در اینجا سی دی راهنمای امن افتتاح مدارس


risk-of-classroom
مامان ترسناک و CDC

CDC خود را منتشر کرده است توصیه ها و دستورالعمل ها با خیال راحت برای بازگشایی مدارس در طول COVID-19 همه گیر

همیشه از مدارس شروع بسته شدن در اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 گیر سوالات swirled در مورد بازگشایی مدارس. زمانی که آنها قادر خواهند بود تا با خیال راحت باز چه اقداماتی را در مدارس به منظور اطمینان از ایمنی دانش آموزان و چه خواهد شد به طور متوسط در طول روز در مدرسه مستلزم در یک بیماری همه گیر جهانی ؟ در این هفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود را منتشر دستورالعمل پیشنهادی برای مدرسه reopenings.

“به عنوان برخی از جوامع در ایالات متحده باز K-12 مدرسه CDC زیر را ارائه می دهد ملاحظات برای راه هایی که در آن مدارس می تواند کمک به محافظت از دانش آموزان و معلمان و مدیران و کارکنان و آهسته گسترش COVID-19” CDC توضیح می دهد. در نهایت آن خواهد بود تا به مدارس “در همکاری با دولت های محلی و مقامات بهداشتی تا حد امکان” نه تنها زمانی که آن را بی خطر است برای باز کردن اما نحوه اجرای توصیه های ساخته شده توسط این سازمان است.

“اجرای باید هدایت شود از آنچه امکان پذیر است عملی قابل قبول و متناسب با نیازهای هر جامعه” آنها ادامه خواهد داد. “این ملاحظات به معنای مکمل—جایگزین نیست—هر دولت محلی ارضی یا قبیله ای بهداشت و ایمنی قوانین و مقررات است که با مدارس باید مطابق.”

CDC می رود توجه داشته باشید که “بیشتر مردم یک دانشجو یا عضو هیات تعامل با, و دیگر که تعامل بالاتر از خطر COVID-19 گسترش” اشاره کرد که “گسترش را افزایش می دهد در مدرسه تنظیمات.” کمترین خطر جای تعجب نیست زمانی است که دانش آموزان و معلمان در تعامل مجازی-تنها کلاس ها فعالیت ها و حوادث. یک ریسک سناریو ؟

“کوچک در کلاس های حضوری فعالیت ها و حوادث. گروه از دانش آموزان با هم ماندن و با همان معلم در سراسر/در سراسر روز مدرسه و گروه ها را با هم مخلوط کنید. دانش آموزان باقی می ماند حداقل 6 فوت از هم جدا و به اشتراک نمی اشیاء (به عنوان مثال ترکیبی مجازی و حضوری ساختار کلاس و یا مبهوت/چرخش برنامه ریزی به جای کوچکتر اندازه کلاس).” و البته بالاترین خطر شامل رفتن به “طبیعی است.” “اندازه کامل در کلاس های حضوری فعالیت ها و حوادث. دانشجويان با فاصله از هم جدا به اشتراک گذاری درس مواد و یا تجهیزات و مخلوط بین کلاس ها و فعالیت.”

بخش مهمی از نگه داشتن COVID-19 خارج از مدارس است و از طریق “شخصی, روش پیشگیری” از جمله شستن دست, اقامت خانه هنگامی که بیمار و همچنین زیست محیطی تمیز کردن و ضد عفونی. “مدارس ممکن است در نظر گرفتن اجرای استراتژیهای متعددی برای تشویق رفتارهای که باعث کاهش گسترش COVID-19” آنها یادآوری می کنند. کارکنان و دانش آموزان باید در خانه بمانند در صورتی که تست مثبت برای این ویروس نشان می دهد هیچ نشانه و یا به تازگی به حال تماس نزدیک با فرد مبتلا به آن است.

CDC همچنین توصیه به استفاده از پوشش صورت. “آموزش و تقویت استفاده از پارچه پوشش صورت” آنها بنویسید. “پوشش صورت ممکن است چالش برانگیز برای دانش آموزان (به خصوص دانش آموزان جوان) برای پوشیدن در تمام طول روز تنظیمات مانند مدرسه است. پوشش صورت باید فرسوده توسط کارکنان و دانش آموزان (به خصوص دانش آموزان بزرگتر) به عنوان امکان پذیر و ضروری ترین در زمانی که فاصله فیزیکی دشوار است.” آنها توجه داشته باشید که پوشش صورت باید قرار داده نمی شود در کودکان زیر 2 هر کسی که مشکل تنفس یا ناخودآگاه هر کسی که ناتوان و یا در غیر این صورت قادر به حذف این پارچه پوشش چهره بدون کمک.

وقتی که می آید به اغلب لمس سطوح — از تجهیزات زمین بازی به چشمه های آب آشامیدنی — آنها نشان می دهد تمیز کردن و ضد عفونی غالبا. “استفاده از اشیاء مشترک (به عنوان مثال سالن ورزشی یا فیزیکی آموزش و پرورش, تجهیزات, لوازم, اسباب بازی, بازی) باید محدود شود زمانی که ممکن است و یا تمیز بین استفاده از” آنها توضیح دهد. اتوبوس ها نیز باید دنبال همان بهداشت و تمیز کردن راهنمایی

به اشتراک گذاری موارد است که دشوار است برای تمیز کردن — اعم از اسباب بازی و کتاب به لوازم هنری — باید دلسرد با هر کودک نیاز خود را در محل کوچک ومحصور یا فضا برای وسایل شخصی.

به عنوان اجتماعی فاصله های CDC را تشویق می کند فاصله کردن صندلی/میز در کلاس درس 6 فوت از هم جدا. “روشن کردن میز به صورت در همان جهت (و نه رو در روی یکدیگر) و یا دانش آموزان نشستن در یک سمت از جداول فاصله از هم جدا” آنها را بنویسید. همان می رود برای اتوبوس مدرسه. “ایجاد فاصله بین فرزندان در اتوبوس مدرسه (صندلی کودکان یک کودک در هر ردیف جست و خیز ردیف) زمانی که ممکن است.” اگر آن را بیش از حد دشوار است برای باقی می ماند از هم جدا آنها نشان می دهد نصب “موانع فیزیکی مانند عطسه پاسداران و پارتیشن” یا فیزیکی راهنماهای (مانند نوار در طبقه و یا پیاده رو ها و نشانه هایی بر روی دیوار.)

یکی دیگر از راه برای نگه داشتن در تماس حداقل با نگه داشتن همان گروه از دانش آموزان با همان کارکنان (در تمام طول روز برای کودکان و به عنوان آنجا که ممکن است برای کودکان بزرگتر) محدود اختلاط بين دو گروه در صورت امکان و حفظ مبهوت برنامه ریزی است. “تلو تلو خوردن هنگام ورود و رها کردن زمان یا مکان توسط گروه و یا قرار دادن در جای دیگر پروتکل ها به منظور محدود کردن تماس بین گروه های و تماس مستقیم با والدین به عنوان آنجا که ممکن است” آنها توصیه می کنند.

به عنوان برای فضاهای جمعی –از جمله زمین بازی و کافه تریا — CDC توصیه می کند بسته شدن آنها را “اگر ممکن است; در غیر این صورت استفاده از تلو تلو خوردن و تمیز کردن و ضد عفونی کردن بین استفاده از.”

آنها همچنین نشان می دهد کودکان آوردن وعده های غذایی خود را “به عنوان امکان پذیر است یا خدمت به صورت جداگانه روکش غذا در کلاس های درس به جای در یک جمعی از سالن ناهار خوری و یا کافه تریا در حالی که اطمینان از ایمنی کودکان مبتلا به آلرژی غذایی” یکبار مصرف با استفاده از خدمات مواد غذایی اقلام است.

فیزیکی, گروه حوادث, گردهمایی, زمینه, سفر, مجموعه, اجرای, روح شب و جلسات شوند. در عوض, آنها نشان می دهد مجازی حوادث.

برای خواندن بیشتر در مورد CDC توصیه های وب سایت خود را. اعتماد نیست و شخص ثالث infographics بودن پست شده در رسانه های اجتماعی که ممکن است کاملا دقیق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im