گوچی الساندرو میشل آغاز تصدی خود در فلورانس با نام تجاری با فرار جنسیتی کنوانسیون. ستاره مدیر خلاق در حال شکل گرفتن است که تلاش یک گام بیشتر با راه اندازی گوچی, Mx, برچسب اولین غیر دودویی و جنسیتی-مایع بدست آورد.

میشل گوچی است که برای اولین بار خانه مد به تلاش برای پایان بخشیدن به سفت و سخت بخش که باقی بماند در سراسر بسیاری از صنایع, اما آن است که قطعا یکی از بزرگترین و تاثیر گذار ترین. که تنها در خدمت به تاثیر آن است که بسیار بزرگتر است. با شروع پاییز/زمستان سال 2020 فصل و هر فصل پس از آن این مجموعه شامل قطعات نمی اختصاص داده شده به هر یک جنسیت خاص را می پوشند.

نماینده که ایدئولوژی گوچی جکی 1961 کیف دستی است که راهاندازی تحت Mx چتر. این برای اولین بار دوباره به راه افتادند در طول مردانه پاییز/زمستان سال 2020 باند نشان می دهد در ماه ژانویه با همان کیسه های ارائه شده دوباره در زنان باند تنها یک ماه بعد.

Gucci Mx

Mx مجموعه آغاز بکار با مجلس از یاد جکی 1961 کیف دستی. حسن نیت ارائه میدهد از گوچی

به عنوان نام آن نشان می دهد آن را برای اولین بار ایجاد شد در سال 1961 آن نرم شبح و کارآمد نگاه منعکس شده از یک دهه شورش علیه سنت است. سبک به دست آورده “جکی” بخشی از نام خود را پس از تبدیل شدن به یک مورد علاقه بانوی اول سابق Jacqueline Kennedy Onassis که اغلب عکس با کیسه های پرتاب بیش از شانه خود را. این تجدید تکرار خواهد شد و در سه اندازه در دسترس: یک مینی کوچک و متوسط مارک اولین بار یک نسخه کوچک شده است در دسترس است.

اما دانلود نر و ماده گزینه don’t stop در لوازم جانبی است. برای اولین بار رفتن در اطراف با نام تجاری به سرپرستی یک طیف گسترده ای از لباس آن معتقد است که می تواند توسط هر کسی. چند عکس شد توسط Angelo Pennetta در لندن برای هماهنگی کمپین هنر به کارگردانی کریستوفر Simmonds. این گزینه ها عبارتند از شجاعانه جفت فلزی سبز شلوار با گسترده ’70s-esque hems; اندازه جیر بمب افکن های ژاکت با تنها مقدار مناسبی از دولا دولا راه رفتن و انتخاب بلوز با نوع ژولیده جزئیات میشل ساخته شده است که یک امضا.

سر را به نام تجاری وب سایت به نگاهی به نزدیک در تمام ارائه شده تا کنون—و نترس به گام از منطقه راحتی خود را.