سیستماتیک در صنعت ما است.”

مشاهده این پست در Instagram

COVID-19 در ادامه به آمار مد اکو سیستم در تمام سطوح و طراحان خرده فروشان کارخانه ها و مبارزه برای زنده ماندن. ⠀ ⠀ امروز CFDA و رواج نام دور دوم دریافت کنندگان کمک مالی از یک موضوع مشترک به جمع آوری کمک های ابتکار به منظور بالا بردن آگاهی و بودجه مورد نیاز برای کسانی که در آمریکا مد جامعه نهفته COVID-19 بیماری همه گیر. در مجموع $2,015,000 توزیع خواهد شد در دور دوم که $1,015,000 خواهد بود رفتن به 36 شرکت از جمله 18 مد/لوازم جانبی از مارک های, 13 فروشندگان کارخانه سه و دو نفر دیگر کسب و کار/سازمان. ⠀ ⠀ سر به لینک ما در زیستی برای کسب اطلاعات بیشتر. #CVFFACommonThread⠀

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط cfda (@cfda) در

اما در مهم حرکت است که به رسمیت می شناسد مد بیش از طراحان و فروشندگان این CFDA مد تولیدی ابتکار (FMI) و همچنین همکاری با شهر نیویورک اقتصادی شرکت توسعه برای اهدای $500,000 به شهر نیویورک-بر اساس مد تولید کنندگان و نیروی کار خود را. اهدای ساخته شده بود با حمایت از نظریه صاحب اندرو روزن و همکار titan رالف لورن.

برای انجام این کار FMI تنظیم بودجه خود را به دوباره اختصاص بودجه برای یک موضوع مشترک برای استفاده به عنوان microgrant سرمایه گذاری است. این به نوبه خود کمک به پوشش هزینه های تولید کنندگان متحمل شده به دلیل اختلال در کسب و کار به عنوان یک نتیجه از ماه مجبور به بسته شدن.

دریافت کنندگان این های اخیر کمک های مالی عبارتند از: آدم Lippes آلاباما Chanin, Naeem Khan, Tabitha سیمونز, بومی, طرح, قهرمان, فروشگاه سیستم های دایره. به تاریخ یک موضوع مشترک را مطرح کرده است $4.9 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>