مرد می پرسد حالت اگر او یک**سوراخ برای صحبت کردن با همسر خود را از پشت او


aita-going-to-boss
AITA_reddit/توییتر

این شوهر به همسر خود و رئیس خود تنزل مقام بنابراین او می تواند بهتر نیازهای خود را با توجه

در نسخه امروز از “مردان مطلق Scum of the Earth” در عین حال یکی دیگر از شوهر خود را به اثبات یک قطعه واقعی از کار در ق را “من احمق” subreddit. چگونه پس از شما بپرسم ؟ او تصمیم خود را گرفت و تاکید بیش از حد و خسته از کار خود را به همسر او می خواست در خانه به طوری که او رفت و پشت سر او کردم و او تنزل مقام در محل کار. و مردم تعجب می کنم که چرا زنان نمی احساس امنیت در نیروی کار!

در این پست است که پس از حذف شده از Reddit اما هنوز هم زندگی در توییتر (به دلیل اینترنت برای همیشه) شوهر شروع می شود با توضیح است که همسر او در سطح بالا و خواستار کار شرکت های بزرگ.

“آنچه که او می کند این است که بسیار استرس زا و من را سرزنش نیست آن را برای در نظر گرفتن تلفات در او. به تازگی هر چند او شده است داشتن یک زمان واقعا خشن با کار است و به وضوح مورد تاکید و آن را. او آشکارا ناراحت مقدار از زمان, اما او به نظر نمی رسد می خواهم به بحث در مورد جزئیات با من” او شکایت. “او حتی تبدیل به فراموشکار و تا حدودی unuseful در اطراف خانه به تازگی او به نظر می رسد همیشه به فکر کردن در مورد کار.”

آه بله, آن است که وجود دارد — بخشی که در آن او را نه پخت و پز و یا باغبانی به رضایت او و به جای فکر کردن “شاید من باید انجام بخشی از من در اطراف در اینجا و یا انتخاب کنید تا شل بنابراین او را کمتر تاکید کرد:” او فقط می رود full-throttle افتضاح با آنچه او می کند بعد.

“او نمی خواهد با من صحبت به طور مستقیم در مورد آن و من می دانستم که من تا به حال برای انجام کاری, بنابراین من او را در بر داشت, رئیس, شماره تلفن و رسیده” او می نویسد. “من به سادگی به او گفت که او شده است بی توجه و محزون به تازگی و من نگران عملکرد خود را در محل کار و همچنین به عنوان آنچه در آن انجام می شود به خانه ما زندگی است. اساسا رئیس موید همه چیز را من می گفت و آن را به نظر می رسید روشن او احساس به همان شیوه در مورد رفتار او. پس از برخی از زمان صحبت کردن ما هر دو به این نتیجه رسید که انتقال لازم بود.”

پس این زن و مرد, رئیس, تا به حال یک توافق ناگفته که یک تنزل در “نفع” تا کنون که بدون مشورت با او و یا تلاش برای برقراری ارتباط با او در مورد مسائل خود را.

آنچه که احتمالا می تواند به اشتباه؟!

“پس از اخبار پایین آمد به او قاه ناراحت – او فکر او بود که تنزل مقام و اساسا او را درک نمی کنند که چرا” او whines. “این چیزی است که آن را واقعا نمی تنزل وجود دارد بدون پرداخت قطع درگیر فقط یک مدیر اجرایی تصمیم گیری است که برای او ساخته شده بود خود بهره مند شوند. من واقعا راحت نیست گفتن او با من درگیر شد با این من شک دارم او را از دمدمی مزاجی در من, اما من فکر می کنم آنچه من درست بود و من معتقدم که او رئیس بود و معقول به اندازه کافی به درک که همچنین.”

Hmm. من یک روانشناس اما methinks اگر شما ترس به اعتراف به نقش خود در ساخت کسی که بسیار ناراحت به این دلیل است که شما می دانید آنچه شما انجام اشتباه است.

جای تعجب نیست که مقدار زیادی از وحشت کاربران توییتر chimed در افکار خود را در مورد چگونه وحشتناک وحشتناک این شخص است.

ممکن است این زن پیدا کردن استرس او به شدت نیاز از طریق خود کارفرما از کار اخراج و طلاق ، پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de