باید بچه ها انتخاب قاصدک سپس آنها را سرخ تا


Pick-Dandelions-Fry-Them-Up-1
Ela هانی/Pexels

چگونه نا امید کننده آن است که به صرف زمان نظافت چمن خود را تنها به مزاحم پاپ قاصدک ها تا دقیقا دو ساعت بعد از آن و خراب کردن همه کار سخت خود را? چه کسی می دانست چیزی می تواند رشد کند پس لعنت سریع ؟ من کاملا مطمئنم که قاصدک ها هستند به همین دلیل مردم می گویند “در حال رشد مانند یک علف هرز است.”

چیزی که من نمی دانستم که شما می توانید غذا خوردن کمی buggers. در حال حاضر به جای eyeballing خود را به ساقه بلند و زرد سر در نفرت من دیدن مواد غذایی است. و لعنت من عاشق مواد غذایی است.

Have The Kids Pick Dandelions, Then Fry Them Up
Tetiana Shumbasova/Reshot

در حال حاضر زمان بیشتری را در خانه چرا پرماجرا و ببینید چه چیزی شما فکر می کنم در مورد غذا خوردن قاصدک? این یک بازی سرگرم کننده و فعالیت های مختلف را امتحان کنید با خانواده خود را. قبل از اینکه شما چین و چروک بینی خود را و فکر می کنم سخت عبورشنیدن من: قاصدک ها برای شما خوب هستند. آنها حاوی ویتامین و مواد معدنی و حاوی سطوح بالایی از آنتی اکسیدان ها است. که به تنهایی یک دلیل جامد به آنها را امتحان کنید.

نه به ذکر است اگر شما آنها را در حال رشد در حیاط خود را, آنها رایگان هستند.

آیا شما می دانید که چگونه همه کاره این علف هرز چیست ؟ شما می توانید هر بخشی از این گیاه است. شما می توانید ترد کردن گل های زرد با فرو بردن آنها در تخم مرغ و شیر و آرد و سرخ کردن آنها را. من در مورد شما نمی دانم, اما من مایل به سعی کنید هر چیزی را که سرخ شده حداقل یک بار.

شما می توانید با خرید چای قاصدک که گفته شده است برای نگه داشتن التهاب و دیابت مبارزه کمک می کند اما چرا خود را اگر آن را در دسترس است درست در خارج از درب خود را?

با بسیاری از استفاده های من نمی تواند مقاومت در برابر به چالش بکشد. تا آخر هفته گذشته بچه های من و من تصمیم ما می خواهم به این علف های هرز را امتحان کنید و ببینید اگر من می توانم یاد بگیرند به عشق این مزاحم شاخه های جوانه سراسر حیاط ما.

Have The Kids Pick Dandelions, Then Fry Them Up
Marija M./Unsplash

این یک پروژه سرگرم کننده و بچه های من نیست در همه شکایت در مورد چیدن سبزی. (نکته: آن خواستار “جستجوگری” خیلی بیشتر سرگرم کننده تر از آن خواستار “وجین”— این همه در چگونه شما در حال حاضر آن را به آنها.)

مطمئن شوید که برای شستشو آنها را واقعا به خوبی با آب سرد چندین بار بیش از. برگ جمع آوری مقدار زیادی از خاک و شن شما ممکن است ببینید.

Have The Kids Pick Dandelions, Then Fry Them Up
حسن نیت ارائه میدهد از کتی Bingham-اسمیت

ما تصمیم گرفتیم برای سرخ کردن برگ با استفاده از کره و سیر و روغن زیتون و اضافه کردن یک چلپ چلوپ از سرکه شراب قرمز پس از پخت و پز.

Have The Kids Pick Dandelions, Then Fry Them Up
حسن نیت ارائه میدهد از کتی Bingham-اسمیت

دختر من را دوست دارد, برگ چغندر و این طعم درست مثل آنها. حتی پسرم که ضربه زننده در مورد آن سبزیجات او اجازه می دهد تا به بدن او آنها را دوست داشت. ما آنها را به عنوان یک طرف با ما برنج و مرغ گریل شده و من خوشحالم که برای نجات اسفناج من می خواهم خریداری شده و برای شام آن شب برای اسفناج غوطه به جای.

ما تصمیم به ایجاد برخی از قاصدک پستو. ما عشق را در پستو, پاستا نان و استفاده از آن به جای سس روی پیتزا خانگی گاهی اوقات.

Have The Kids Pick Dandelions, Then Fry Them Up
حسن نیت ارائه میدهد از کتی Bingham-اسمیت

من رشد ریحان اما هرگز به نظر می رسد به اندازه کافی به پستو به عنوان اغلب به عنوان ما دوست داریم. به علاوه آن را هزینه برای خرید برگ ریحان تازه در کشاورزان’ بازار و یا فروشگاه مواد غذایی.

قاصدک پستو خیلی خوشمزه خوردم آن ساده است. این طرح به قرار دادن آن در یخچال و فریزر و آن را روی پاستا روز بعد برای ناهار اما دختر من و من آن را خوردند و تمام آن شب.

گزینه های منو برای قاصدک ها بی پایان هستند. ما در حال تلاش قاصدک سرخ, و این را بررسی کنید: من یک دستور غذا برای قاصدک شیب. من شرط می بندم آن را شگفت انگیز خواهد بود با نان ترد و یا گرم تراشه های نان ذرت مکزیکی.

البته شما نیاز به چیزی شیرین بعد از همه که مورد پسند deliciousness پس از آن یک چیز خوب است و شما می توانید سعی کنید قاصدک کوکی ها و یا قاصدک لیمو میله های زندان.

چه از شما انتظار دارند ؟ خارج وجود دارد و سعی کنید برخی از قاصدک ها. شما فقط ممکن است دریابید که بسیار علف های هرز استفاده می شود که به شما درایو دیوانه ای ممکن است تبدیل به یکی از تنقلات مورد علاقه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im