‘سلام! این چیزی است؟’ خطر از بازگشایی مدارس متوقف نمی شود با بچه ها


Reopening-Schools-risk-not-just-Kids-1
مامان ترسناک و SDI محصولات/گتی

همسر من می آموزد کلاس در مدرسه فرزندان ما و هر هفته نزدیک شدن به ماه سپتامبر ما تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد نگه داشتن او و فرزندان ما امن زمانی که سر کلاس. که اگر آنها از سر گرفت. ما در اورگان و در حال حاضر به عنوان من نوشتن این جمله این طرح برای مدارس به باز و در حال اجرا در پاییز و مانند همه پدر و مادر مل و من اضطراب ما.

به طور طبیعی ما می خواهیم مدارس باز شود. در بهار گذشته کار از خانه در حالی که آموزش کودکان ما شد و استرس زا به حداقل می گویند. من نمی دانم اگر من تا کنون استرس خورده بستنی بسیار زیادی در یک زمان کوتاه است. مانند بسیاری از والدین بدون در نظر گرفتن هیچ زحمتی از در خانه آموزش من علاقه ای ندارم در فرستادن بچه ها به مدرسه اگر آن اتفاق می افتد نیست با خیال راحت. اما من احساسات است برگزار شده توسط هر کس.

یکشنبه گذشته در مصاحبه با فاکس نیوز, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: “هیچ چیزی در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک” بیانیه ای که من شنیده ام در ظرفیت های دیگر از پدر و مادر فشار برای مدارس به باز پس جامعه می تواند شروع به زمزمه همراه مانند آن قبل از همه گیر. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی وجود دارد حقیقت به بیانیه ای که کودکان کمتر احتمال دارد به قرارداد COVID-19. و زمانی که آنها انجام قرارداد این ویروس در آنها بیشتر احتمال دارد که علائم خفیف.

Covid-19 The teacher wipes down school tables at classroom
izusek/گتی

اما چیزی نیست که به حساب گرفته شده است که کودکان نه تنها انسان قرار می گیرد در خطر ابتلا به عفونت زمانی که مدارس باز است. با توجه به یک مطالعه اخیر منتشر شده توسط بنیاد خانواده کایزر, نزدیک به 1.5 میلیون معلمان در ایالات متحده در معرض خطر بالاتری از بیماری های جدی اگر آنها قرارداد coronavirus. این معلمان و مدرسان حدود 24 درصد از کل رنج می برند از شرایط بهداشتی مانند دیابت و بیماری های قلبی و یا چاقی و یا بیش از سن 65 سالگی است که باعث می شود آنها را بیشتر آسیب پذیر است.

نیز وجود دارد خطر آلوده فرزند آوردن ویروس در صفحه اصلی به یک دوست است که در معرض خطر بالاتر. بله کودکان اغلب تجربه موارد خفیف COVID در مقایسه با بزرگسالان است. اما یک کودک آلوده در مدرسه به راحتی می تواند به ارمغان بیاورد ویروس که کسی ممکن است در معرض خطر عوارض جدی و یا حتی مرگ شود. و ما در حال حاضر شاهد این روایت بازی به عنوان افراد سهوا آلوده خود را به تمام خانواده ها از قرار گرفتن در معرض یک (اغلب بدون علامت) فرد است.

من مطمئن هستم شما شنیده شبیه داستان و واقعیت تلخ این است که اگر ما عجله برای باز کردن مدارس بدون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب, ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از آنها.

من خواهد بود که برای اولین بار به می گویند که امریکا نمی خواهد همان خواهد بود تا زمانی که ما می تواند باز کردن مدارس است. بیش از حد بسیاری از پدر و مادر تکیه بر مدارس برای مراقبت از کودکان. بیش از حد بسیاری از کودکان در تکیه مدرسه برای مقرون به صرفه وعده های غذایی و تعامل اجتماعی و سلامت روان و مشاوره. اما ما نمی توانیم باز مدارس در خطر ابتلا به ما بچه ها و معلمان است که آنها بستگی دارد. و ما را خانواده های ما در زندگی-تهدید و خطر به نفع اقتصاد است.

Professor and students in virtual class during pandemic Coronavirus
Drazen_/گتی

به طور طبیعی وجود دارد و این استدلال که مدارس می تواند باز در پاییز و در مناطق با کم عفونت نرخ به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله نگهداری مناطق در حال ضد عفونی مناسب و ماسک های فرسوده توسط معلمان و دانش آموزان است. و بله, وجود دارد داده به این. یک تفسیر اخیر منتشر شده در آکادمی اطفال آمریکا به این نتیجه رسیدند که کودکان به ندرت انتقال COVID-19 به یکدیگر و یا به بزرگسالان است و بسیاری از مدارس و ارائه آنها به دنبال مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل را به حساب نرخ انتقال در جامعه خود می تواند بازگشایی با خیال راحت در پاییز. این تفسیر در نگاه توده ای از داده ها از چین, فرانسه و ولز جنوبی جدید به این نتیجه یافته های آن است.

اما که حساب نمی کند برای این مقدار عظیم از بودجه خواهد بود که نیاز به کوچک کردن اندازه کلاس به طوری که کودکان می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و در اکثر کلاس های درس همراه با هزینه ضد عفونی کننده, مواد شیمیایی, ماسک برای اعضای هیات علمی و دانشجویان اضافی مشاوران در مدارس و در اتوبوس به ارائه نمایش های بهداشتی و نیروی کار مورد نیاز برای آموزش معلمان در مورد نحوه آموزش در حالی که همچنین نگه داشتن امن کودکان از عفونت است. آخه راستش من و همسرم یک بار crunched اعداد و ما صرف نزدیک به 10 درصد از Mel آموزش درآمد لوازم مدرسه برای خود درس.

در جایی که این همه بودجه برای رفتن به آمده است ؟ قطعا دولت فعلی است که ناشی از خست به اندازه کافی با بودجه آموزش و پرورش در غیر بیماری همه گیر در روز است.

واقعیت این است زمانی که شما نگاه در همه عوامل خطر باز شدن مدارس بالا است و این خطر بسیار فراتر از این کودکان در کلاس درس. مگر در مواردی بسیار وجود دارد که بیشتر بودجه اختصاص داده شده به مدارس برای باز کردن با خیال راحت و نرخ عفونت شروع به پایین رفتن در سراسر ایالات متحده این خطر به خانواده و معلمان و کودکان ادامه خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>