مشخصه کانال راه اندازی خط شراب خود را با الهام از فیلم کریسمس


halmark-wines
مشخصه و ریس مادلین/Reshot

قبل از سفارش در حال حاضر و شما آنها را در زمان برای ‘شمارش معکوس برای کریسمس’

شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی از یک چیز خوب — به ویژه هنگامی که آن چیزهایی که در حال شراب و مشخصه کانال تعطیلات ، این شبکه با همکاری شراب که سنگ به راه اندازی Hallmark Channel شراب — تعطیلات-مضمون شراب که جفت خوبی با همه مورد علاقه ما مشخصه ،

این دو به زودی-به-منتشر شراب را هر کس جینگلینگ تمام راه خود را از راه دور برای اتصال به “شمارش معکوس برای کریسمس” سالانه آن فیلم ماراتن برای رسیدن ما به روح تعطیلات. شراب آمده در “صدای جرنگ جرنگ” غنی, تنومند, حق بیمه, Cabernet Sauvignon که “glistens گرم یاقوتی رنگ با رایحه شکلات تیره و گیلاس و یک اشاره از تعطیلات ادویه” با توجه به وب سایت. پس از آن وجود دارد “شادی” ترد و طراوت Sauvignon بلان که “دارای رایحه میوه های گرمسیری سفید هلو و رسیده آناناس.”

“ما خیلی هیجان زده به اعلام راه اندازی اولین مشخصه کانال شراب!” این شرکت اعلام کرد در Instagram. “معرفی یک کریسمس Cabernet و جشن و طراوت Sauvignon Blanc هر دو مناسب هدیه تعطیلات.”

“بیش از ده سال گذشته شمارش معکوس برای کریسمس’ تکامل یافته است به چیزی بیش از یک مجموعه از تعطیلات, فیلم, آن را تبدیل به یک فصلی شیوه زندگی تجربه” دانیل Mullin SVP, بازاریابی, تاج, رسانه خانواده, شبکه های به اشتراک گذاشته شده در یک شرکت مطبوعاتی.

“شامل دو منحصر به فرد varietals است که می توان در هیچ جای دیگر ما Hallmark Channel شراب مجموعه هیجان انگیز فرمت جدید ما با نام تجاری و طراحی شده است به منظور افزایش بینندگان ما لذت بردن از تعطیلات — آیا به عنوان یک همراهی به ما امضا, فیلم, ارائه در جمع های خانوادگی و یا یک هدیه منحصر به فرد برای Hallmark Channel طرفداران.”

نمی توانید صبر کنید تا ماه دسامبر به کریسمس خود را ؟ هیچ نگرانی. این شبکه در حال حاضر جشن “کریسمس در ماه جولای” از ژوئیه 10 جولای 26 طرفداران 190 فیلم هایی مانند کریسمس در کاخ, روشن, کریسمس, کریسمس دونفری, کریسمس حواو کریسمس در Dollywood — علاوه بر خوش آمدید به ما Netflix binging ما تمام شده است انجام پس از ماه مارس است.

شراب که راک برنده جایزه شراب اندرو نلسون نیز وزن در همکاری جدید. “Hallmark Channel الهام بخش ما winemaking تیم برای ایجاد یک تعطیلات خوشمزه-مجموعه مضمون که مظهر Hallmark Channel شور و شوق برای جشن. ما به طور کامل لذت می برد آوردن این شراب به زندگی است. این منحصر به فرد Hallmark Channel مجموعه شراب واقعا ارائه در طعم و مزه ارزش و مهمتر از همه – برخی از تشویق تعطیلات.”

مشخصه کانال شراب

شراب خریداری می شود به عنوان یک 2-بسته 4-بسته 6-بسته یا در یک مورد از 12 (در تمام سفید, تمام قرمز و یا ترکیبی از هر دو) برای $14 یک بطری به علاوه حمل و نقل. آنها تنها یک مقدار محدود از vino, بنابراین اگر شما می خواهید به واقعا لذت بردن از یک مسابقه ساخته شده در بهشت شما می خواهید به قبل از سفارش به مطمئن شوید که آنها می رسند اکتبر در زمان شمارش معکوس را آغاز کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>