در اینجا همه چیز من برنامه ریزی برای ایجاد ‘اجتماعی فاصله تابستان سرگرم کننده (چون خانواده من به آن نیاز دارد)


خانواده من تابستان طول می کشد بسیار جدی است. طولانی قبل از آب و هوای گرم ما صرف ساعت ها تحقیق و انتخاب اردوهای تابستانی قرار دادن فضای کنسرت و جشنواره در تقویم ما و برنامه ریزی یک تعطیلات بزرگ.

در این تابستان ، آن را برای رفتن به یک کمی متفاوت است. خوب, آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی متفاوت است. پس از ماه ها در خانه با توجه به در سراسر جهان همه گیر ما مشتاق به برخی از سرگرم کننده حتی اگر ما مجبور به ادامه فاصله اجتماعی.

خانواده من بودن واقعا انعطاف پذیر و من زمان زیادی را صرف قرار دادن با هم یک تابستان برنامه است که حداکثر چیزهایی که ما می توانید انجام دهید و بدون تمرکز بر روی فعالیت های ما به دست در این سال است.

عنوان خیلی فکر کردم که من را به مطمئن شوید که ما در تابستان اجرا می کند هموار گاهی اوقات چیزهایی که فقط رفتن نیست راه ما طرح. به همین دلیل من عاشق Walgreens. آنها را از آن آسان است برای من به مراقبت از آخرین لحظه همه چیز است که می آیند تا — من می توانم موسیقی پاپ و سرعت گرفتن چیزهای نیاز دارم یا رول به درایو از طریق به دوباره پر کردن شوهرم آلرژی تجویز و منظقه وانت مناسب برای به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری.

وقتی که می آید به تابستان امسال حتی اگر شما به لحاظ اجتماعی دور, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نور خورشید را به خاطرات خود را با خانواده.

کمپینگ حیاط خلوت

یکی از قدرت پردازش برنامه ریزی اجتماعی فاصله تابستان سرگرم کننده است که شما لازم نیست که برای رفتن به آنجا برای یک زمان خوب است. در واقع برای کمپینگ حیاط خلوت شما حتی نمی باید به ترک خانه. به علاوه هنگامی که کسی به ناچار تصمیم می گیرد آنها بیش از آن شما در حال حاضر در صفحه اصلی.

یک سفر سریع به Walgreens را انتخاب کنید تا رفتار مانند Pringles و بستنی مخروطو فراموش نکنید که این اشکال اسپری. شما می توانید در داخل و خارج از محله خود را Walgreens در مقدار زمان آن را به شما را به ایستادن در خط در فروشگاه بزرگ جعبه.

فکر می کنم فراتر از حیاط خلوت, بیش از حد. اگر حیاط خلوت خود را ندارد مناسب برای کمپینگ زمین یک چادر مناسب در اتاق نشیمن. شما می توانید مانند ما انجام داده ایم و راه اندازی کیسه خواب و comforters در ایوان و یا عرشه بیش از حد.

پاپ در ساحل

اگر خانواده شما از دست رفته است تعامل با دیگر خانواده ها و دوستان در ساحل دریا بزرگ است به اندازه کافی برای آویزان کردن و هنوز هم حفظ شش پا از فاصله.

ساحل سفر تنها نیاز به چند چیز است. تلاش برای تقلا و تعیین محل مناسب برای حمام کردن از تابستان گذشته و حوله می تواند بسیاری از مادر ، تقلا است به اندازه کافی به شما می خواهید به ماندن در خانه. استرس نیست! تابستان است که تصور می شود آسان است. حتی این تابستان.

پس فقط انتخاب کنید تا کرم های ضد آفتاب, عینک آفتابی و باند ایدز (برای کسانی که به مرور تاول) از Walgreens بدون ترک ، محل سفارش خود را آنلاین و با استفاده از منظقه وانت در راه خود را به ساحل. دیدن آسان peasy.

درایو-در فیلم

یکی از چیز خوب است که از این بیماری همه گیر است که درایو در فیلم در حال ساخت باز گشت. این فعالیت برای اجتماعی فاصله. اما شما ممکن است فکر که صرف 90s دقیقه در داخل وسیله نقلیه خود را با بچه های کوچک می تواند یک بیت از یک فاجعه است.

هیچ سخت-و-سریع قانون است که می گوید: خانواده ها باید از نشستن در داخل وسایل نقلیه خود را به طوری خود را بسته فولد صندلی و آنها را همراه. اگر شما یک وانت یا ماشین جمع و جور پاپ دریچه برای بچه ها. باید یک کامیون ؟ راه اندازی پتو در پشت تخت و گرم و نرم. مطمئن شوید که بسته به حوله کاغذی و کاغذ صفحات با تمام فیلم تنقلات شما آورده و خود را به ارمغان بیاورد کیسه زباله — به این ترتیب شما می توانید دور انداختن و در پایان شب.

نگاهی به پیاده روی

فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید هاپ در یک پرواز معنا نیست که شما نمی توانید پیدا کردن یک راه برای کشف یک مکان جدید.

من یک لیست از کمتر از ده مکان در عرض دو ساعت رانندگی از خانه من که در آن من و خانواده ام در حال رفتن برای پیاده روی در تابستان امسال است. شما لازم نیست به عشق پیاده روی برای قدردانی از کشف یک گل درست یا متلاطم نهر. به علاوه پیاده روی می تواند خود به خود. اگر شما بر روی یک درایو و دیدن یک پارک بزرگ است که شما می خواهم برای کشف, اما شما لازم نیست که ملزومات خود را مانند کرم های ضد آفتاب, آب, اسپری اشکالو یا نیش پشه امداد, شما فقط می تواند به توقف در Walgreens انتخاب کنید تا به همه چیز شما نیاز دارید.

کاوش خود را در محله

بسیاری از فعالیت های من برنامه ریزی برای خانواده من در این تابستان مناسب هستند در محله ما. ما یک هفتگی شکار روبنده برنامه ریزی شده که در آن ما به دنبال تمام خانه را با رنگ قرمز درب و مقابل متری که گل در باغ. من گچ پیاده رو برای لی لی و حباب برای من یک کمی به تعقیب.

ما در حال رفتن در پیاده رو به نگاه های دیواری و دختر من یک تلفن همراه است که او را برای رفتن به استفاده از برای گرفتن عکس و ایجاد یک آلبوم عکس. البته Walgreens است که تحت پوشش, بیش از حد. ما می توانید یک آلبوم عکس از یک کامپیوتر و یا سمت راست از تلفن همراه ما و می توان آن را برداشت همان روز در فروشگاه.

بله در تابستان امسال در جریان است متفاوت باشد. اما ما هنوز هم می تواند خاطرات با هم. حداقل این چیزی است که من برنامه ریزی.

تابستان ممکن است نگاه کمی متفاوت در این سال, اما Walgreens اجازه می دهد تا مادران مشغول به نگه داشتن سرگرم کننده در تابستان با ارائه آنچه مادران باید به سرعت. Walgreens کوچک-فروشگاه جعبه drive-thru و منظقه وانت گزینه کمک به بچه احساس امنیت زمانی که جسارت را به جهان برای دریافت سریع ماموریت انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>