Guy Fieri امضا & تحویل 1,200 ناهار به اولین پاسخ دهندگان


guy-fieri-handing-out-sign-food
ThePressDemocrat/Youtube

اگر کسی سزاوار فوری سفر به Flavortown آن را هر first responder — پس Guy Fieri ارائه شده است

Guy Fieri است انجام بیش از فقط بازی عبور از حیوانات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — او همچنین به بازگشت او می تواند در هر نقطه. در اوایل این هفته مشهور آشپز لود تا 48-پا دلیجان دودخانه همراه با خانواده و دوستان و پارک آن را در کالیفرنیا سانتا رزا بیمارستان یادبود به دست کردن ناهار برای پاسخ اول.

با هم Fieri و همراهان خود را به دور از 1200 وعده های غذایی. اما او را متوقف نمی در آن باور نکردنی نوع حرکت او همچنین نوشت: توجه داشته باشید شخصی از لطف و امضا هر جعبه برای پزشکان و متخصصین پزشکی دیگر او در خدمت آن روز.

و در حالی که Fieri تنها شخصا توزیع ناهار در یکی از بیمارستان او نیز فرستاده تحویل جعبه ناهار — که شامل گوشت خوک کشیده, ماکارونی با سبزیجات, سالاد سزار و focaccia با پیاز کاراملی و پارمسان یام — به دو منطقه دیگر بیمارستان ساتر سانتا رزا بیمارستان منطقه ای و Kaiser Permanente مرکز پزشکی.

“بنابراین ما باید بسیاری از شگفت انگیز خط مقدم بهداشت و درمان کارگران که در حال قرار دادن زندگی خود را در خط برای حمایت از جامعه ما به عنوان آنها همیشه انجام, اما در حال حاضر آن را حتی بیشتر شدید” Fieri گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط مطبوعات دموکراتصحبت از استتار ماسک به عنوان او ادامه داد: به شدت بسته و علامت جعبه ناهار. “این فقط یک راه می آیند و می گویند با تشکر از شما.”

او ادامه داد: “من همه نوع دوستان و صاحبان کسب و کار است که در اینجا در تریلر. ما میخوایم انجام حدود 1200 وعده امروز و این مردمی شگفت انگیز هستند. همه ما باید آواز خود را ستود.”

“شما بچه ها فقط رزمندگان” Fieri گفت: یک دکتر به عنوان او آمد به جمع آوری جعبه. “شما این کار را شب و روز.”

این دور از Fieri استفاده کرده است شهرت او افزاری و منابع برای کمک به دیگران در طول coronavirus بیماری همه گیر. در ماه مارس او با همکاری انجمن ملی رستوران های آموزشی بنیاد برای راه اندازی رستوران, کارکنان صندوق امداد با هدف جمع آوری پول برای کمک به رستوران کارگرانی که شغل خود را از دست در هنگام خاموش کردن. او مطرح شده بیش از 20 میلیون دلار برای صندوق و 100 درصد از آن می رود به رستوران مبتلا کارگران در قالب کمک های مالی برای کمک به آنها را پوشش صورتحساب خود را.

“حرفه ای تمام من شده است در کسب و کار رستوران. از سیم کشی جداول به flambe کاپیتان به ماشین ظرفشویی به آشپز… من همشو انجام دادم” Fieri گفت: زمانی که اعلام صندوق. “من نیز صرف بخشی بهتر از 15 سال گذشته سفر به این کشور ملاقات مردمی دیگر که میرم اختصاصی زندگی خود را به این کسب و کار و اجازه دهید من به شما بگویم چیزی است که آنها در حال سخت ترین کار بسیاری از معامله واقعی کارگران شما تا کنون ملاقات کرد… این ضربان قلب از جوامع خود. اما آنها به کمک ما نیاز دارند و با رستوران امداد و امریکا ما خدمت می کنند تا برخی از پشتیبانی از زمانی که این رستوران کارکنان به آن نیاز دارید… در حال حاضر.”

Fieri نیز به تازگی اعلام کرد که او قصد دارد به صورت خاموش در برابر بیل موری در یک nacho کوک کردن رویداد به منظور بالا بردن پول و حتی بیشتر برای امور خیریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im