وجود دارد یک دسته از جریان خدمات در دسترس در بازار امروز است و به نظر می رسد مانند HBO خواهد بود وارد نزاع با یکی دیگر از جریان رقیب در قالب HBO حداکثر. ما قبلا شنیده در مورد برنامه های این شرکت برای راه اندازی این سرویس و به نظر می رسد ما در حال حاضر رسمی تاریخ: 27 آوریل.

تبلیغات

برای کسانی که در اشتباه هستند و به حق تا HBO در واقع یک دسته از گزینه های اشتراک آنها قبلا راه اندازی شد. وجود پایه HBO خدمات که ارائه شده است به عنوان بخشی از یک اشتراک پرداخت-TV مشتریان و سپس نیز وجود دارد HBO Go است که تقریبا رایگان برای کسانی که برای پرداخت HBO.

پس از آن وجود دارد HBO در حال حاضر است که در واقع همان HBO Go به جز که آن را با هدف مشتریان که سنتی کابل TV اشتراک بسته و در حال حاضر به نظر می رسد مانند وجود دارد HBO حداکثر. HBO حداکثر خواهد بود در قیمت $14.99 یک ماه است که باعث می شود آن را یکی از گران تر گزینه های اشتراک اما HBO در تلاش است تا این مورد را برای خود با این ادعا به ارائه بیش از 10 ، 000 ساعت از محتوا از سمت راست دروازه.

وجود خواهد داشت یک دسته اصلی را نشان می دهد برای ایجاد سرویس های جدید و همچنین دسترسی به یک تن از محتوای دیگر از HBO و شخص ثالث studios. این شامل نشان می دهد مانند “دوستان”, “The Big Bang Theory”, “پارک جنوبی” و مانند فیلم “Joker”, “Suicide Squad”, “ماتریکس”, “Wonder Woman” و غیره.

کسانی که در حال حاضر مشترک به HBO در حال حاضر باید این گزینه برای حرکت به HBO Max بدون هیچ هزینه اضافی, اما تنها اگر آنها مشترک به HBO در حال حاضر به طور مستقیم از طریق HBO وب سایت.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره سرگرمی, Hbo و فیلم. منبع: اطاق ماشین چاپ.warnermediagroup

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im