Guy Fieri و بیل موری به رقابت در یک “Nacho Cook-Off’ به صورت خیریه


bill-murray-guy-fieri-nacho-battle-new
Mondadori نمونه کارها/جان Lamparski/گتی و رستوران کارمند صندوق امداد

Guy Fieri و بیل موری teaming تا برای ارائه کمک به کارکنان رستوران در پخت و پز matchup از رویاهای ما

Guy Fieri غیر قابل انکار است و یکی از مشاهیر با استفاده از شهرت خود را در یک راه شگفت انگیز در طول این بیماری همه گیر. این ‘Flavortown’ شهردار و بیل موری teaming تا آخر این هفته به رقابت در “ناچو میانگین مرحله نهایی مسابقات” یک رویداد محور در اطراف بالا بردن آگاهی و بودجه برای صنعت رستوران. راه را برای تیم رویایی, همه.

با توجه به آزادی مطبوعات صورت زنده پخش خواهد شد و قضاوت هر دو Shaq و Terry Crews. تمام پول جمع آوری شده به نفع رستوران کارمند صندوق امداد (RERF) کمک می کند که کارگران رستوران در مواجهه با مشکلات مالی با توجه به COVID-19 بحران است. در حال حاضر هشت میلیون رستوران کارگران بیکار هستند.

این “Nacho میانگین مرحله نهایی مسابقات” ارائه شده توسط Tostitos و علاوه بر Fieri و موری (اواز یا موسیقی دو نفری ما هرگز می دانستم که ما همیشه نیاز) آن را از ویژگی های فرزندان خود را شکارچی Fieri و هومر موری (یک آشپز و restauranteur و همچنین). فرزندان خواهد شد و با پدران خود را به ببینید که چه کسی باعث می شود کامل nachos.

شبکه غذایی میزبان کارلا سالن خواهد تشریفات صورت پیوستن به خدمه و Shaq به دور از بازیگران. بینندگان را تشویق به کمک به RERF از طریق دکمه اهدا در شبکه غذایی Facebook صفحه.

“حرفه ای تمام من شده است در رستوران کسب و کار” گفت: Fieri. “از سیم کشی جداول به flambe کاپیتان به ماشین ظرفشویی به آشپز… من باید آن را تمام انجام داده. من نیز صرف بخشی بهتر از 15 سال گذشته سفر به این کشور ملاقات مردمی دیگر که میرم اختصاصی زندگی خود را به این کسب و کار, و اجازه دهید من به شما بگویم چیزی است که آنها در حال سخت ترین کار بسیاری از معامله واقعی کارگران شما تا کنون ملاقات کرد… این ضربان قلب از جوامع خود. اما آنها به کمک ما نیاز دارند و با کارکنان رستوران صندوق امداد ما خدمت می کنند تا برخی از پشتیبانی از زمانی که این رستوران کارکنان به آن نیاز دارید… در حال حاضر.”

Fieri شده است یکی از بسیاری از صاحبان رستوران مجبور به بستن رستوران ها. که متوقف نشده او را از کمک به کارکنان خود و همکار صنعت همکاران ، هفته گذشته او اعلام کرد که او قادر به جمع آوری بیش از 20 میلیون دلار برای کمک به مبارزه کارگران با استفاده از اتصالات و مدیران اجرائی از پپسی کولا و بارگذاری می خورد به همکاری با انجمن ملی رستوران برای ایجاد RERF.

این صندوق امداد اجازه می دهد تا رستوران کارگران برای دریافت یک بار $500 چک برای کمک به پوشش هزینه های زندگی. پول از مرحله نهایی مسابقات را مستقیما به صندوق. “Nacho میانگین مرحله نهایی مسابقات” خواهد شد در روز جمعه, مه 15 در 5 p. m. در شبکه غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im