Halsey خطاب به او امتیاز به عنوان یک “White-عبور’ سیاه و سفید زن


halsey-white-passing
Halsey/توییتر و آلن Berezovsky/گتی

Halsey توضیح داد که چرا او نمی تواند با استفاده از کلمه “ما” هنگامی که بحث خشونت در برابر جامعه

خواننده Halsey شده است صوتی در مورد قتل جورج فلوید Breonna تیلور و تونی McDade همراه با دیگران که زندگی به طور قطع با توجه به خشونت پلیس و نژادپرستی سیستماتیک. نه تنها به او شده است ارسال پیام های همبستگی و حمایت خود را به توییتر اما او پیوست و اعتراضات در جامعه از لوس آنجلس. در روز سه شنبه Halsey است که او در زمان به توییتر به آدرس خود امتیاز و چه شناسایی به عنوان سفید-عبور وسیله ای برای خودش.

Halsey در پاسخ به یک در حال حاضر حذف صدای جیر جیر است که خواننده نمی کند ادعای او “سیاه و سفید, سمت,” تماس او گفت: “اجازه بدهید سیاه ppl صحبت می کنند” به جای “اجازه دهید ما مردم صحبت می کنند.”

Halsey پاسخ به صدای جیر جیر توضیح داد که چون او سفید است-در حال عبور او را احساس نمی کند مانند آن است که جای خود را به استفاده از کلمه “ما” از آنجا که او نمی تواند هدفمند در همان خشونت لنز با توجه به رنگ پوست او. او نوشت: “من سفید عبور. این نه جای من می گویند: “ما.’ این محل برای کمک به. من در درد برای خانواده من اما هیچ کس را بکشم من بر اساس رنگ پوست من. من همیشه افتخار می کنم که من هستم, اما این می تواند مطلق زیانی به می گویند ” ما ” زمانی که من در معرض همان خشونت است.”

این اولین بار نیست Halsey صحبت کرده است تا در مورد هویت او است. Halsey که دختر از یک پدر و مادر سفید گفت Playboy در سال 2017 است که او را شناسایی به عنوان یک زن حتی اگر او “به نظر می رسد مثل یک دختر.”

“من سفید عبور. من پذیرفته ام که در مورد خودم و هرگز از تلاش برای کنترل هر چیزی در مورد فرهنگ سیاه و سفید که مال من نیست.” او افزود: “من مانند یک دختر سفید, اما من احساس می کنم مانند یک. من یک زن سیاه و سفید. پس از آن شده است عجیب و غریب به مرور که. زمانی که من در حال رشد بود, من نمی دانم اگر من قرار بود به عشق TLC یا بریتنی.”

Halsey طرفداران او را مورد تحسین اذعان امتیاز او متولد شد با یک کاربر توییتر نوشته “این است که چگونه شما با استفاده از امتیاز خود را برای خوب است. یادداشت ها را سفید و سفید عبور و NBPOC به هر کسی [که] نشده صحبت نشده. پلت فرم خود را به مسائل و ما به شما نیاز دارند.”

Halsey همواره ارسال مورد تجربه خود را در اعتراض به خشونت در برابر جامعه از جمله عکس و فیلم از اعتراضات در لس آنجلس همراه با های مطالعات و گزارش های که به منظور کمک به آموزش کسانی که نژاد پرستی می رود فراتر از خشونت فیزیکی و قتل است. آن است که متاسفانه بسیار پارچه در کشور ما بر ساخته شده است.

“یک سال 2016 بررسی 222 سفید دانشجویان پزشکی گزارش شده که نیمی از آنها معتقد بودند این اسطوره را که سیاه بيماران کمتر احساس درد’ از سفید بيماران و کمتر به احتمال زیاد به توصیه مراقبت مناسب. 2016!” Halsey اخیرا در توییتی همراه با یک لینک به مطالعه است.

بالاتر از همه Halsey به ما یادآوری می کند که این مهم ما به بررسی نژاد پرستی نهادینه شده از تمام زاویه ها — و همچنین بررسی ما خود امتیاز و باز در مورد آن. بیشتر تحصیل کرده و آگاه ما بیشتر پیشرفت ما می توانیم به عنوان یک جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>