در اینجا یک اشاره, سرگرمی, صنعت — به علاوه اندازه زنان مطلوب هستند بیش از حد


Plus-Size-Women-Are-Desirable-Too-1
حسن نیت ارائه میدهد از Erynne DeVore

من نمی توانم باور کنم که آن زمان من 34 سال از به رسمیت شناختن این.

من در همان فرهنگ به عنوان بقیه از شما زنان را به ارزش نهفته در خود مطلوبيت خود مطلوبيت نهفته در خود را به نظر می رسد و بیشتر به طور خاص بدن خود را. این پیام که ارسال شد. بارها و بارها و بارها گاهی با صدای بلند و روشن و گاهی ظریف و موذی. در همان راه آن را آشکار است که یک شریک مشت شما در صورت سوء استفاده اما gaslighting می تواند لغزش دور بماند; تماس با ما مزخرف کسی از تخت و گفت در تلویزیون نشان می دهد “او زیبا نیست چرا که او نه یک اندازه __ (قرار دادن هر اندازه ای خود را با سر بیشتر).” اما آسیب هرگز از دیدن یک زن به همراه اندازه شخصیت است که داستان حول چیزی غیر از وزن خود را اغلب نمی فهمیدم تا سالها بعد.

رشد من می دانستم که هیچ کس در تلویزیون و یا در فیلم شبیه من است. من می دانستم که هر کسی که نبود ’90s “هروئین شیک” نازک به تصویر کشیده شده به شخص وابسته و در هر کتاب خوندم (که شد) وجود دارد صحبت از اختلال خوردن (دفعات بازدید: برخی از متخصص تغذیه هیلی Goodrich کار در اینجا در مورد چگونگی رژیم غذایی همه یک شکل از خوردن نظم در درجات مختلف). مهم نبود چه من دوست دارم یا چقدر بزرگ یا کوچک بودم — من به نظر نمی آید مانند آنها. و آنها اهمیت, چرا مردان بودند انتخاب آنها.

من یک هورمونی بیماری به نام سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) یک تاریخچه از خوردن نظم (با تشکر از شما ’90s فرهنگ که در آن 90 درصد از دختران با اختلال در غذا خوردن نوعی) یک سابقه خانوادگی از “ران ضخیم صرفه جویی در زندگی” و چندین دلیل دیگر من می توانم لیست به همین دلیل من هرگز نازک و لیست تمام این چیزهایی که می کند این است که همچنان به تلاش برای واجد شرایط من با ارزش است. من لعنتی بیش از آن. من شایسته — فقط به خاطر من هستم.

اما دوست عزیز در اینجا یک سرنخ — من مطلوب ، نه به همه. (هر کسی مطلوب به همه ؟ آه،) من همه نوع به دلایل متعدد درست مثل هر کس دیگری اما من برخی از افراد نوع.

و شما بیش از حد. اما من شرط می بندم شما نمی بینید که در رسانه ها, آیا شما?

Here's A Hint, Entertainment Industry -- Plus Size Women Are Desirable Too
حسن نیت ارائه میدهد از Erynne DeVore

من شروع به این شکل از چند سال پیش به عنوان قدیمی ترین من شروع به خواندن نگهداری از کودکان باشگاه کتاب و تماشای قسمت های قدیمی خانه کامل — کتاب من می خواهم به عنوان خوانده شده و نشان می دهد من به تماشای مذهبی به عنوان یک کودک. نه تنها وجود دارد هیچ شخصیت که نمی زرق و برق دار توسط هالیوود استاندارد برای هر شخصیت چه کسی ملاقات نمی کند که استاندارد خود داستان است در مورد ظاهر خود را. در مورد یک رژیم غذایی مورد را رد کرد و به دلیل ظاهر خود را مورد طعنه در مورد چگونه بهتر زندگی خود خواهد بود اگر آنها نبودند که آنها اگر آنها فقط می تواند خود را تغییر دهید.

در اینجا چیزی نیست — آگاهی به چقدر سخت جامعه است بر هر کسی که مناسب نیست این مسخره مزخرف استاندارد از زیبایی ؟ بزرگ. اما این چیزی است که این است.

سال گذشته از من خواسته دوستان در Facebook برای ایده های در مورد آنچه تلویزیون های جدید نشان می دهد من می توانم معرفی فرزندان من که تا به حال هر بدن پیام های مثبت در همه به خصوص یک شخصیت که ممکن است در بدن آنها را به نگاه کردن به. وجود دارد نه بسیاری از پاسخ. یکی نشان می دهد فرزندان من لذت می برد این است که Annedroids در آمازون نخست. تمرکز بر علم و دوستی است و یک شخصیت است که در یک بدن است. او خنده دار و هوشمند و فوق العاده زیبا. او تیره مو فرفری و یک شخصیت شامپانی و اگر شما در حال خواندن این و شما می دانید که من شخصا شما ممکن است ببینید که چرا من فکر می کنم او چنین جذاب بود. من این چیزی که زمانی که آنها به تماشای تلویزیون را نشان می دهد, به خاطر خواهر دو سال از هم جدا خواهد شد و ظاهرا مبارزه بیش از هر چیزی آنها را انتخاب کنید که شخصیت آنها “” در حالی که تماشای نشان می دهد.

آنها هرگز خود را انتخاب کنید.

آنها شش و هشت و آنها در حال حاضر شنیده ام پیامی در مورد آنچه ظاهرا است و نه زیبا با صدای بلند و روشن است.

بسیاری از ما در حال حاضر (با تشکر از شما COVID-19) و پیدا کردن جدید Netflix را نشان می دهد به تماشای. در حالی که هر کس دیگری به زباله تلویزیون مانند ببر پادشاه و عشق کور استمن وارد شدن به سطل زباله تلویزیون که ده سال است. من فقط به پایان رسید تا Mad Men و در حال حاضر من به یک نمایش به نام جوان — چیزی دوستان توصیه می شود به من به عنوان “mindless خنده دار و پر از خوب به دنبال مردان” (بله, جامعه و زنان به جرم objectifying مردان بیش از حد شما بچه ها. بدون اخلال گران نمی شود که مرد!). دوستان من راست — نمایش خنده دار است یک راه خوب برای من به اتمام و من غمگین در مورد این شخصیت است. فرض این است که یک زن 40 ساله زن مطلقه زندگی در شهر نیویورک دروغ در مورد سن او به منظور رسیدن به یک کار ویرایش و او شروع به آشنایی 26 ساله هنرمند خال کوبی در حالی که زندگی این نوع از زندگی است. او 18 سال دختر و کشف است که او دوباره و بسیاری از مردان در طول راه.

یکی ممکن است ببینید که چرا این نشان می دهد تجدید نظر به من.

Here's A Hint, Entertainment Industry -- Plus Size Women Are Desirable Too
حسن نیت ارائه میدهد از Erynne DeVore

اگر شما بوده ام طلاق گرفته و یا می دانم کسی که طلاق گرفته و یا می توانید خودتان قرار دادن در کفش شخص دیگری برای یک دقیقه — اعتماد به نفس خود کاهش مییابد. (معلوم و عزت نفس پایین ممکن است واقع شده است آنچه مرا به سمی ازدواج در وهله اول, اما این یک مقاله برای یک روز دیگر.) شما می خواهید به می دانم که شما هنوز هم مطلوب (من همیشه در وهله اول؟! وحشتناک یک سوال من خودم میپرسیدم) شما مطمئن نیستید که شما در حال کنه و یا اگر شما همیشه می دانستم که شما می خواهید برای تاریخ اما شما نمی خواهید به شما هیجان زده و شما را وحشت زده, شما در حال صدمه زدن و شما آزاد هستید و خیلی زود شما به خودتان پیدا کنید در شهر نیویورک دروغ گفتن در مورد سن خود را برای دریافت یک شغل در انتشار و کشف تمایلات جنسی خود را.

شاید نه همه ما. اما من تقریبا می تواند تضمین کند همه ما مبارزه با برخی از نا امنی در یک راه یا دیگری و اگر شما یک زن هستید به خصوص یکی که رشد کرده و birthed و تغذیه کودکان با بدن شما وجود دارد یک فرصت خوب برای کسانی که ناامنی ها در مورد بدن خود را. (بله باید آنها را بیش از حد, من در حال حاضر می توانید مرد نظر در “مردان نا امن بیش از حد!” بله ما می دانیم که مرد در پشت صفحه کلید در این پست برای شما نیست. نگران نباشید وجود دارد bajillion دیگر آنهایی که هستند). این شخصیت هیچ بدن ناامنی که در حال رسیدگی است. او می تواند با تصویب یک 26 ساله که تا به حال هرگز کودکان در صورتی که به شما می دهد یک سرنخ. البته این متفاوت است از آنچه که من انتظار می رود از تلویزیون نشان می دهد. در CW هیچ کمتر است. (قاضی دور خوانندگان. شما در حال تماشای ببر شاه در اوقات فراغت خود را در حال حاضر.)

دو extras/شخصیت با نقش های کوچک به نظر می رسد در بدن است که نگاه نزدیک به معدن. برای اولین بار بود که یک شخصیت بود که گوش دادن به دوستان خود در مورد شکایت تمام اسباب و امور اتفاق می افتد به معنای واقعی کلمه در دفاتر خود و او می گوید که او “DTF (google)” و خواسته های آن را برای او رخ می دهد. یکی دیگر بود که یک زن جوان در یک نوار که گستاخانه به سرقت برده و شخصیت اصلی را در تاریخ صندلی در حالی که او “تا به حال به نشستن” به عنوان بقیه از او کوچک سالم دوستان در اطراف او ایستاده بود و صحبت کردیم.

آن دو نیست-کوچک-سالم شخصیت من در این دیده می شود نشان می دهد. و به معنای واقعی کلمه من آن را در زمان تا زمانی که در این هفته در 34 به درک چگونه انبوه کردن این است.

این است برای رفتن به یکی از این مقالات که کاری ادامه داده اند تا به سادگی با یک تعظیم در بالا: “در اینجا ما راه حل!” من آن را ندارد. من عصبانی و یکی از زیبایی اینترنت در این است که من را وادار به نوشتن در مورد چگونه عصبانی هستم. اما آنچه من می گویم این است که ما — هنرمندان و نویسندگان و انسان — را کردم. به. انجام دهد. بهتر.

برای پسران و دختران ما بله. اما برای تماشا خاطر — برای ما بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>