گوئن استفانی سهام عکس نادر از او پسر خود را برای 14 روز تولد


Gwen-Stefani-son-kingston-14
گوئن استفانی/Instagram

گوئن استفانی فقط کاهش یافته است یک عکس نادر از کینگستون, در 14th, تولد و, بله, او شایان ستایش

وقتی که می آید به های بچه های خود را با جهان به نظر می رسد مشهور متفاوت است چقدر زیاد است. برخی از اتخاذ یک جریان از آگاهی روش, ارسال تقریبا هر عکاسی لحظه ای از فرزندان خود را به رسانه های اجتماعی. اما در مورد گوئن استفانی و پسر ارشدش کینگستون جیمز Rossdale (با سابق او و کرنش Gavin Rossdale) مخالف به نظر می رسد درست باشد. طرفداران به ندرت به گرفتن یک نگاه اجمالی از نوجوانان. اما حقیقت و ببین “هیچ کس اما شما” خواننده ساخته شده یک استثنا برای جشن کینگستون 14th تولد.

به Instagram او کوتاه اما شیرین پیام به ارشد. “مبارک 14th تولد به نخستزاده من پسر” استفانی نوشت و اضافه میکند: “با تشکر از تو خدا برای من خود مادر.” جای تعجب نیست که این عکس ثابت می کند آنچه که ما تقریبا همه مشکوک — Kingston به نظر می رسد زحمت سرد است. در این عکس او می ایستد در ساحل, خندان در دوربین با گشت و گذار در پشت او. او می پوشد سه, گردنبند لایه: یک puka-پوسته choker (سلام حدود ’90s گوئن و گاوین!), یک پلاک اسم طلا, و طلا صلیب عیسی.

در واقع او را در ترکیب کاملی از خود راک استار پدر و مادر است. و صحبت از پدر و مادر خود Stefani مشترک یک تصویری از جشن تولد پسر بچه با جایزه پدر Blake Shelton است که تقریبا بیش از حد با ارزش برای کلمات ، این کلیپ خنده دار را نشان می دهد کینگستون رفتن برای یک آغوش با او مامان وحشی-قرنطینه-موهای پسر تنها کمی بیش از او برای bargained شود.

کشیدن کینگستون در نزدیک شلتون گیاهان یک بوسه طولانی مدت در زنان, صورت, طولانی comically قبل از کینگستون می کشد دور به پاک کردن صورت خود را. ای بابا چقدر ناز است ؟ آنها به وضوح یک رابطه خوب چون همه ما می دانیم بچه نیست معمولا مشتاق آشکار والدین نمایش از محبت.

در حالی که ما نمی دانیم که آنچه در این خانواده مخلوط را به طور رسمی جشن کینگستون عطف 14, ما می توانید شرط می بندم آن را پر از سرگرم کننده است. در علاوه بر این به کینگستون, Stefani و سابق Rossdale دو جوان پسران احمدی 11 و آپولو, 6, شده اند, ماندم, به طول قرنطینه با استفانی و شلتون. قضاوت توسط Rossdale به همان اندازه شیرین تولد ادای احترام به نوجوان, پسران خواهد لذت بردن از تولد shenanigans با او را به عنوان به خوبی.

“چه یک سفر با این مرد جوان” Rossdale خود را آغاز تولد خود و ادای احترام. “پادشاه شما از من دور است. چنین, نوع, خنده دار, هوشمند, خوش تیپ, شوخ, روحیه, بیان, پویا sapien. شما پر از عشق و طنز, این احساس که ما چیزی رو راست اگر چه اعتباری متعلق به شما است. ما تو جشن امشب سخت. من متاسفم هیچ گردهمایی بزرگ به عنوان شما درخواست کرده بود (و تبلیغ) اما که خواهد آمد.”

Um کامل متوقف شود. آیا کینگستون قرار دادن یک پلاگین برای تولد rager? اوه به 14 دوباره. اگر او اگر چه پدر او بود بیش از حد ناراحت است. افتخار پدر خود را به پایان رسید پست “تو عشق زندگی من. چشم من اپل. شما می دانید من آن را انجام تمام (بیشتر) برای شما و خواهر و برادر شما مناسب است؟”

ما گریه نمی; شما هستند. تولدت مبارک کینگستون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im