پس از موفقیت عظیم بود که GTA 5, بسیاری از آنها بدون شک هیجان زده برای دیدن آنچه که قسط بعدی در GTA حق رای می آورد به جدول. که در مقابل ما باید برخی از اخبار خوب و اخبار بد. خبر خوب این است که با توجه به منابع متعدد از نشریات معتبر به نظر می رسد که Rockstar در واقع کار بر روی GTA 6.

تبلیغات

خبر بد این است که در حالی که عاقبت به GTA 5 است که در کار ظاهرا آن است که هنوز بسیار زود و در مراحل رشد و نمو آن می تواند مدت زمان طولانی قبل از انتشار آن است. آن را تعجب آور نیست که یک جدید بازی جی تی ای است که در آن کار می کند. پس از همه با حق رای دادن و بودن یکی از موفق, این امر می تواند احمقانه از راک استار آن را.

با توجه به یک گزارش از Kotaku یکی از راه هایی که راک استار می تواند رویکرد این بازی این است که به جای ایجاد بازی در تمامیت خود را, آنها ممکن است به شکستن آن را به قطعات متعدد. برای جلوگیری از بحران مسائل راک استار گفته می شود برنامه ریزی در انتشار GTA 6 به عنوان یک “متوسط” اندازه بازی که بعد از آن گسترش یافته بود با انتشار به روز رسانی.

این طراحی شده است برای کمک به توسعه دهندگان کاهش استرس و بحران است که مسائل بوده ایم به شنیدن در مورد این روز است. این اولین بار نیست که یک بازی را منتشر شده است در چنین شیوه ای و در یک راه خوب است آن را به عنوان اجازه می دهد تا studios برای کشش این بازی را با طول عمر بیش از یک دوره از زمان. در حال حاضر GTA 5 است که هنوز هم به طور گسترده ای در بازی به لطف GTA آنلاین از ویژگی های اما ما تصور کنید که پارسه احتمالا خیلی ترجیح می دهند یک عنوان جدید.

در زمینه بازی >شایعه. بیشتر بخوانید درباره GTA (Grand Theft Auto) و راک استار بشم. منبع: ign

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de