Halsey کامل بود آریل در شب گذشته دیزنی Singalong


halsey-ariel-sing-along
ABC/Youtube

Halsey به زیبایی تبدیل به آریل از “پری دریایی کوچک” به آواز خواندن “بخشی از جهان را به خود” برای آخرین قسط از “دیزنی خانواده Singalong: جلد دوم”

در علاوه بر این به Netflix سری Tiger King و قادر بودن به جریان دیوهای تور جهانی در راحتی از خانه خود ما یکی از بزرگترین چیزهایی که اتفاق می افتد در سرگرمی در طول COVID-19 همه گیر است undoubtably دیزنی خانواده Singalong نشان می دهد که شده پخش در ABC. پس از موفقیت اولین قسط, دیزنی تصمیم گرفت به دنبال با یک دوم “حجم” از اجرای برنامه توسط ما ستاره های مورد علاقه از جمله Keke Palmer بن پلات, John Legend, جنیفر هادسون و کتی پری. دیزنی خانواده Singalong: جلد دوم پخش شده در یکشنبه, شب, روز مادر, و فقط به عنوان سرگرم کننده به عنوان جلد اول debuting در مارس 16.

اما یکی از بزرگترین بخش های شب بود, حسن نیت ارائه میدهد از خواننده پاپ Halsey که به طور کامل تبدیل به آریل از پری دریایی کوچک به آواز خواندن یاد لحن “بخشی از جهان را به خود.”

Halsey شد یک تصویر تف دیزنی علامت تجاری پری دریایی آریل راست پس از او ظهور از آب به خواندن لحن است که تقریبا در هر فن از فیلم 1989 می داند که توسط قلب. موهایش قرمز درست مثل آریل او را لرزاند همان رژ لب های قرمز و حتی عینک گوشواره بودند که تقریبا یکسان به کسانی که ملبس توسط آریل در عروسی خود به شاهزاده اریک.

و در علاوه بر این به طور کامل به دنبال او صدا کاملا زیبا.

قبلا در این نمایش Rebel Wilson کاملا میخ آن را به عنوان اورسولا شر جادوگر دریا در یک ماموریت به سرقت آریل صدای فرشته.

یکی دیگر از عملکرد خیره کننده بود و دو نفره انجام شده توسط Jennifer Hudson و جان لجند “زیبایی و هیولایی” از زیبایی و وحش. هر دو crooners ضربه تمام علائم خیره کننده و آهنگ.

کتی پری نیز انجام شده “کودک من” از Dumboپیوست در تطبیق فیل لباس با سگ خود را.

اولین دیزنی خانواده Singalong نیز توسط Ryan Seacrest و جلب چشمگیر 2.6 امتیاز در میان بزرگسالان 18-49 و 10.3 میلیون بیننده. این شامل حضور و اجرای برنامه توسط Beyonce, Ariana Grande, Darren Criss, Derek Hough, Josh Groban, the High School Musical بازیگران و بیشتر.

در علاوه بر این به نگه داشتن کودکان و بزرگسالان به طور یکسان سرگرم هدف از دیزنی رویداد بود به جمع آوری پول برای تغذیه امریکا است. “به دیزنی خانواده Singalong یک رویداد زیبا که ایالات متحده میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر کشور, پر کردن قلب ما با شادی و ترانه و همچنین ارائه بسیار مورد نیاز تغذیه برای پر کردن شکم از همسایگان ما رو گرسنگی” کلر Babineaux-Fontenot مدیر عامل تغذیه امریکا در بیانیه ای گفت. “باور نکردنی همکار برای نزدیک به یک دهه شرکت والت دیزنی را فراهم کرده است اعطای کمک های مالی به صورت شبکه ای مواد غذایی, بانک, توسعه, اطلاعیه های خدمات عمومی و بسیج عمومی برای کمک به ارائه معادل تقریبا 100 میلیون وعده های غذایی برای کودکان و خانواده ها. ما نمی توانیم با تشکر از دیزنی به اندازه کافی برای خود پایدار پشتیبانی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>